Top 6 pożyczkodawców hipotecznych dla pożyczkobiorców ze złym kredytem

17 lutego 2021
Category: Twoja Zdolność

Słabe wyniki kredytowe zwykle prowadzą do tego, że firmy kredytowe trzaskają drzwiami. Oczywiście wynika to z faktu, że Twoja zdolność płatnicza jest wątpliwa. Jednak dobrą wiadomością jest to, że możesz wziąć kredyt hipoteczny lub refinansowanie kredytu hipotecznego od firmy hipotecznej, nawet jeśli masz zły kredyt.

Potencjalni pożyczkobiorcy mogą martwić się niemożnością udowodnienia regularnego przepływu dochodów i złą historią płatności. Pogrzeb swój niepokój już dziś i od razu skontaktuj się z firmą hipoteczną w sprawie złego kredytu.

Korzyści z złych kredytów hipotecznychNie jest łatwo wyobrazić sobie, że złe kredyty hipoteczne oferują pewne korzyści, ale będziesz zaskoczony przywilejami, z których możesz korzystać. Obejmują one:

 • Elastyczne płatności miesięczne.Złe pożyczkodawcy są bardzo współczujący. Pozwalają na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na ustalonych przez Ciebie warunkach spłaty.
 • Niższe stopy procentowe.Może to brzmieć śmiesznie, ale jest to absolutna prawda. Biorąc pod uwagę obecny kryzys gospodarczy, bardzo niewielu kredytobiorców spełnia surowe wymagania dobrych kredytodawców hipotecznych. W związku z tym kredytodawcy udzielający złych kredytów oferują swoje pożyczki po konkurencyjnych niskich i przystępnych stopach procentowych.Gotówka na alternatywne zastosowania.Kredyty hipoteczne na złe kredyty mogą pomóc w konsolidacji wszystkich długów, aby mieć dodatkową gotówkę na inne cele. Dodatkowa gotówka może zostać wykorzystana na spłatę wszystkich innych długów, ponieważ dokonujesz niższych miesięcznych płatności, którymi możesz zarządzać. To z pewnością poprawi twoją zdolność kredytową.Nagrody.Jest kilka banków i kredytodawców hipotecznych, którzy mogą Cię wynagrodzić za lepsze zarządzanie środkami pieniężnymi. Dzieje się tak na przykład, gdy dokonujesz kilku płatności w terminie. W nagrodę pożyczkodawca może zdecydować o obniżeniu stopy procentowej.Pożyczkodawcy oferujący pożyczki dla pożyczkobiorców złych kredytów1.Pierwszy Magnus Financial Corp.Został założony w 1996 roku w Tucson w Arizonie. Oprócz oferowania złych kredytów hipotecznych po bardzo konkurencyjnych stawkach, firma umożliwia również wykorzystanie dodatkowej gotówki z umowy kredytu hipotecznego. Możesz wykorzystać tę dodatkową gotówkę, aby kupić samochód, dokonać ulepszeń, pojechać na wakacje i skonsolidować swoje długi między innymi.

  2.Premier Mortgage Funding Inc. Zsiedzibą w Maryland, oferuje swoim pożyczkodawcom kilka produktów i usług hipotecznych. Nie ma znaczenia, czy nie masz udokumentowanych dochodów, czy też masz złą historię płatności. Premier Mortgage Funding Inc. zapewnia pożyczkę hipoteczną w ramach bardzo elastycznych miesięcznych płatności. Poprawi to Twoją zdolność kredytową i umożliwi Ci uzyskanie większej ilości kredytu.

  3.Pierwsza Korporacja Kredytów Domowych Horizon.Wcześniej znana jako FT Mortgage Companies, zmieniła nazwę w marcu 2000 r. Firma jest liderem w dostarczaniu komercyjnych produktów pożyczkowych dla osób fizycznych i instytucji od momentu powstania w 1995 r. Firma projektuje dobrze zabezpieczony kredyt hipoteczny dostosowany do aktualnej sytuacji finansowej. . Umożliwia Ci to zostanie właścicielem domu do wynajęcia na bardzo przyjaznych warunkach kredytowych, które umożliwiają okresowe spłaty, gdy budujesz kapitał własny w swoim domu.

  4.GMAC Mortgage LLC.Proces składania wniosku o pierwszy kredyt hipoteczny, drugi kredyt hipoteczny lub kredyt refinansowy jest prosty i szybki. Założona w 1985 roku z siedzibą w Fort Washington oferuje pożyczki VA i FHA. Po złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów wypełnisz wniosek w mniej niż 10 minut, a wniosek o pożyczkę otrzymasz w ciągu kilku dni. Te kredyty hipoteczne są oferowane po bardzo przystępnych stopach procentowych.

  5.Primary Residential Mortgage Inc.Rozpoczęli działalność w 1998 roku z kilkoma pracownikami, ale obecna liczba pracowników wzrosła do 1500. Mają ponad 200 oddziałów w 49 stanach. Firma oferuje różnorodne opcje pożyczek z krótkim czasem realizacji, zarówno w przypadku kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu, jak i wstępnie zatwierdzonych kredytów hipotecznych. Oferuje kredyty hipoteczne po niewiarygodnie konkurencyjnych stawkach pożyczkobiorcom o złej zdolności kredytowej. Obecnie ma ponad 1 milion niespłaconych pożyczek.

  6.Bank of America.Jest piątym co do wielkości bankiem z ponad 57 milionami klientów. Z liczbą udzielonych pożyczek przekraczającą 100 mln USD zapewnia kilka różnych form pożyczek hipotecznych. Już dziś możesz złożyć wniosek o złą pożyczkę hipoteczną przez Internet i zatwierdzić ją online.

  Nierzadko zdarza się, że ludzie ze złym raportem kredytowym są całkowicie zestresowani i pukają do gabinetu doradcy każdego dnia. Możesz jednak wyjść z tego bolesnego finansowego bagna, sprawdzając warunki kredytu hipotecznego w każdej z powyższych instytucji pożyczkowych. Niezależnie od tego, czy brakuje Ci gotówki na naukę w college’u, czy chcesz refinansować, ale Twoja zdolność kredytowa jest poważnie uszkodzona, możesz już dziś ubiegać się o kredyt hipoteczny!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy