Pożyczki z zaliczką

17 lutego 2021
Category: Abyś Mógł

Podziel się tą stroną

 • Facebook
 • ŚwiergotPołączoneSzukasz pożyczki lub karty kredytowej, ale nie sądzisz, że się kwalifikujesz? Czy zostałeś odrzucony przez bank z powodu złej historii kredytowej? Możesz ulec pokusie reklam i stron internetowych, które gwarantują pożyczki lub karty kredytowe, niezależnie od historii kredytowej. Zasada numer jeden: Legalni pożyczkodawcy nigdy nie „gwarantują ani nie twierdzą, że prawdopodobnie otrzymasz pożyczkę lub kartę kredytową przed złożeniem wniosku, zwłaszcza jeśli masz zły kredyt, brak kredytu lub bankructwo.

 • Sześć pewnych oznak oszustwa związanego z pożyczką zaliczkową
 • Radzenie sobie z długiemSześć pewnych oznak oszustwa związanego z pożyczką zaliczkową

  Niektóre czerwone flagi mogą cię wskazać na sztuczki oszustów. Na przykład:

  1. Pożyczkodawca, który nie jest zainteresowany Twoją historią kredytową. Pożyczkodawca może oferować pożyczki lub karty kredytowe do różnych celów – na przykład, abyś mógł założyć firmę lub skonsolidować swoje rachunki. Ale ktoś, kto nie dba o Twoją historię kredytową, powinien Cię martwić. Reklamy z napisem „Zły kredyt? Żaden problem lub„ Nie obchodzi nas Twoja przeszłość. Zasługujesz na pożyczkę ,„ Zdobądź pieniądze szybko , a nawet„ Bez kłopotów – gwarantowane często wskazują na oszustwo.Banki i inni prawowici pożyczkodawcy na ogół oceniają zdolność kredytową i potwierdzają informacje zawarte we wniosku, zanim udzielą komukolwiek wiążących ofert kredytowych.

   1. Opłaty, które nie są jasno lub wyraźnie ujawnione. Oszuści mogą twierdzić, że otrzymałeś pożyczkę, a następnie zadzwoń lub wyślij e-mail z żądaniem opłaty, zanim będziesz mógł otrzymać pieniądze. Każda opłata z góry, którą pożyczkodawca chce pobrać przed udzieleniem pożyczki, jest wskazówką, aby odejść, zwłaszcza jeśli powiedziano ci, że dotyczy „ubezpieczenia, „przetwarzania lub po prostu „papierkowej roboty.Legalni pożyczkodawcy często pobierają opłaty za złożenie wniosku, ocenę lub raport kredytowy. Różnice? Ujawniają swoje opłaty w sposób jasny i wyraźny; pobierają swoje opłaty od pożyczonej kwoty; a opłaty są zwykle wnoszone na rzecz pożyczkodawcy lub brokera po zatwierdzeniu pożyczki.

    A jeśli pożyczkodawca mówi, że nie sprawdza Twojej historii kredytowej, ale chce Twoich danych osobowych, takich jak numer ubezpieczenia społecznego lub numer konta bankowego? Idź gdzie indziej. Mogą wykorzystać Twoje informacje do obciążenia Twojego konta bankowego w celu uiszczenia ukrytej opłaty.

    1. Pożyczka oferowana przez telefon. Firmy prowadzące działalność telefoniczną w USA nie mogą obiecać Ci pożyczki lub karty kredytowej i poprosić Cię o zapłacenie za nie przed dostawą.
    2. Pożyczkodawca, który używa imienia naiwnego lub niedoszłego. Oszuści nadają swoim firmom nazwy, które brzmią jak znane lub szanowane organizacje i tworzą strony internetowe, które wyglądają profesjonalnie. Niektórzy oszuści udawali Better Business Bureau, duży bank lub inną renomowaną organizację; niektórzy nawet produkują sfałszowane dokumenty lub płacą ludziom za udawanie referencji. Zawsze uzyskuj firmowy numer telefonu z książki telefonicznej lub pomocy w książce telefonicznej i dzwoń, aby sprawdzić, za kogo się podaje. Uzyskaj również adres fizyczny: firma, która reklamuje skrytkę pocztową jako jej adres, musi zostać sprawdzona przez odpowiednie władze. Pożyczkodawca, który nie jest zarejestrowany w Twoim stanie. Pożyczkodawcy i pośrednicy pożyczkowi są zobowiązani do zarejestrowania się w stanach, w których prowadzą działalność. Aby sprawdzić rejestrację, zadzwoń do biura prokuratora generalnego lub do Departamentu Bankowości lub Regulacji Finansowych swojego stanu. Sprawdzenie rejestracji nie gwarantuje, że będziesz zadowolony z pożyczkodawcy, ale pomaga wyplenić oszustów. Pożyczkodawca, który prosi o przelew pieniędzy lub zapłacenie osobie fizycznej. Nie dokonuj płatności za pożyczkę lub kartę kredytową bezpośrednio na rzecz osoby fizycznej; legalni pożyczkodawcy nie proszą nikogo o to. Ponadto nie korzystaj z usługi przelewu bankowego ani nie wysyłaj przekazów pieniężnych na pożyczkę. Masz niewielkie możliwości regresu, jeśli wystąpi problem z transakcją przelewową, a legalni pożyczkodawcy nie naciskają na swoich klientów, aby przelewali pieniądze.Wreszcie, tylko dlatego, że otrzymałeś zręczną promocję, zobaczyłeś reklamę pożyczki lub karty kredytowej w widocznym miejscu w swojej okolicy lub w gazecie, w telewizji lub w Internecie albo słyszałeś o niej w radiu, nie załóżmy, że to dobry interes – lub nawet uzasadniony. Oszuści ciężko pracują, abyś myślał, że są legalni, więc bardzo ważne jest, aby odrobić pracę domową.

     Radzenie sobie z długiem

     Jeśli masz problemy z zadłużeniem, spróbuj rozwiązać je z wierzycielami, gdy tylko zorientujesz się, że nie będziesz w stanie spłacić swoich należności. Jeśli nie możesz samodzielnie rozwiązać problemów lub potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z usługą doradztwa kredytowego. Organizacje non-profit we wszystkich stanach doradzają i edukują ludzi i rodziny w zakresie problemów z zadłużeniem, budżetowania i mądrego korzystania z kredytów. Często usługi te są bezpłatne lub tanie. Uniwersytety, bazy wojskowe, spółdzielcze kasy pożyczkowe i władze mieszkaniowe mogą również oferować tanie lub bezpłatne programy doradztwa kredytowego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy