W jaką kryptowalutę zainwestować? Najlepsze Altcoiny do kupienia w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Abyś Mógł

Na co zwrócić uwagę przed zakupem lub inwestycją w kryptowaluty

Kryptowaluty są przedmiotem handlu na różne sposoby i używają wielu różnych algorytmów.

Główne cechy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem lub inwestowaniem w kryptowaluty, to: akceptacja sprzedawcy, metoda weryfikacji oraz kapitalizacja rynkowa i dzienny wolumen obrotu.

 • Akceptacja sprzedawcy – kryptowaluta nie jest zbyt przydatna, jeśli nie możesz nic za jej pomocą kupić, więc zanim w nią zainwestujesz, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, kto i gdzie została zaakceptowana. Niektóre monety są po prostu budowane do innych celów i nie są przeznaczone do wymiany na towary. Niektóre z popularnych kryptowalut są powszechnie akceptowane, podobnie jak Bitcoin, podczas gdy niektóre kryptowaluty można wymienić tylko na inne kryptowaluty.
 • Metoda konsensusu – Jedną z głównych różnic między kryptowalutami jest metoda ich weryfikacji, a najstarszą i najpopularniejszą metodą jest dowód pracy (POW). Komputer musi poświęcić czas i energię na rozwiązanie trudnego zadania matematycznego, aby uzyskać prawo do weryfikacji transakcji. Ale problem z tą metodą polega na tym, że do działania potrzebuje ogromnej ilości energii. Z drugiej strony systemy Proof-of-Stake (POS) próbują rozwiązać ten problem, pozwalając użytkownikom posiadającym największy udział w walucie zweryfikować transakcje. Systemy te wymagają szybszych transakcji i wymagają mniejszej mocy obliczeniowej do działania. Jednak troska o bezpieczeństwo oznacza, że ​​niewiele monet wykorzystuje system całkowicie oparty na dowodzie stawki.
 • Kapitalizacja rynkowa i dzienny wolumen obrotu – Kapitalizacja rynkowa kryptowaluty to łączna wartość wszystkich monet znajdujących się obecnie w obiegu, a w momencie pisania tego tekstu całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowaluty wynosi prawie 175 miliardów dolarów. Wysoka kapitalizacja rynkowa może wskazywać na wysoką wartość monety. Należy zauważyć, że dzienny wolumen obrotu walutami jest ważniejszy niż kapitalizacja rynkowa.Długoterminowe kryptowaluty, w które można inwestować

  Ponieważ przeczytałeś do tej części, prawdopodobnie bardzo chcesz dowiedzieć się, jaki może być następny bitcoin lub kolejna duża kryptowaluta, abyś mógł ją kupić.

  Oto lista najbardziej obiecujących altcoinów i kryptowalut do kupienia w 2020 roku, zgodnie z naszym badaniem, które zostało ujęte w ramy kapitalizacji rynkowej monet, przyszłego zakresu, popytu i wartości aktywów inwestycyjnych.

  Podstawowy żeton uwagi (BAT)Ten projekt ma wszystkie składniki niezbędne do odniesienia sukcesu i zdecydowanie powinien znaleźć się na listach, które obejmują właściwe inwestowanie w altcoiny.

  Koncepcja jest niesamowita – łączenie wydawcy i reklamodawcy bez pośrednika i jego prowizji. Ludzie, którym zwraca się uwagę (stąd podstawowy token uwagi) i reklamodawcy zyskują większą świadomość swoich pieniędzy, a jednocześnie mają zadowolonych wydawców, którzy również otrzymują więcej pieniędzy (bez opłat pośredników).

  ZESPÓŁ: CEO jest twórcą JavaScript, a także współzałożycielem przeglądarek Firefox i Mozilla. Sprowadzili na pokład wielu ludzi z udokumentowanym doświadczeniem. Osobiście przede wszystkim inwestuję w ludzi, a to sprawia, że ​​jest to oczywiste. PRODUKT: Braver Browser już tam jest, jest niesamowity – osobiście używam go od 2 miesięcy temu i uwielbiam go za szybkość i funkcje blokowania reklam.

  Oto lista niektórych sponsorów BAT: Founders Fund, Foundation Capital, Propel Venture Partners, Pantera Capital, DCG, Danhua Capital i Huiyin Blockchain Venture

  Firmy te mają duże interesy w zwiększaniu kapitalizacji rynkowej BAT i mają bardzo głębokie kieszenie. Nie zdziwię się, jeśli nagle cena okaże się niezwykle wysoka w bardzo krótkim czasie.

  Algorytm Anonize jest zbudowany w taki sposób, aby szanować prywatność użytkowników, a wydawcy będą mogli skutecznie kierować reklamy do swoich użytkowników. Oto pełna prognoza cen BAT na rok 2020 i później.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  Tezos (XTZ)Tezos (XTZ) odstał od rynku niedźwiedzi, przewyższając bitcoin i wszystkie inne monety o ponad 100%.

  Tezos buduje bezpieczną infrastrukturę dla DApps, w związku z czym duża część jego sukcesu będzie pochodzić od deweloperów budujących w sieci i kwitnący ekosystem. Są na to już oznaki, ale nie na tyle, aby inwestorzy dostali zawrotów głowy. Ethereum jest pod tym względem niekontrolowanym liderem, z wieloma znanymi firmami zajmującymi się produkcją rozwiązań opartych na Ethereum.

  Tezos należy do kategorii bardziej spekulacyjnej. Obstawiasz, czy może to stać się siecią, do której gromadzą się programiści, i bogatą w funkcje obsługujące DApps. Jest tu potencjał, a prezentacja jest dobra na papierze, ale naprawdę chcesz uzyskać więcej dowodów, zanim wydasz pieniądze.

  Jeśli chcesz zdywersyfikować swój portfel za pomocą takich aktywów i jesteś skłonny do należytej staranności w zakresie monitorowania rozwoju i wzrostu, być może Tezos (XTZ) może być odpowiednią inwestycją. Musisz zadzwonić do tego. Oto nasze pełne prognozy cenowe Tezos na rok 2020 i później.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  Kosmos (ATOM)

  Cosmos stara się rozwiązać ograniczenia skalowalności, użyteczności i suwerenności obecnej infrastruktury blockchain. Największe na świecie łańcuchy bloków Bitcoin i Ethereum są najlepszym przykładem problemu skalowalności, przy czym pierwszy z nich jest w stanie przetwarzać zaledwie 7 transakcji na sekundę, a drugi boryka się z czymś większym niż 25.

  Dlaczego to dobra inwestycja?

  ATOM ma swoje własne podstawowe wartości, których nie będziemy omawiać w tym przewodniku, ale skupimy się na jego wartości rynkowej. Wartość rynkowa Cosmos wynika z jego mechanizmu konsensusu stawek i dobrej łączności zespołu z wiodącymi giełdami. To daje im dobrą pozycję rynkową do dodania do najlepszych giełd oferujących usługę obstawiania, co jest rosnącym trendem wśród platform kryptowalutowych, które szukają więcej miejsc do generowania zysków. ATOM jest już dodany do usługi obstawiania Cex.io i możesz zarobić do 9% rocznych zwrotów ze swoich monet, po prostu przechowując je w portfelu Cex.io.

  Jest to bardzo atrakcyjna okazja dla bogatych posiadaczy tokenów, aby zaparkować swoje pieniądze w ATOM i zebrać solidne 9% roczne zwroty bez kiwnięcia palcem. Ten apel dodatkowo potęguje obecna ponura sytuacja na tradycyjnych rynkach stopy procentowej, na których banki płacą ujemną stawkę swoim klientom (zasadniczo płacisz im za zatrzymanie pieniędzy).

  Wszystko to oznacza wzrost zainteresowania rynku ATOM, a co za tym idzie wzrost cen.

  RavencoinRavencoin, rozwidlenie Bitcoina, jest stosunkowo młodym tokenem; dopiero od 3 stycznia 2018 roku unosi się wśród kryptowalut.

  Ma być Ethereum tokenów bezpieczeństwa i robi dobry postęp w tej ofercie. To sprawia, że ​​RVN jest najlepszym kandydatem do tytułu najlepszej kryptowaluty do kupienia już teraz.

  Blockchain Ravencoin jest przeznaczony do określonych celów. Z jednej strony powinno pomóc w bezbłędnym określeniu własności majątku. Z drugiej strony Ravencoin, podobnie jak Bitcoin, chce umożliwić bezpośrednie płatności. Jak podkreśla projekt open source na stronie głównej, jest on całkowicie zdecentralizowany: ani węzły główne, ani zwłaszcza żadne ICO nie stoją za projektem.

  Dwie twarze RVN

  Bruce Fenton, znany ekspert z tradycyjnego sektora finansowego, jest ojcem Ravencoina. Bruce jest znanym wczesnym adwokatem Bitcoin, który w latach 2015-2016 pracował jako prezes wykonawczy Fundacji Bitcoin. Jego doświadczenie doprowadziło go do odkrycia przyszłości potencjału blockchain dla branży finansowych papierów wartościowych.

  Tron Black jest jednym z siedmiu głównych deweloperów Ravencoin pracuje dla Medici Ventures, spółki zależnej w całości należącej do Overstock.com. Bruce przyjaźnił się z Patrickiem Byrne, dyrektorem generalnym Overstock.com, i tak Tron związał się z Ravencoin.

  RVN jest obecnie 4,5x niższy niż w momencie ATH i wynosi 0,013 USD za token.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  EthereumEthereum jest prawdziwym punktem odstającym i jest to jedyna kryptowaluta, według której eksperci są w stanie w najbliższej przyszłości wyprzedzić kapitalizację rynkową Bitcoin. Ethereum powstało w 2013 roku i przez ostatnie dwa lata osiągnęło 40-krotny wzrost.

  Jest to obecnie moneta blue chip, ale nadal zdecydowanie warta najlepszej kryptowaluty do kupienia w tagu 2020.

  Jego platforma umożliwia stworzenie inteligentnego kontraktu, który działa w zdecentralizowanej sieci i działa dokładnie tak, jak zaprogramowano, bez możliwości przestojów, oszustw, cenzury lub interfejsu strony trzeciej. Zespół stojący za Ethereum jest naprawdę wyjątkowy. Wykonują niesamowitą robotę, aby pokazać prawdziwy potencjał Ethereum. Ponadto stopień przyjęcia Ethereum jest w tej chwili fenomenalny. Wielu programistów pracuje nad aplikacjami, które wykorzystują potencjał inteligentnych kontraktów. Jeśli jedna kryptowaluta może uczynić ją dużą, jest nią Ethereum. Jeśli już przekroczył 1000% w ciągu kilku miesięcy i może wzrosnąć o 1000% w ciągu następnych kilku miesięcy – taki potencjał ma ta kryptowaluta.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  MoneroAnonimowy / prywatny Bitcoin. Możesz teraz pomyśleć: „O czym ty mówisz? BTC jest już anonimowy. Jest to bardzo niefortunne, aczkolwiek popularne nieporozumienie. Wszystkie transakcje BTC są widoczne publicznie, a podając komuś adres swojego portfela, osoba ta może zobaczyć wszystkie wysłane i otrzymane płatności. Czarny rynek (producenci broni i handlarze narkotykami) stworzył na to rozwiązanie. Zasadniczo stworzyli oprogramowanie, które miesza twoje monety z innymi monetami. Niemniej jednak oprogramowaniu należy ufać i może ono nie działać poprawnie, co jest bardzo złe, kiedy zależy od tego twoja wolność. Monero ma wbudowany system mieszania. To sprawia, że ​​jest idealny dla każdego rodzaju czarnego rynku. Popularny rynek darknetów przyjął Monero i w ten sposób waluta uzyskała pierwszy duży impuls wzrostu.

  Monero jest kryptowalutą typu open source, zorientowaną na prywatność i przez długi czas jest członkiem najlepszej kryptowaluty do kupowania klubu. Deweloperzy zaangażowani wprowadzili tę innowacyjną kryptowalutę, nie odkładając żadnej dla siebie. Zespół polegał na darowiznach i szerszej społeczności w celu dalszego rozwoju. Monero zostało wprowadzone na rynek w kwietniu 2014 r. – przeczytaj więcej o monero i zobacz dzienną cenę XMR tutaj.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  Sprawdź nasz przewodnik po kolejnej dużej kryptowalucie.

  Przeczytaj nasz zaktualizowany przewodnik po najlepszych portfelach kryptograficznych tutaj.

  Sia Coin (Karolina Południowa)Sia to kryptowaluta, która radykalnie zmieni sposób, w jaki patrzymy na przechowywanie danych w chmurze dla przedsiębiorstw, a technologia ta bez wątpienia zmieni sposób przechowywania danych w przyszłości. Jego oczy są mocno osadzone na rynku obecnie zdominowanym przez Google, Amazon, Microsoft i Dropbox.

  Przypadek użycia oraz bardzo profesjonalny i kompetentny zespół stanowią dobry argument za umieszczeniem SC na listach najlepszych kryptowalut do kupienia.

  Tradycyjne usługi przechowywania w chmurze, takie jak DropBox, przesyłają dane klientów do centralnego ekosystemu. Dane są tutaj kontrolowane, a tym samym narażone na wszelkiego rodzaju podejrzane oszustwa, takie jak niewłaściwe wykorzystanie danych osobowych, przypadkowa utrata i naruszenia baz danych.

  Dzięki Sia przesłane pliki są szyfrowane, dzielone na drobne części, a następnie rozprowadzane na wielu hostach. Oznacza to doskonałą redundancję (wiele kopii danych jest bezpiecznie przechowywanych na wielu hostach), dzięki czemu utrata i szpiegowanie danych nie stanowią już problemu.

  To, co sprawia, że ​​Sia jest tak świetna, to fakt, że każdy może wziąć udział i otrzymać wynagrodzenie za wynajęcie wolnego miejsca do przechowywania. To coś, co wielu z nas ma przy tak niskiej cenie dysków twardych. Kiedy host i przesyłający łączą się, zostaje utworzona umowa. Ta umowa nazywa się „inteligentną umową. Pozwala najemcy otrzymywać płatności w zamian za wykorzystaną przestrzeń magazynową.

  Biorąc pod uwagę potencjał SiaCoin, jesteśmy głęboko przekonani, że jest on poważnie niedowartościowany. W rzeczywistości istnieją setki innych monet bez ułamka użyteczności Sia. Przeczytaj więcej o tym, czym jest sia coin tutaj.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  GolemGolem jest zbudowany na bazie łańcucha blokowego Ethereum. Golem to projekt prowadzony przez grupę polskich programistów. Jest na dobrej drodze, aby stać się najpotężniejszym zdecentralizowanym superkomputerem na świecie. Ten superkomputer będzie przetwarzał wszystko, od badań naukowych w środowisku akademickim po renderowanie najnowszych filmów o przełamywaniu bloków, a gdy już skończyli, użytkownicy będą mieli moc obliczeniową superkomputera na wyciągnięcie ręki.

  Jednak na tym się nie kończy. Golem może być również używany do przetwarzania lub wydobywania wszelkich „ dużych zbiorów danych ”, na przykład identyfikowania trendów zmian środowiskowych, przewidywania ruchów na giełdzie, pomocy w ocenie i odkrywaniu lekarstw i lepszych rozwiązań medycznych itp.

  Jego nieograniczone przypadki użycia sprawiają, że projekt jest ekscytujący. Użytkownicy zarabiają tokeny GNT, wynajmując niewykorzystaną moc obliczeniową. Te tokeny można ponownie wykorzystać na platformie lub sprzedać na giełdzie po aktualnym kursie rynkowym.

  Technologia jest obecnie w fazie alfa. Każdy może go pobrać i zainstalować. Golem zamierza w końcu mieć smartfony, ogromne centra danych, laptopy i wszystko, co między nimi, przyczyniając się do stale rosnącej pamięci podręcznej mocy obliczeniowej, a przy coraz większej mocy obliczeniowej wymaganej codziennie inwestowanie w Golema jest koniecznością dla inwestora.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  IOTA (IOTA)IOTA została uruchomiona w 2015 roku i wykracza „poza blockchain poprzez swój główny wynalazek – bezblokowy i odporny na kwantowo „Tangle. Cyfrowa waluta „jota ma stałą podaż pieniądza przy zerowych kosztach inflacyjnych.

  IOTA koncentruje się na użyteczności w powstającej ekonomii internetu rzeczy (IoT), integralności danych, mikro- / nanopłatności i innych aplikacjach, w których gwarantowany jest skalowalny system zdecentralizowany.

  Ich zespół jest specyficzny, czasami wydają się aroganccy, a nawet niegrzeczni, ale z pewnością wydają się bardzo zdolną i inteligentną załogą. Komunikacja maszyna-maszyna to przyszłość, a IOTA może być technologią, która będzie napędzać tę komunikację.

  W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele dobrych wiadomości dla IOTA, które spowodowały duży wzrost cen i kapitalizacji rynkowej. Niektóre z rzekomych partnerstw, które ogłosili, podniosły brwi i zadały pytania społeczności, ale mimo to – koncepcja i zespół tworzą dobre połączenie, a IOTA z pewnością ma duży potencjał w przyszłości.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  Binance Coin (BNB) Binance to popularna giełda kryptowalut z siedzibą na Malcie, która nabiera tempa w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Szybko zyskuje na znaczeniu pod względem udziału w rynku kryptowalut, a ponieważ coraz więcej osób zacznie korzystać z Binance, cena Binance Coin (BNB) również wzrośnie.

  Binance jest znane z szybkiego przetwarzania transakcji, a także niskich opłat transakcyjnych (0,1%). Binance obiecuje oferować wysoką wydajność, użyteczność i bezpieczeństwo. Technologia Binance jest w stanie przetworzyć 1,4 miliona zamówień na sekundę. To czyni go światowym liderem pod względem potencjalnego wolumenu wymiany.

  Binance Coin pozwala Ci uzyskać 50% zniżki na wszystkie opłaty handlowe.

  Niedawno BNB odnotował gwałtowny wzrost cen, a obecnie trwa promocja, w której opłata transakcyjna wynosi 0. Jednak zapotrzebowanie na BNB wzrośnie, gdy wróci do normy, zwiększając w ten sposób jego wartość.

 • Gdzie to kupić:
 • Gdzie to przechowywać:Możesz rozważyć handel monetami na Binance ponieważ ma zdecydowanie najniższe opłaty ze wszystkich głównych giełd. Jest to nowa giełda hitów, która pnie się na szczyt list wolumenów handlowych i zbiera pochwały od użytkowników.

  Changelly Bitpanda CEX.io Coinbase Coinmama

  Proces inwestycyjny

  Kupowanie Bitcoina za prawdziwe pieniądze na dowolnej giełdzie, a następnie sprzedaż BTC za dowolną walutę z listy to najprostszy sposób inwestowania.

  Korzystałem z Coinbase, aby kupować BTC i Kraken aby kupować inne waluty. Należy zauważyć, że Kraken ma wszystkie pary z listy.

  Zaleca się, aby nie przechowywać na giełdzie żadnej znaczącej ilości aktywów. Po zakupie wybranej waluty wyślij ją do portfela bez połączenia z Internetem i pamiętaj o przeszukaniu i wyszukaniu w Google wybranej waluty, aby zapewnić bezpieczeństwo i solidność przechowywania.

  Pamiętaj, że największe punkty w grze inwestycyjnej są przyznawane za utrzymywanie się dyskomfortu, więc przygotuj się, aby nie skracać inwestycji kolejną paniką na rynku.

  Uważaj również na fałszywe monety, takie jak Onecoin, Kashhcoin itp., Ponieważ są one tutaj, aby łupić ludzi, pokazując lukratywne zwroty.

  Definicja „Altcoin

  Słowo „altcoin to skrót od „alternatywa dla Bitcoin. Oznacza to, że słowo „altcoin opisuje każdą pojedynczą kryptowalutę z wyjątkiem Bitcoin, a Altcoiny są określane jako alternatywy dla Bitcoin, ponieważ większość altcoinów ma nadzieję albo zastąpić lub ulepszyć przynajmniej jeden składnik Bitcoin.

  Istnieją setki altcoinów i każdego dnia pojawiają się nowe. Większość altcoinów to niewiele więcej niż klony Bitcoin i nie przetrwają one zbyt długo. Zmieniają tylko drobne funkcje, takie jak algorytm haszowania, metoda dystrybucji lub szybkość transakcji. Jedynym wyjątkiem jest Litecoin, który nazwał się „srebrem za złoto Bitcoina. Powodem tego jest to, że oprócz stosowania innego algorytmu haszującego niż Bitcoin, Litecoin ma znacznie większą liczbę jednostek walutowych.

  Wielu entuzjastów Bitcoin twierdzi, że altcoiny są całkowicie niepotrzebne. Ponadto niektórzy twierdzą, że ponieważ nie mogą konkurować z infrastrukturą, którą oferuje Bitcoin, altcoiny nie odniosą sukcesu. Jednak altcoiny odgrywają znaczącą rolę. Altcoiny pozwalają programistom eksperymentować z unikalnymi funkcjami i chociaż prawdą jest, że jeśli deweloperzy lub społeczność sobie tego życzy, Bitcoin może skopiować te funkcje, w pełni funkcjonalne altcoiny są znacznie lepszymi „laboratoriami kryptowalut niż testnet Bitcoina.

  Jaki był pierwszy Altcoin? Namecoin był pierwszym altcoinem i został stworzony. Głównym celem Namecoin jest decentralizacja rejestracji nazw domen, co znacznie utrudnia cenzurę internetową. Jednak działa również jako waluta.

  Bitcoin nadal jest liderem w pakiecie wirtualnej waluty, nawet z wieloma bliskimi konkurentami. Pojawiają się nowsze i bardziej innowacyjne wersje. Oferują modyfikacje w takich obszarach, jak Proof of Stake, prywatność, szybkość transakcji, rozpoznawanie nazw DNS i inne. Kilka altcoinów stało się popularnych, a pozostałe są mniej znane.

  Altcoins – ogromna lista przewodników i recenzji

  Sprawdziliśmy i przejrzeliśmy ponad 200 altcoinów, od topowych po prawie nieznane klejnoty zakopane głęboko w rankingu coinmarketcap. Ta lista będzie stale aktualizowana, więc pamiętaj, aby odwiedzać ją od czasu do czasu.

  Oto pełna lista.

  Recenzje AltcoinPodsumowanie

  Napisałem ten artykuł z ogromnymi badaniami. Jeśli chcecie zainwestować i uzyskać ogromny zysk w najbliższej przyszłości, zróbcie to szybko. Zacznij teraz, jeśli nie chcesz zostać w tyle. Musisz stać się stabilny, aby odnieść sukces w handlu kryptowalutami. Dlatego warto już teraz inwestować, czekać i zarabiać. Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu i mam nadzieję, że podoba wam się mój wybór.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy