Najlepsze banki na Florydzie 2019

17 lutego 2021
Category: Konta Bankowego

Floryda ma wiele dostępnych lokalnych i krajowych opcji bankowych, z ponad 200 bankami działającymi w całym stanie. Przeanalizowaliśmy kilkadziesiąt największych banków na Florydzie i porównaliśmy ich stawki, zasady i opłaty, aby znaleźć najlepsze banki do otwarcia konta czekowego lub oszczędnościowego.

Najlepsze banki na Florydzie do sprawdzania kont

Na Florydzie istnieje kilka dużych banków, które oferują usługi rachunków czekowych za pośrednictwem swoich oddziałów i bankomatów. Szukając najlepszej opcji sprawdzania, skupiliśmy się na dostępności i wygodzie oraz szukaliśmy banków, które utrzymują lokalizacje w więcej niż jednej części stanu.

Sprawdzanie najlepiej za darmo: BBVA Compass BankBez żadnych wymagań dotyczących działalności, które banki zwykle nakładają na bezpłatne czekanie, Compass Bank jest naszym najlepszym wyborem dla bezpłatnych kont czekowych na Florydzie. Niestety, jej oddziały są ograniczone do regionów północnej Florydy, takich jak Jacksonville, Pensacola i Gainesville, więc przed rozważeniem tego konta musisz upewnić się, że mieszkasz w pobliżu. W przeciwieństwie do standardowego konta czekowego u większości konkurentów Compass Bank, Compass ClearChoice Checking nie zmusi Cię do utrzymania minimalnego salda lub spełnienia wymogu bezpośredniego depozytu w celu zniesienia miesięcznej opłaty.

Ponadto masz możliwość dodania kilku płatnych funkcji, co stanowi niezwykłą możliwość dostosowania konta bankowego. Opcje te obejmują bezpłatny dostęp do niesieciowego bankomatu, sejf 3×5 oraz nieograniczoną liczbę czeków osobistych i czeków kasjerskich. Każda funkcja kosztuje od 2 do 5 USD miesięcznie, a zakup każdego dodatku kosztuje 12 USD. Uzyskanie tego samego poziomu usług w głównym banku narodowym, takim jak Bank of America, wymaga konta czekowego premium, które może kosztować dwa razy więcej miesięcznych opłat, jeśli nie spełnisz surowych wymogów zwolnienia.

Najlepsza obsługa klienta: TD BankJeśli szukasz nowego banku ze względu na problemy z obsługą starego banku, TD Bank może być dobrym miejscem do przeniesienia rachunków. W 2016 roku JD Power ocenił TD jako najlepszy bank na podstawie jego wysokich wyników pod względem satysfakcji konsumentów spośród wszystkich banków na Florydzie. W badaniu przeanalizowano reakcje konsumentów na banki takie jak TD w usługach mobilnych, internetowych i bankomatach. Konta bankowe są stosunkowo tanie: Konto czekowe TD Convenience wymaga salda w wysokości zaledwie 100 $, aby uniknąć miesięcznych opłat, podczas gdy studenci otrzymują darmową przepustkę całkowicie na TD Student Checking. Uczelnie takie jak UCF i University of Florida mają wiele oddziałów TD w zasięgu, a duża obecność banku na wschodnim wybrzeżu sprawia, że ​​jest on idealny dla studentów pochodzących spoza stanu.

Premie TD to największe i najdłużej działające programy motywacyjne wśród banków dostępnych na Florydzie. Nowi klienci dołączający do TD mogą zarobić 150 USD na koncie czekowym lub 300 USD na koncie TD Premier Checking. Oba bonusy wymagają określonej kwoty wpłat bezpośrednich dokonanych w ciągu pierwszych 60 dni od otwarcia konta: 500 $ zdeponowane, aby otrzymać 150 $ bonusu i 2500 $ dla 300 $ bonusu. Jedną istotną wadą jest to, że w przeciwieństwie do większości banków, TD nie uznaje bezpośrednich depozytów jako zrzeczenia się miesięcznych opłat w TD, co może być niewygodne dla osób przyzwyczajonych do unikania opłat za konto czekowe w ten sposób.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy