Obsługa klienta i rozwiązania

17 lutego 2021
Category: Karta Kredytowa

Jesteśmy tu dla Ciebie

Aby porozmawiać z naszym zespołem obsługi klienta, zadzwoń pod numer 1-800-585-8735 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 (czasu środkowoeuropejskiego). Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu na żywo od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele od 9:00 do 18:00 (CST).

Zamawianie roweru

Twoje zamówienie

Wysyłka i odbiór

Zwroty i wymiany

Twoje konto

Zapłata

Gwarancja

Skontaktuj się z nami

Zamawianie roweru

Udostępniliśmy nasz asortyment wszystkim sprzedawcom Treka, abyś mógł znaleźć odpowiedni rower, kiedy tylko chcesz. Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jazdy, sprzedawca będzie potrzebował co najmniej 24 godzin na zbudowanie i dostrojenie nowego roweru, zanim będzie on gotowy do odbioru lub dostawy. Nie ma dodatkowych opłat za montaż rowerów. Skontaktujemy się z Tobą, gdy będzie gotowa do odbioru lub dostawy. Niektóre rowery Treka są standardowo wyposażone w podpórkę i / lub pedały, a inne nie. Aby to potwierdzić, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą Trek lub naszym zespołem obsługi klienta pod numerem 1-800-585-8735.

  • Znajdź sklep rowerowy
  • Skontaktuj się z nami

Status zamówienia

Aby sprawdzić status swojego zamówienia, zaloguj się na Moje konto w celu uzyskania informacji o zamówieniu i wysyłce. Możesz również śledzić swoje zamówienie za pomocą linku śledzenia w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki. Nie masz konta? Utwórz konto już dziś i otrzymuj darmowe zwroty, szczegółową historię zamówień oraz bądź na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi wiadomościami i informacjami Treka. Aby porozmawiać z naszym zespołem obsługi klienta, zadzwoń pod numer 1-800-585-8735 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 (czasu środkowoeuropejskiego). Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu na żywo od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 16:00 (CST).

  • Skontaktuj się z nami

Zmień lub anuluj zamówienie

Po złożeniu zamówienia rozpoczyna się ono natychmiast i nie można go zmienić ani anulować. Jeśli zmieniłeś zdanie lub chcesz zwrócić przedmiot, skorzystaj z naszego prostego procesu zwrotu.

  • Zobacz zwroty

Sprzedawca z wyboru

Witryna nie może naprawić gumy, dostroić przerzutki, nalać kawy ani odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z kolarstwem. Lokalni sprzedawcy Trek są sercem i duszą kolarstwa i są fantastycznym źródłem informacji i orędownikami roweru w Twojej społeczności. Dodatkowo, jeśli wyślesz swoje zamówienie do jednego z odbiorców, zapłacimy za wysyłkę!

  • Znajdź sklep rowerowy

Aktualizuję wybranego sprzedawcę

Możesz zaktualizować wybranego sprzedawcę w dowolnym momencie, logując się do „Mojego konta i wybierając „Zaktualizuj preferowanego sprzedawcę. Aby potwierdzić swoje obecne preferencje sprzedawcy, wybierz opcję „Profil. Należy pamiętać, że po złożeniu zamówienia nie można zmienić wybranego sprzedawcy.

  • Zaloguj się na swoje konto

Zamówienie odrzucone

Jeśli Twoje zamówienie zostało odrzucone, skontaktuj się z instytucją finansową, która wydała kartę kredytową, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Chroń się przed oszustwami

Produkty Trek i Bontrager są dostępne wyłącznie za pośrednictwem Treka i jego autoryzowanej sieci sprzedawców. Skorzystaj z tego przewodnika, aby upewnić się, że kupujesz nasze produkty z wiarygodnego źródła.

Wysyłka i odbiór

Trekbikes.com oferuje trzy wygodne opcje dostawy:


DARMOWA standardowa dostawa wszystkich zamówień o wartości 49 USD

Każde zamówienie powyżej 49 USD i wszystkie rowery kwalifikują się do bezpłatnej wysyłki standardowej. Wszystkie zamówienia wysyłane do sprzedawcy w celu odbioru kwalifikują się do bezpłatnej wysyłki standardowej.

Wyślij na twój adres:

dostępne tylko dla akcesoriów. Jeśli wybierzesz standardową lub przyspieszoną wysyłkę lądową, Twoje zamówienie zostanie dostarczone na adres podany na koncie. Zapoznaj się z poniższą tabelą wysyłkową, aby uzyskać informacje o kosztach przesyłki lądowej i przyspieszonej oraz spodziewanym terminie dostawy.

Wysyłka do sklepu:

dostępna zarówno dla rowerów, jak i akcesoriów. Trek oferuje bezpłatną standardową dostawę drogą lądową do preferowanego lokalnego sprzedawcy Trek. Twoje zamówienie będzie dostępne do odbioru w ciągu 3-5 dni roboczych. Zapewnij dodatkowy czas na zamówienia rowerów. Nie ma dodatkowych opłat za montaż rowerów. Zamówienia będą przechowywane przez 14 dni roboczych od daty przybycia. Jeśli nie możesz odebrać zamówienia w tym terminie, skontaktuj się z wybranym sprzedawcą. Przyspieszona wysyłka nie jest dostępna, jeśli wysyłasz do sprzedawcy Treka. Ze względu na dodatkowe koszty wysyłki rowerów na Alaskę lub Hawaje obowiązuje zryczałtowana stawka w wysokości 135,00 USD za wysyłkę 1 lub więcej rowerów.

Przy odbiorze zamówienia prosimy o dostarczenie następujących informacji:

1. Kopia zamówienia lub potwierdzenie wysyłki

2. Karta kredytowa użyta w transakcji

3. Dokument tożsamości ze zdjęciem

Dostawa do domu sprzedawcy *:

Dostępne tylko dla rowerów. Akcesoria mogą być również dostarczane z dostawą do domu sprzedawcy, jeśli są częścią tego samego zamówienia. Wybrani sprzedawcy mogą dostarczyć Twój rower i akcesoria bezpośrednio do Twoich drzwi! Przy kasie wybierz opcję „dostawa do domu, aby sprzedawca Trek zbudował Twój rower i dostarczył go do domu. Obowiązuje dodatkowa opłata za dostawę w wysokości 50 USD. Wszystkie rowery są najpierw wysyłane do sprzedawców Trek w celu montażu. Nie ma dodatkowych opłat za montaż rowerów. W przypadku dostawy do domu otrzymasz powiadomienie, gdy Twoje zamówienie dotrze do sprzedawcy i skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego czasu dostawy. Ze względu na dodatkowe koszty wysyłki rowerów na Alaskę lub Hawaje obowiązuje zryczałtowana stawka w wysokości 135,00 USD za wysyłkę 1 lub więcej rowerów.

* Uwaga: nie wszyscy sprzedawcy Trek oferują tę usługę.

Przy odbiorze prosimy o dostarczenie:

1. kopii zamówienia lub potwierdzenia wysyłki

2. karty kredytowej użytej do transakcji

3. dokumentu tożsamości ze zdjęciem

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy