Postaraj się o kredyt hipoteczny z krótką historią kredytową

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną przez reklamy porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

  • 27 października 2014 /
  • 2 minuty czytania

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Uczciwość redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Który bank wybrać?

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

Drogi Doktorze

Przyglądamy się różnym rodzajom kredytów hipotecznych na zakup naszego pierwszego domu. Dowiedzieliśmy się, że nie kwalifikujemy się do zwykłej pożyczki, ponieważ żadne z nas nie ma trzech linii kredytowych w naszych raportach kredytowych. Brakuje nam jednej linii kredytowej.

Sugerowano, abyśmy zaciągnęli kredyt hipoteczny o zmiennej stopie procentowej Federal Housing Administration 5/1. Zgodnie z ideą, po dokonaniu płatności przez okres do 24 miesięcy powinniśmy być w stanie refinansować zwykłą pożyczkę.

Powiedziano nam, że jeśli zastosujemy takie podejście, wyjdziemy z ARM przed wzrostem stopy pożyczki w szóstym roku. Wtedy powinniśmy być w stanie zablokować się 30-letnim kredytem hipotecznym.

Zastanawiam się, czy uważasz, że to prawda. Gdybyś mógł udzielić wskazówek, byłoby to bardzo pomocne.

Dziękuję

– Kredyt hipoteczny Mac

Drogi Macu

nie sądzę, że zostałeś okłamany jako taki. Ale możesz chcieć uzyskać drugą opinię od oficera pożyczki przed przystąpieniem do FHA 5/1 ARM. Do tego rodzaju pożyczki łatwiej się zakwalifikować. Ale dlaczego nie spróbować najpierw pożyczki o stałym oprocentowaniu FHA? Jeśli problemem jest brak dochodów, chciałbyś się o tym wcześniej dowiedzieć. Czy to możliwe, że jesteś zbyt ambitny wobec domu, którego szukasz?

Pary z niewystarczającą historią kredytową często mogą skłonić pożyczkodawców do rozważenia nietradycyjnych historii płatności, takich jak opłaty za czynsz, członkostwo w siłowni, rachunki za telefon komórkowy lub inne regularne płatności. To mogłoby pomóc uczynić konwencjonalne finansowanie bardziej realistyczną opcją.

Skierowanie się do zamknięcia pierwszego kredytu hipotecznego, spodziewając się refinansowania kilka lat później, oznacza również drugą rundę kosztów zamknięcia. Pożyczki FHA mają dwa rodzaje składek na ubezpieczenie kredytu hipotecznego: jedna jest płatna przy zamknięciu, a druga płatna co miesiąc w ramach spłaty pożyczki. Uproszczone refinansowanie FHA może pomóc w późniejszym uzyskaniu kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu, ale z góry zapłacisz również składkę za ubezpieczenie kredytu hipotecznego.

Pożyczka FHA ma przewagę nad tradycyjnym kredytem hipotecznym. Standardy kredytowe nie są tak rygorystyczne, gdy ubiegamy się o pożyczkę FHA, a to pozwala na mniejszą zaliczkę. Zadaj sobie kilka pytań, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Jaki rodzaj zaliczki planujesz na zakup domu? Jakiego rodzaju kapitału spodziewasz się mieć w domu do czasu jego refinansowania? Tradycyjny kredyt hipoteczny będzie wymagał 20-procentowego ubezpieczenia kapitału lub prywatnego kredytu hipotecznego.

Uzyskaj więcej wiadomości, wskazówek dotyczących oszczędzania pieniędzy i porad ekspertów, zapisz się na bezpłatny biuletyn Bankrate.

Zapytaj doradcę

Aby zadać pytanie dr. Donowi, przejdź do strony „Zapytaj ekspertów i wybierz jeden z następujących tematów: „Finansowanie domu, „Oszczędzanie i inwestowanie, „Życie seniora lub „Pieniądze. Przeczytaj więcej kolumn dr Don, aby uzyskać dodatkowe porady dotyczące finansów osobistych.

Treść Bankrate, w tym wskazówki zawarte w jej kolumnach z poradami i ekspertami oraz ta strona internetowa, ma na celu wyłącznie pomoc w podejmowaniu decyzji finansowych. Treść ma szeroki zakres i nie uwzględnia Twojej osobistej sytuacji finansowej. Bankrate zaleca zasięgnięcie porady doradców, którzy są w pełni świadomi Twojej indywidualnej sytuacji, przed podjęciem jakichkolwiek ostatecznych decyzji lub wdrożeniem jakiejkolwiek strategii finansowej. Pamiętaj, że korzystanie z tej witryny podlega Warunkom użytkowania Bankrate.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy