Największy czek osobisty w historii?

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną reklamami porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 9 stycznia 2015 /
 • 1 min czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonych witryn internetowych i to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą wpływać na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajNie każdego dnia ktoś wypisuje czek osobisty (który nie odbije się w górę) tak duży, że nie zmieści się w standardowych wierszach czeku, ale dokładnie tak się stało na początku tego tygodnia.

  Według raportu agencji Reuters, miliarder nafciarz Harold Hamm wypisał czek na dokładnie 974 790 317,77 dolarów, aby uregulować rozwód ze swoją byłą żoną Sue Ann Arnall. Co jeszcze bardziej zaskakujące, Arnall początkowo odmówił zrealizowania zdumiewająco dużego, odręcznego czeku, ponieważ był za mały.

  Arnall, ekonomista, prawnik i były dyrektor wykonawczy Continental Resources, firmy naftowej, która zarobiła Hamm na miliardy, odwołał się od kwoty ugody, argumentując, że nie wystarczy, biorąc pod uwagę ogromne bogactwo Hamm. Według raportu, Hamm jest wart ponad 20 miliardów dolarów, a para była małżeństwem przez 26 lat, w którym Hamm zbudował większość swojej fortuny i miał razem dwoje dzieci.

  Arnall w końcu zrealizował czek, zgodnie z raportem CNN Money. Można sobie tylko wyobrazić, jaka była reakcja banku, który go zrealizował.

  Co byś zrobił z tak dużym czekiem? Myślisz, że to największy czek osobisty w historii?

  Śledź mnie na Twitterze: @claesbell.

  O autorze

  Claes Bell ukończył Florida State University na wydziale historii i pisarstwa, po tym jak pracował jako pisarz i asystent redaktora działu Arts & Entertainment w The FSView i Florida Flambeau. Zrobił trzyletnią przerwę w dziennikarstwie, aby uczyć intensywnego czytania w dwóch liceach w West Palm Beach, po czym wrócił do dziennikarstwa jako pracownik działu sportowego w The Palm Beach Post, niezależny redaktor tekstów w Bankrate i niezależny pisarz publikujący na Bankrate i inne placówki. Dołączył do Bankrate w pełnym wymiarze godzin jako redaktor tekstów w 2007 roku. W lutym 2009 roku awansował na reportera i obecnie pisze o bankowości, płytach CD, samochodach i wielu innych kwestiach związanych z finansami osobistymi dla Bankrate. Claes często bloguje, tweetuje i regularnie pojawia się jako gość na różnych platformach medialnych, aby wypowiadać się na temat finansów osobistych. Podczas swojego czasu w Bankrate,Claes był członkiem dwóch zespołów, które zdobyły znaczące nagrody dziennikarskie, w tym nagrodę Sigma Delta Chi od Society of Professional Journalists za relacje z Rezerwy Federalnej oraz nagrodę Best in Business od Society of American Business Editors and Writers za publikację ustawa o reformie finansowej Dodda-Franka. Pomógł także zaistnieć na platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, Bankrate.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy