screenrant.com

17 lutego 2021
Category: Całym Świecie

Śledź ScreenRant.com

Coś nowegoOpis sceny Avengers: Infinity War End CreditsAvengers: Infinity War zawierało jedną scenę napisów końcowych, więc podzieliliśmy, co to oznacza dla Avengers 4 i innych przyszłych filmów Marvela.

OSTRZEŻENIE: Ten post zawiera GŁÓWNE SPOILERY dla Avengers: Infinity War .

Avengers: Infinity War ma jedną niesamowitą scenę napisów końcowych, którą tutaj podzielimy: co to oznacza dla Avengers 4 i innych przyszłych filmów Marvela? Odkąd Nick Fury pojawił się w scenie po napisach Iron Man w 2008 roku, teasery po napisach stały się instrumentem w rozległym uniwersum superbohaterów Marvel Studios. Często są wykorzystywane do tworzenia przyszłych filmów w Marvel Cinematic Universe. Jednak czasami te sceny są po prostu humorystycznymi rozszerzeniami filmu – jakscena Thor: Ragnarok’s Grandmaster i Spider-Man: Homecoming’s Captain America PSA.

Mimo to, biorąc pod uwagę, jak monumentalne jest wydarzenie Avengers: Infinity War w nadrzędnej narracji MCU, zawsze musiało zawierać scenę końcową, przygotowującą przyszły film. A ponieważ Infinity War była pierwotnie pierwszą połową dwuczęściowego wydawnictwa, wynika z tego, że stworzył Avengers 4 , który nadal nie ma tytułu w tym momencie. Kiedy rozpoczął się pokaz najnowszego filmu MCU, dowiedzieliśmy się, ile scen po napisach Avengers: Infinity War ma – tylko jedną, a wszystko to pod koniec napisów końcowych. Teraz omówimy tę scenę i jej znaczenie dla przyszłych filmów.

Powiązane: Recenzja Screen Rant’s Avengers: Infinity WarPodsumowując scenę napisów końcowych, zanim zagłębimy się w nią, widzimy Nicka Fury’ego i Marię Hill jadących SUV-em ulicą miasta. Zatrzymują się, gdy inny samochód skręca przed nimi. Jednak kiedy wysiadają z pojazdu i sprawdzają, czy wszyscy są w porządku, w drugim samochodzie nie ma nikogo. Odwracają się i widzą, jak helikopter rozbija się o budynek. Potem Maria zaczyna się rozpadać w popiół. Furyowi udaje się wyciągnąć coś z torby z samochodu i rozgląda się, by zobaczyć, jak inni ludzie rozpadają się, zanim on sam obróci się w popiół. Kiedy kamera przybliża się do rzeczy, którą wyciągnął z torby, która spadła na ziemię, okazuje się, że jest to zmodyfikowany pager. Brzmi: „Wysyłanie. Wysyłanie. Wysyłanie., A następnie pojawia się logo Captain Marvel.

Thanos zabija połowę wszechświata

Jak widzieliśmy podczas właściwego zakończenia filmu, Thanosowi udało się ukończyć swoją Rękawicę Nieskończoności, używając jej do pstryknięcia palcami i zniszczenia połowy wszechświata. Motywacje Thanosa, jak wyjaśniono wcześniej w filmie, miały na celu przywrócenie równowagi wszechświatowi, zabijając połowę jego mieszkańców. Odkąd mu się to udaje, ostatnie sekwencje Infinity War pokazują śmierć różnych Avengersów, rozpadających się w popiół na oczach ich przyjaciół i kolegów z drużyny.

Nie przejdziemy do pełnej listy wszystkich, którzy zginą w Avengers: Infinity War , ale sposób, w jaki rozpadają się, jest taki sam, jak Maria i Fury robią to w scenie napisów końcowych. To potwierdza, że ​​Thanos w rzeczywistości zdołał zniszczyć połowę wszechświata jednym pstryknięciem palców. Jednak, jak pokazano w scenie napisów końcowych, połowa Ziemi zostaje zniszczona, pogrąża połowę, która pozostała w chaosie. Gdy kierowcy samochodów i helikopterów znikają, pozostawione przez nich pojazdy rozbijają się i powodują zniszczenia – i dzieje się to na całym świecie.

Powiązane: Avengers: Infinity War Ending ExplainedOczywiście nie dzieje się to tylko na Ziemi. Ze względu na pragnienie Thanosa, aby przywrócić równowagę w całym wszechświecie, ten rodzaj chaosu rozprzestrzenia się wszędzie . Pod koniec Avengers: Infinity War nie ma wystarczająco dużo czasu, aby pokazać chaos wszędzie – nawet w międzygalaktycznych lokalizacjach, które fani widzieli wcześniej – ale odrobina, którą widzimy na Ziemi, daje widzom wyobrażenie o tym, co dokładnie oznacza pstryknięcie palcem Thanosa wszechświat. Na szczęście pozostali Avengersi będą mieli pewną pomoc w radzeniu sobie z opadem.

  • The Avengers 4 / Avengers: Endgame (2019) Data wydania: 26 kwietnia 2019
  • Avengers: Infinity War / The Avengers 3 (2018) Data wydania: 27 kwietnia 2018 Spider-Man: Daleko od domu (2019) Data wydania: 2 lipca 2019 Captain Marvel (2019) Data wydania: 08 marca 2019 Ant-Man & The Wasp (2018) Data wydania: 6 lipca 2018Molly Freeman jest głównym redaktorem wiadomości w Screen Rant i jedną z krytyków filmowych zatwierdzonych przez Screen Rotten Tomatoes Tomatometer. Pisze dla Screen Rant od 2014 roku i pojawiła się w podcastie Total Geekall. Wcześniej pisała wiadomości rozrywkowe dla Bustle i opublikowała osobiste eseje w HelloGiggles i Femsplain.

    Molly, absolwentka programu dziennikarskiego w Ithaca College, początkowo planowała zostać dziennikarką muzyczną, zanim przeniosła się do dziennikarstwa rozrywkowego po tym, jak wiele czasu spędzała na oglądaniu wszelkiego rodzaju filmów i telewizji podczas jej wczesnych lat. Mimo to cieszy się każdą szansą, by dobrze wykorzystać swoją wiedzę o muzyce i teatrze muzycznym, zwłaszcza gdy krzyżuje się to z jej zamiłowaniem do filmów o superbohaterach.

    Poza tym Molly spędza wolny czas na czytaniu powieści dla młodych dorosłych i romansach, kibicowaniu drużynie hokejowej New York Rangers (LGR!) I wychodzeniu na brunch. Obserwuj Molly na Twitterze i Instagramie @mollyrockit lub skontaktuj się z nią bezpośrednio: molly (at) screenrant (dot) com.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy