Przelew

17 lutego 2021
Category: Jeśli Twój

Dekodowanie przekazów pieniężnych

Najlepsze banki w USA – instrukcje dotyczące przelewów

Najnowsze posty
 • Przelew Avidbank
 • Przelew bankowy SunstatePrzelew bankowy Coleman County State BankPrzelew bankowy Pacific City BankPreferowany przelew bankowyStrony
 • Zrzeczenie się
 • Polityka prywatnościPrzelew bankowy Bank of AmericaPrzelew bankowy to najszybszy sposób otrzymywania pieniędzy na konto Bank of America . Możesz otrzymywać pieniądze z USA (przelewy krajowe) lub z zagranicy (przelew zagraniczny). Transakcja jest inicjowana przez nadawcę za pośrednictwem instytucji finansowej, jednak w celu pomyślnego przesłania pieniędzy musisz podać swoje dane bankowe nadawcy.

  Międzynarodowy przelew bankowy do Bank of America

  Międzynarodowy przelew bankowy to jeden z najszybszych sposobów otrzymywania pieniędzy z zagranicy. Banki używają sieci SWIFT do wymiany wiadomości potrzebnych do wykonywania przelewów międzynarodowych. Zwykle bank odbierający (w USA) i bank wysyłający (w innym kraju) muszą mieć bezpośrednie ustalenia, aby rozpocząć szybki przelew – jest to czasami określane jako bankowość korespondencyjna.

  Uwaga: Banki w USA nie używają numeru konta IBAN.

  Instrukcje dotyczące przychodzących międzynarodowych przelewów bankowychAby otrzymać międzynarodowy przelew bankowy na swoje konto Bank of America , postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami dotyczącymi przelewów :

  Bank of America NA BOFAUS3N [dla dolarów amerykańskich (USD) lub nieznanej waluty]

  BOFAUS6S [ denominowane w walucie obcej (innej niż USD)]026009593Bank of America, NA

  222 Broadway

  New York, NY 10038

  (niezależnie od lokalizacji konta)Twój pełny numer konta Bank of America NA

  (w tym zera na początku)Nazwa Twojego konta podana na wyciągu Uwaga dotycząca opłat: Jeśli Twój przekaz pieniężny obejmuje przewalutowanie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzymasz od banków słaby kurs wymiany, w wyniku czego zapłacisz wysokie ukryte opłaty. Zalecamy usługi takie jakTransferWiseaby uzyskać najlepsze kursy wymiany i niższe opłaty za przelewy.

  Krajowy przelew bankowy do Bank of America

  Krajowe przelewy bankowe są realizowane za pośrednictwem systemu Fedwire lub systemu płatności międzybankowych Izby Rozliczeniowej (CHIPS). Przelewy bankowe różnią się od przelewów ACH . Przelewy bankowe to przelewy w czasie rzeczywistym (odbiorca zwykle otrzymuje pieniądze tego samego dnia) i kosztują więcej niż przelew ACH (który zajmuje 2-4 dni w przypadku przelewu pieniędzy).

  Instrukcje dotyczące przelewów krajowych przychodzącychMożesz otrzymywać środki na swoje konto Bank of America NA z dowolnego banku w USA za pomocą krajowego przelewu bankowego. Musisz podać następujące dane nadawcy środków, który zainicjuje krajowy przelew bankowy za pośrednictwem swojej instytucji finansowej.

  Nazwę banku : Kod SWIFT dla Bank of America NA: Numer tranzytowy trasy: Adres banku, miasto i stan: Numer konta beneficjenta : Nazwa odbiorcy:
  Bank of America NA026009593Twoje imięTwój numer konta bankowegoBank of America, NA

  222 Broadway

  New York, NY 10038

  (niezależnie od lokalizacji konta)Opłaty za przelewy dla Bank of AmericaOpłaty za przelewy międzynarodowe i krajowe dla Bank of America są następujące:

  Nazwę banku : Numer rozliczeniowy przelewu: Nazwa właściciela konta : Numer konta : Adres banku wraz z miastem i stanem:
  PrzychodzącyOpłaty za przychodzące międzynarodowe przelewy bankowe różnią się w zależności od typu konta, ale zwykle wynoszą od 0 do 15 USD 35 USD (jeśli przelew jest w walucie obcej) lub 45 USD (jeśli przelew jest w dolarach amerykańskich) za każdą transakcjęPrzychodzącyOpłaty za przychodzące przelewy krajowe różnią się w zależności od rodzaju konta, ale zwykle wynoszą od 0 do 15 USD 30 USD za każdą transakcjęOprócz opłat za przelew bankowy, jeśli przelew obejmuje przewalutowanie, banki zarabiają również na przewalutowaniu, podając detaliczne kursy wymiany, które są zwykle o 1-2% niższe niż kurs rynkowy. Zalecamy korzystanie z usług takich jakTransferWiseaby uzyskać najlepsze kursy wymiany przy niższych opłatach za przelewy.

  Wysyłanie przelewu bankowego z Bank of America

  Proces offline

  Aby przelać środki offline na konto międzynarodowe / krajowe z konta Bank of America, należy wypełnić Formularz wniosku o przelew bankowy, z którego można skorzystać w dowolnym oddziale Bank of America.

  1. Wypełnij wszystkie pola w tym formularzu zgodnie z instrukcjami dotyczącymi przelewów bankowych .
  2. Wypełniony i podpisany formularz przelewu bankowego można dostarczyć do dowolnego oddziału Bank of America NA.Zachowaj ujawnienie przekazu elektronicznego w swojej dokumentacji.Prośby o przelew bankowy muszą zostać odebrane i potwierdzone przed godziną graniczną Bank of America NA.Za wysłanie przelewu pobierana jest opłata.Proces onlineAby dokonać przelewu środków online na konto międzynarodowe / krajowe ze swojego konta Bank of America, należy wykonać następujące kroki:

   1. Dane banku odbiorcy:

   Aby wykonać międzynarodowy przelew bankowy online, potrzebne są następujące informacje o banku odbierającym fundusze:

   1. Nazwa, adres i kraj banku odbiorcy.
   2. Kod banku odbiorcy i numer konta odbiorcy.Kod SWIFT, krajowy identyfikator lub numer IBAN banku, w którym znajduje się rachunek odbiorcy.Wybrana waluta (do wyboru między walutą obcą a dolarami amerykańskimi).Cel transferu. 2. Zaloguj się do bankowości internetowej Bank of America:

    Upewnij się, że masz wszystkie prawidłowe dane bankowe odbiorcy, aby wysłać międzynarodowy przelew i zaloguj się do bankowości internetowej. Otwiera okno modalne i wybierz link Używając numeru konta w innym banku w sekcji Wyślij pieniądze do kogoś w menu nawigacyjnym Przelewy i postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeśli chcesz dodać nowego odbiorcę, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie Dodaj konto / odbiorcę .

    3. Skonfiguruj SafePass:

    Bank of America zaleca, aby klienci korzystający z przelewów bankowych korzystali z funkcji SafePass.

    Funkcja SafePass zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, która umożliwia przelewy powyżej 1000 USD w bankowości internetowej. Jest to wymagane zarówno w przypadku przelewów krajowych, jak i międzynarodowych.

    Skonfiguruj SafePass, wykonując następujące proste kroki:

    1. Zaloguj się do bankowości internetowej, wybierz Profil i ustawienia a następnie kliknij Zarządzaj SafePass .
    2. Wybierz urządzenie SafePass i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

     We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

  Międzynarodowy Towarzyski Krajowy Towarzyski