Tryb FIFA 18 The Journey: dotychczasowa historia Alexa Huntera i czego można się spodziewać w drugim sezonie

17 lutego 2021
Category: Które Mają

The Journey powraca po raz drugi w grze FIFA 18 jako flagowy tryb gry EA Sports – i zgodnie z oczekiwaniami jest bohaterem Alexa Hunter.

Napędzany nowym silnikiem Frostbite, The Journey wprowadził do FIFA 17 bardziej kinowe wrażenia i zobaczył, jak gracze prowadzą Huntera przez jego pierwszy sezon profesjonalnej piłki nożnej.

EA wyraziło chęć odtworzenia życia piłkarza w całości za pośrednictwem The Journey, co oznacza, że ​​oprócz wyzwań, jest mnóstwo treści poza boiskiem.

Wybór redaktora

  • Nic dziwnego, że Man Utd chciał Grealish: George Best z Villi to niezwykły talent
  • Sergio Arribas: nastoletnia gwiazda Realu Madryt przewodzi złotemu pokoleniu La Fabrica
  • Dlaczego Kane nie powinien już być numerem 9 w Anglii
  • Najlepsza Premier League XI Arsenalu: Henry, Vieira i najlepsi gracze współczesności

Od osobistych relacji Huntera po jego występy na boisku i publiczny profil – w ciągu ostatnich kilku miesięcy programiści EA mieli wiele do zrobienia.

Ale czego możemy się spodziewać po drugim sezonie The Journey? Oto kompletny przewodnik po tym, co wydarzyło się w zeszłym roku i wszystkim, co wiemy do tej pory o grze FIFA 18.

CO SIĘ STAŁO W SEZONIE PIERWSZYM?

The Journey to oparty na fabule tryb gry, w którym wcielasz się w Alexa Huntera, młodego i pełnego nadziei futbolu, wnuka słynnego gracza z lat 60. Podsumowanie „ pierwszego sezonu ” historii w FIFA 17 znajduje się poniżej – jeśli jeszcze w nią nie grałeś pojawiły się spoilery .

Pierwsze kroki

Po wybraniu ulubionej drużyny Premier League (uwaga: niekoniecznie jest to pierwsza drużyna, do której musisz dołączyć), zaczyna się od krótkiego wprowadzenia do życia Huntera jako dziecka, gry w młodzieżową piłkę nożną na Clapham Common, zanim przeskoczymy kilka lat do przodu do testy wyjściowe, które dają kandydatom zwolnionym przez ich kluby szansę zaimponowania harcerzom z innych stron.

Hunter i jego przyjaciel Gareth Walker najwyraźniej zostali zwolnieni i biorą udział w tych próbach. Wybierasz, czy chcesz być prawym skrzydłowym, lewym skrzydłowym, ofensywnym pomocnikiem czy napastnikiem, a następnie masz za zadanie spełnić określone wymagania dotyczące wydajności podczas sesji treningowych i meczów.

Jeśli to zrobisz, skontaktuje się z Tobą agent i będziesz mógł wybrać spośród 20 klubów Premier League. Jeśli nie, musisz zacząć od nowa. Niezależnie od klubu, który wybierzesz, będziesz mieć Walkera jako kolegę z drużyny, ale podczas gdy większe kluby oferują więcej pieniędzy i sławy, mniejsze drużyny dadzą ci więcej czasu na grę.

Niektóre przerywniki filmowe pojawiają się, gdy śpisz w swoim nowym klubie, zanim wyruszysz w trasę do Stanów Zjednoczonych na przedsezon. Będąc tam, będziesz miał szansę zagrać w zastępstwie w dwóch meczach w Seattle i Vancouver, z listą celów określonych przez twojego menedżera.

Na wypożyczeniu

Bez względu na to, którą drużynę wybrałeś i jak dobrze radzisz sobie w okresie przedsezonowym i na boisku, Walkerowi będzie można zaufać więcej minut, a twoje problemy zostaną następnie spotęgowane przez podpisanie kontraktu z Harry Kane (lub Angel Di Maria, jeśli grasz dla Tottenhamu, Chelsea lub Arsenalu).

Oznacza to, że nadszedł czas na wypożyczenie do mistrzostw, a będziesz mógł wybrać spośród ostatnio zdegradowanych klubów – Norwich City, Aston Villa i Newcastle United. Niezależnie od tego, który wybierzesz, Danny Williams – początkowo zbudowany jako wróg, który szydził z ciebie podczas prób wyjściowych, ponieważ miał już kontrakt – będzie twoim nowym kolegą z drużyny.

Stopniowo zaprzyjaźnisz się jednak z Williamsem i aż do styczniowego okna transferowego będziesz mógł popracować nad swoimi umiejętnościami podczas treningu, zdobyć miejsce w zespole, zacząć strzelać gole i zobaczyć, jak rosną twoje atrybuty i profil. W międzyczasie Walker – niegdyś twój najlepszy przyjaciel – staje się o wiele za duży na swoje buty i zasiewa ziarno rywalizacji.

W wielkim czasie

Przemiana Walkera w złego bohatera tej historii jest zakończona, gdy w styczniu przeprowadzi się do rywali twojego klubu, dając ci szansę na powrót z pożyczki i ubieganie się o miejsce w pierwszym zespole.

Będziesz miał szansę pokonać Walkera w meczu Premier League przed końcem kampanii, co sprawi, że poza stadionem okaże skruchę za to, jak się zachował – dopóki nie dowie się, że jesteś teraz przyjacielem Williamsa. którą znowu szturmuje.

W przypadku Huntera sprawy zaczynają się toczyć, gdy zdobywasz swoje imię w Premier League – wprowadzisz się do nowego, eleganckiego mieszkania, a gdy liczba obserwujących na Twitterze wystarczająco się powiększy, podpiszesz pierwszą umowę sponsorską z Adidasem.

W zależności od klubu, w tym momencie możesz walczyć o mistrzostwo ligi i na pewno zbliżasz się do finału Pucharu Anglii, który stanowi wielki finał sezonu przeciwko Twoim rywalom i Walkerowi.

Finał Pucharu Anglii

Tutaj jest. Walker, jak można było przewidzieć, wstanie z grilla w tunelu przed rozpoczęciem, prowokując różne poziomy torebek, w zależności od tego, jaką reakcję na jego drwiny wybierzesz.

Następnie masz za zadanie iść i przykleić go do niego na boisku. Jeśli to zrobisz, zaoferujesz Walkerowi rękę i podniesiesz go z murawy z powodu jego rozczarowania. Jeśli tego nie zrobisz, zrobi to samo dla ciebie, ale potem odbije się, by kontynuować świętowanie.

Niezależnie od wyniku zostaniesz przywitany przez swojego ojca z dala od Wembley, który nagle zainteresuje się życiem swojego syna, który wkrótce zostanie milionerem. Hunter odpycha go i idzie dalej.

Końcowa cut-scenka kończy sprawę. W obecności Williamsa, twojej matki, dziadka i agenta, Hunter odbiera telefon od swojego trenera i ma włączyć telewizor, aby dowiedzieć się, że zostanie wezwany do reprezentacji Anglii.

Stamtąd rozpocznie się drugi sezon The Journey. Po ukończeniu historii FIFA 17 zdobywasz Alexa Huntera w trybie Ultimate Team, który możesz dodać do swoich internetowych składów.

CO WIEMY O DRUGIM SEZONIE?

EA Sports pozwoliło nam rzucić okiem na to, co wydarzy się w tym roku w The Journey, poprzez kilka zwiastunów, z których najnowszy można obejrzeć powyżej.

Oto, czego możemy się spodziewać na podstawie materiału filmowego.

Transfer rekordu świata?

Zwiastuny skupiały się na tym, czy Hunter dołączy do nowego klubu przed drugim sezonem, a jeden wycinek z gazety sugeruje, że na kartach jest „rekord świata.

Wielu znanych graczy i osobistości, w tym Pep Guardiola, Kevin De Bruyne i Dele Alli, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości młodego cudownego dziecka.

Nie oczekuje się, że będziesz w stanie przenieść swoją pracę z FIFA 17 na FIFA 18, a wszyscy będą mieli ten sam punkt wyjścia na drugi rok Huntera.

Zagraniczne ligi mają być grywalne?

W pierwszym sezonie The Journey można było grać tylko w Premier League, ale wygląda na to, że zmieni się to w drugim sezonie.

Zwiastuny zawierały nagłówki gazet w Gazzetta dello Sport i plotki w niemieckiej telewizji, a fałszywy zrzut ekranu z popularnego tematu na Twitterze sugeruje Hunterowi „może opuścić Premier League.

Wiemy na pewno, że Real Madryt jest grywalny, ponieważ rzut oka na jedną konkretną scenę pokazuje nam Huntera w zestawie Realu Madryt na telewizorze w tle.

Ale teraz wygląda na bardzo prawdopodobne, że Hunter będzie miał do wyboru kilka klubów, a najnowszy zwiastun pokazuje go grającego dla wszystkich, od Paris Saint-Germain po LA Galaxy.

Nie wiadomo, czy będziesz mieć pełną swobodę przenoszenia się w dowolne miejsce w niektórych ligach, czy tylko do kilku wybranych drużyn.

Czy Alex znajdzie dziewczynę?

EA Sports trzyma w tym usta zamknięte, ale zwiastun wydaje się sugerować, że w drugim sezonie życia Alexa może być kobieta.

Konfigurowalny Alex Hunter?

Ten jest potwierdzony przez EA Sports; podczas gdy Hunter nadal będzie bohaterem opowieści dla wszystkich graczy The Journey, w drugim sezonie będzie można go było znacznie lepiej dostosować. Oznacza to fryzury, tatuaże i prawdopodobnie bardziej znaczące dialogi i cechy osobowości.

Zaktualizujemy ten artykuł o nowe szczegóły związane z podróżą, gdy tylko się pojawią.

CZY RONALDO BĘDZIE W SEZONIE DRUGIM?

Tak, zrobi to. Ronaldo pojawi się w co najmniej jednym przerywniku filmowym – pokazanym na powyższym zrzucie ekranu – i jest jednym z wielu gwiazd, które mają pojawić się w epizodzie.

Oprócz wielu dawnych i obecnych piłkarzy, w jednej scenie występuje również koszykarz James Harden z Houston Rockets.

KIEDY MOGĘ W TO GRAĆ?

FIFA 18 zostanie wydana na całym świecie w piątek 29 września, ale istnieje kilka sposobów, aby zdobyć tę grę wcześniej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy