Wells Fargo Home Mortgage Welcome Center

17 lutego 2021
Category: Jeśli Twoja

Witamy w Wells Fargo Home Mortgage

Twój dom ma znaczenie SM

Alarm

Wideo – Witamy w Wells Fargo

Obejrzyj nasz film, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci zarządzać kredytem hipotecznym.

Nasz program Your Home Matters ® zapewnia informacje i zasoby, które pomogą Ci zarządzać kontem hipotecznym domu i jak najlepiej wykorzystać nowy związek z Wells Fargo. Odwiedź witrynę w dowolnym momencie, gdy masz pytanie lub wątpliwości dotyczące swojego konta. Pomożemy Ci dokonać płatności online, sprawdzić saldo konta i historię oraz wiele więcej. Dodatkowe informacje dla klientów są dostępne w naszym centrum obsługi klienta.

Aby przejście było tak płynne, jak to tylko możliwe, stworzyliśmy to Centrum powitalne, aby dostarczyć informacji na niektóre typowe pytania, które możesz mieć.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z listem powitalnym, który wysłaliśmy Ci pocztą. Cieszymy się na współpracę z Państwem.

Ważna informacja: Możesz zarejestrować się w Wells Fargo Online ® i uzyskać dostęp do informacji o swoim koncie online, gdy są one dostępne w naszym systemie, czyli zazwyczaj od 4 do 7 dni roboczych po dacie transferu. Proszę zapoznać się z listem powitalnym, aby dowiedzieć się, kiedy informacje o koncie będą dostępne online.

Nawet jeśli obsługa kredytu hipotecznego przenosi się na Wells Fargo Home Mortgage, warunki kredytu nie ulegną zmianie, w tym termin płatności.

Ułatwiamy Ci zarządzanie kredytem hipotecznym, udostępniając różne metody płatności.

Jak mogę dokonać płatności pocztą?Możesz wysłać swoje płatności na adres płatności podany w polu z ważnymi informacjami w liście powitalnym. Proszę zanotować:

 • Kiedy dokonujesz płatności czekiem, Wells Fargo Bank, NA dokona rozliczenia czeku elektronicznie.
 • Otrzymanie czeku upoważnia nas do przetworzenia Twojej płatności jako elektronicznego obciążenia rachunku. Kiedy to nastąpi, Twoja płatność pojawi się na wyciągu bankowym jako wypłata elektroniczna, na której będzie widoczna data wypłaty, numer czeku i „Płatność czekiem hipotecznym WFHM jako odbiorca.Czek został zniszczony i nie został zwrócony do Twojego banku.Uwaga: nie oferujemy książeczek z kuponami.

  Czy wiedziałeś?

  Możesz zarejestrować się w Wells Fargo Online bez dodatkowych kosztów i zaplanować jednorazowe i cykliczne płatności . Możesz zarejestrować się, gdy informacje o Twoim koncie są dostępne w naszym systemie, co zazwyczaj jest 4 do 7 dni roboczych po dacie przeniesienia. Zapoznaj się z listem powitalnym, aby sprawdzić, kiedy informacje o koncie będą dostępne.

  Po rejestracji będziesz mógł zarządzać swoim kontem hipotecznym online.

  Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach Wells Fargo Online , obejrzyj prezentację.

  Chcesz się zarejestrować? Możesz zarejestrować się, wypełniając krótki, jednorazowy proces rejestracji, gdy Twoje konto jest online.

  Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się przy użyciu istniejącej nazwy użytkownika i hasła Wells Fargo.

  Jak mogę dokonać płatności automatycznych?Dokonuj bezpłatnych, zaplanowanych płatności automatycznych za pomocą naszego Preferowanego planu płatności SM

  Dzięki naszemu bezpłatnemu Preferowanemu planowi płatności masz możliwość zaplanowania automatycznych, elektronicznych wypłat, które można zsynchronizować z cyklem wypłaty:

  • Miesięczny
  • Dwa razy w miesiącu (1/2 całkowitej płatności)Co dwa tygodnie (1/2 całkowitej płatności)Cotygodniowo (1/4 całkowitej płatności)Wybór cotygodniowych lub co 2 tygodnie pomoże Ci szybciej spłacić kredyt hipoteczny, ponieważ wypłaty oprócz kwoty potrzebnej do pokrycia miesięcznych rat kredytu hipotecznego będą naturalnie występować 2 do 5 razy w roku. Dodatkowe wypłacone środki zostaną automatycznie zastosowane do salda kapitału.

   Uwaga: spłata częściowa nie zostanie zastosowana do kredytu hipotecznego, dopóki nie otrzyma pełnej spłaty. Płatność częściowa to dowolna kwota niższa niż bieżąca płatność miesięczna wymieniona na wyciągu rozliczeniowym.

   Zadzwoń do nas pod numer 1-800-357-6675 lub zarejestruj się na ekranie Dokonaj płatności w Wells Fargo Online ®.

   Kontynuuj dokonywanie płatności automatycznych

   Zapoznaj się z listem powitalnym, aby dowiedzieć się, jak może to wpłynąć na płatności automatyczne:

   • Jeśli Twoja płatność została wycofana elektronicznie przez Twoją poprzednią firmę udzielającą kredytów hipotecznych przed datą przelewu wskazaną w liście, zastosuje płatność do Twojej pożyczki.
   • Jeśli Wells Fargo Home Mortgage przeniesie Twój proces płatności elektronicznej, zaczniemy elektronicznie wycofywać i realizować płatności w dniu lub po dacie przelewu.Żadne wypłaty elektroniczne nie będą miały miejsca przed ich regularnie zaplanowanymi datami.Jeśli nie przeniesiemy Twojego elektronicznego procesu płatności, dołączyliśmy kupon płatności do Twojego listu powitalnego, aby dokonać kolejnej płatności do nas. Będziemy wysyłać comiesięczne zestawienia płatności, w tym kupony do wykorzystania. Więcej informacji można znaleźć w liście powitalnym.Jeśli korzystasz z usług płatności rachunków innych niż Wells Fargo lub witryn bankowości internetowej do dokonywania płatności

    Jeśli korzystasz z płatności za rachunki lub usługi bankowości internetowej do dokonywania płatności, powinieneś skontaktować się bezpośrednio ze swoim serwisem w celu zmiany odbiorcy płatności. Przygotuj list powitalny dotyczący kredytu hipotecznego Wells Fargo Home zawierający następujące informacje:

    • Twoja nowa firma udzielająca kredytów hipotecznych to Wells Fargo Home Mortgage.
    • Data wejścia w życie, jaką należy przesłać do Wells Fargo, to data przekazania nam konta hipotecznego.Twój numer kredytu hipotecznego w Wells Fargo Home.Adres płatności, który pojawia się w sekcji Ważne informacje listu powitalnego oraz na kuponie płatniczym, jeśli dotyczy.Jak mogę dokonać płatności online?Możesz zarejestrować się w Wells Fargo Online bez dodatkowych kosztów i zaplanować jednorazowe i cykliczne płatności . Możesz zarejestrować się, gdy informacje o Twoim koncie są dostępne w naszym systemie, czyli zazwyczaj od czterech do siedmiu dni roboczych po dacie przeniesienia. Zapoznaj się z listem powitalnym, aby sprawdzić, kiedy informacje o Twoim koncie będą dostępne online.

     Po rejestracji będziesz mógł zarządzać swoim kontem hipotecznym online.

     • Spłać kredyt hipoteczny z konta bankowego.
     • Dokonuj płatności tego samego dnia na swoje konto hipoteczne.Skonfiguruj płatność pojedynczą lub automatyczne wypłaty elektroniczne.Przeglądaj zaplanowane przelewy i płatności dla wszystkich swoich kont Wells Fargo w jednym miejscu.Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach Wells Fargo Online , obejrzyj prezentację.

      Chcesz się zarejestrować? Możesz zarejestrować się, wypełniając krótki, jednorazowy proces rejestracji, gdy Twoje konto jest online.

      Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się przy użyciu istniejącej nazwy użytkownika i hasła Wells Fargo.

      Jak dokonać płatności telefonicznie lub osobiście?Telefon

      Od daty transferu możesz skorzystać z naszego automatycznego systemu telefonicznego lub porozmawiać z przedstawicielem obsługi klienta. Jeśli chcesz wysłać płatność teraz, możesz wysłać ją pocztą na adres płatności podany w polu Ważne informacje w liście powitalnym. Jeśli wolisz, możesz zapłacić online, pocztą lub osobiście w oddziale Wells Fargo.

      Automatyczne płatności telefoniczne . Zadzwoń do nas pod numer 1-800-357-6675 , 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

      Pomoc w płatnościach w ramach obsługi klienta . Zadzwoń do nas pod numer 1-800-357-6675 , od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 22:00; oraz w sobotę od 8:00 do 14:00 czasu środkowego.

      Osobiście

      Po dacie przelewu będziesz mógł dokonywać płatności w oddziałach Wells Fargo. Znajdź lokalizację w pobliżu. Uwaga: żadne inne lokalizacje Wells Fargo nie przyjmują płatności, w tym biura hipoteczne Wells Fargo Home.

      Kiedy otwieramy rachunek powierniczy dla Twojego kredytu hipotecznego, chcemy trochę ułatwić Ci płacenie podatków od nieruchomości i składek ubezpieczeniowych w Twoim imieniu. Dzięki środkom zebranym w ramach miesięcznej spłaty kredytu hipotecznego możemy zapewnić terminowe regulowanie rachunków bez konieczności dokonywania oddzielnych płatności.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy