Wyniki WWE Money In The Bank 2020: Otis jest idealnym wyborem jako zaskakujący zwycięzca meczu rankingowego

17 lutego 2021
Category: Dowolnym Momencie

WWE Money in the Bank 2020 dowiodło, że Vince McMahon jest zaangażowany w ogromną presję na Otisa, który. [+] nieoczekiwanie wygrał mecz MITB mężczyzn. (Źródło: AP Photo / Amr Nabil)

WWE zrobił gigantyczny krok w kierunku stworzenia nowej gwiazdy na Money in the Bank 2020, kiedy Otis szokująco wygrał mecz drabinkowy mężczyzn i gwarantowany tytuł mistrza świata w dowolnym momencie swojego wyboru na następny rok.

W jednym z najbardziej wyjątkowych meczów w historii WWE, sympatyczny wielki mężczyzna i połowa Heavy Machinery była w stanie przetrwać na obsadzonym gwiazdami polu, w tym takich nazwisk jak Daniel Bryan i Rey Mysterio, aby „wspiąć się po drabinie korporacyjnej i zdobyć upragniona teczka na szczycie kwatery głównej WWE po tym, jak została upuszczona przez barona Corbina i AJ Stylesa, tylko po to, by wpaść prosto w jego ręce. Decyzja WWE, aby zarezerwować kolejny dziwaczny mecz w stylu kinowym, jest częścią nowej strategii WWE, która ma na celu wykorzystanie popularności uznanych przez krytyków meczów Boneyard i Firefly Fun Houses poprzez myślenie nieszablonowe i używanie dziwnych koncepcji dopasowania podczas tej bez publiczności, COVID -10 dotknięta era programów telewizyjnych.

Był to również sposób na katapultowanie zasłużonego Otisa w górę karty i dokładnie tam, gdzie jego miejsce na skraju głównej sceny wydarzenia.

Wchodząc do meczu, AJ Styles i Aleister Black wyłonili się jako wyraźni faworyci do wygrania teczki. W końcu Black był kiedyś w biegu, by wygrać Royal Rumble i zmierzyć się z Brockiem Lesnarem na WrestleMania 36. Drew McIntyre dostał ten zaszczyt, ale Black nadal uważa, że ​​jest w kolejce do sporego ataku, biorąc pod uwagę, że właśnie przegrał. jeden mecz w głównym składzie. Styles – który został uznany za późnego zwycięzcę po tym, jak został ostatnią męską gwiazdą, który wszedł do meczu – z pewnością nie potrzebował zwycięstwa i po raz pierwszy WWE pomyślało o swojej długoterminowej przyszłości ze zwycięstwem dobrze lubianej wschodzącej gwiazdy w Otis.

Messi ma nowych partnerów w Barcelonie, podczas gdy jest „zachwycony fizycznym przygotowaniem Koemana do nowego zespołuTrener FC Barcelona Koeman przemawia o Sewilli, wyjściu Dembele, szczęściu Messiego, przylotach celu i odlotuPrognozy NFL na tydzień 4: harmonogram, kursy i typy ekspertów przeciwko spreadowiPomimo wszystkich kreatywnych błędów, jakie WWE popełniło w ciągu ostatniego roku, sposób, w jaki został popchnięty, z pewnością nie jest jednym z nich.

Vince McMahon jest podobno wielkim fanem Otisa i pomimo całej krytyki, jaką McMahon otrzymuje za swoje częste błędy twórcze, faktycznie wykonał mistrzowską robotę skupienia się i podniesienia przezabawnej gwiazdy tag teamu w czasie, gdy SmackDown był bez najlepszych nazwisk. jak Roman Reigns. Otis, oczywiście, wydaje się być idealnym kandydatem do reprezentowania zarówno teraźniejszości, jak i przyszłości WWE, a jako wielowymiarowa postać, która ma w sobie pewną głębię dzięki swojej wciągającej fabule z Sonyą Deville i Mandy Rose, jest fantastyczny – i wyjątkowy Wybierz teczkę MITB, która w przeszłości była używana do tworzenia nowych gwiazd.

Niezwykle popularny Otis znajduje się w środku szczytu swojej kariery, a sposób, w jaki został zarezerwowany na SmackDown, sprawił, że stał się jednym z najbardziej autentycznych i wiarygodnych wykonawców w piątkowe wieczory. Rzeczywiście, w tej chwili w WWE nie ma więcej babyface, a przynajmniej w niebieskiej marce nie ma gwiazdy, która nie ma jeszcze tytułu światowego i jest tak sympatyczna jak Otis. WWE znalazł idealną równowagę między popychaniem Otisa nie za dużo lub nie za mało, ale w odpowiedniej ilości, ponieważ był stale przedstawiany jako wykonawca tag teamu i midcarder, bez bycia „wpychanym w gardła fanów, tak jak wiele innych gwiazd był w przeszłości.

Wszystko, czego potrzebował Otis, to dodatkowy niewielki impuls, aby zapewnić sobie miejsce w głównym obrazie wydarzenia, i właśnie to dostał w Money in the Bank, kiedy, no cóż, został panem Money in the Bank w zaskakującym ruchu, który pokazuje, że WWE zyskuje poważnie myśli o popchnięciu komediowego zapaśnika tak daleko, jak tylko może.

W okresie, w którym trudno się ekscytować w WWE, trudno też narzekać na wielką wygraną Otisa. Skończył się, można go poznać i jest nowy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy