Kto oferuje kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia?

17 lutego 2021
Category: Wynik Kredytowy
Melinda Sineriz
Współtwórca, Benzinga

Do czasu, gdy łączne opłaty za udzielenie pożyczki i wycenę, wyszukiwanie tytułu własności, ubezpieczenie, ankiety, podatki i opłaty za raporty kredytowe, sumują się, koszty zamknięcia.

Kiedy kupujesz kredyt hipoteczny, możesz usłyszeć o hipotece bez kosztu zamknięcia. Brzmi świetnie – ale czy tak jest? Przyjrzyjmy się kredytom hipotecznym bez kosztów zamknięcia i możesz sam zdecydować.

Szybkie pożyczki: wystarczy złożyć wniosek, zrozumieć w pełni

Szybkie pożyczki: wystarczy złożyć wniosek, zrozumieć w pełni

Uzyskaj wycenę oprocentowania kredytu hipotecznego na zakup lub refinansowanie i zacznij współpracować ze specjalistami od kredytów hipotecznych, którzy znają tę przestrzeń od podszewki!

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni bez kosztów zamknięcia:

 • Najlepsze ogólnie: Quicken Loans®
 • Najlepsze dla weteranów: Veterans United
 • Najlepsze dla pożyczkodawców pracujących na własny rachunek: luksusowy kredyt hipoteczny
 • Najlepsze dla procesu kredytowego online: Better.com
 • Najlepsze dla pożyczek FHA: hipoteka gildii
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni bez kosztów zamknięcia:
 • Czy naprawdę możesz dostać kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia?
 • Typowy koszt zamknięcia
 • Brak procesu hipotecznego kosztującego zamknięcie
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni bez kosztów zamknięcia
 • Czy kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia jest dla mnie odpowiedni?

Czy naprawdę możesz dostać kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia?

Tak, można uzyskać kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia. Nie oznacza to jednak, że nie płacisz za koszty zamknięcia – po prostu nie płacisz za nie gotówką z góry.

Twoje koszty zamknięcia mogą zostać wliczone do kredytu hipotecznego, co zwiększy kwotę kredytu. Twój pożyczkodawca może również zaoferować Ci kredyty w zamian za nieco wyższą stopę procentową. (Więcej informacji na temat kredytów pożyczkodawców omówimy poniżej). Oba te scenariusze skutkują wyższą miesięczną płatnością, ale warto nie płacić gotówką z góry.

Innym sposobem uzyskania kredytu hipotecznego bez kosztów zamknięcia jest skłonienie sprzedawcy do pokrycia kosztów zamknięcia. Czasami sprzedający pokrywają koszty zamknięcia, jeśli złożysz wyższą ofertę. Możesz skłonić sprzedającego do pokrycia kosztów zamknięcia, więc nie musisz składać wyższej oferty.

Innym scenariuszem, w którym sprzedający mogą pokryć koszty zamknięcia, jest sytuacja, w której dom wymaga naprawy. Zamiast płacić za naprawy, sprzedawca może zaoferować pokrycie kosztów zamknięcia. Oznacza to, że zajmiesz się naprawami, których potrzebuje Twój nowy dom.

Typowy koszt zamknięcia

Koszty zamknięcia to koszty, które Ty lub sprzedawca musicie zapłacić, aby zamknąć kredyt hipoteczny. Koszty zamknięcia wynoszą około 2% do 5% ceny zakupu. Oznacza to, że za dom o wartości 150000 USD należy spodziewać się ceny od 3000 do 7500 USD.

Koszty zamknięcia nie obejmują zaliczki, która może się różnić w zależności od wybranego rodzaju kredytu hipotecznego. Według ClosingCorp, średnie krajowe koszty zamknięcia w 2018 roku wyniosły 5779 USD.

Za co płacisz przy zamykaniu? Koszty zamknięcia zazwyczaj obejmują:

 • Opłaty pożyczkodawcy: pożyczkodawcy zwykle pobierają jedną lub więcej opłat za udzielenie pożyczki mieszkaniowej. Są to czasami nazywane opłatami początkowymi. Niektórzy pożyczkodawcy wymieniają poszczególne opłaty, podczas gdy inni łączą je wszystkie w jedną opłatę, która obejmuje wszystko. Opłaty pożyczkodawcy są różne, więc kiedy otrzymasz wycenę kredytu hipotecznego, możesz zapytać o opłaty pożyczkodawcy, aby pomóc ci porównać opcje.
 • Opłaty za tytuł : Te opłaty zapewniają, że tytuł do domu jest jasny. Obejmują one ubezpieczenie tytułu i opłaty za wyszukiwanie tytułu. Koszty te różnią się w zależności od firmy i możesz poszukać dostawców tych usług, aby obniżyć koszty. Możesz także zdecydować, czy wykupić ubezpieczenie tytułu własności, które chroni Cię, jeśli poprzedni właściciel nie zapłacił podatku od nieruchomości.
 • Podatki, ubezpieczenie i inne opłaty rządowe : Możesz opłacić ubezpieczenie domu i podatki od nieruchomości za nadchodzący rok po zamknięciu. Twój samorząd lokalny może również pobierać opłatę za sfinalizowanie sprzedaży nieruchomości.

Brak procesu hipotecznego kosztującego zamknięcie

Jak więc wygląda kredyt hipoteczny bez kosztu zamknięcia? To zależy od pożyczkodawcy. Przyjrzyjmy się kilku scenariuszom kredytu hipotecznego lub refinansowania bez kosztu zamknięcia.

Kredyty pożyczkodawcy

Niektórzy pożyczkodawcy oferują kredyty. Oznacza to, że pożyczkodawca pokrywa część lub całość kosztów zamknięcia w zamian za wyższą stopę procentową. Powiedzmy, że kupujesz dom za 150 000 dolarów. Po wpłaceniu 20% zaliczki Twoja pożyczka wyniesie 120 000 USD. Twój pożyczkodawca oferuje 3000 USD w postaci kredytów, aby pomóc w pokryciu kosztów zamknięcia.

Oprocentowanie Twojej pożyczki będzie o 0,375% wyższe niż byłoby bez kredytów. Ponad rok to dodatkowe 314,88 USD. W ciągu 10 lat to 3148,80 USD.

Każdy pożyczkodawca ustala własną podwyżkę oprocentowania kredytów pożyczkodawcy i nie każdy pożyczkodawca oferuje kredyty pożyczkodawcy.

Rolowanie kosztów zamknięcia do kredytu hipotecznego

Inną opcją jest dodanie kosztów zamknięcia do kredytu hipotecznego. Zwiększa to kwotę kredytu hipotecznego, co również zwiększa miesięczną płatność. Powiedzmy, że miałeś taką samą sytuację jak powyżej – dom za 150 000 $ z 20% zaliczką. Twoje oprocentowanie wynosi 4%. Masz 3000 USD kosztów zamknięcia, więc zamiast zaciągnąć 120 000 USD kredytu hipotecznego, zaciągniesz 123 000 USD kredytu hipotecznego.

Przy 120 000 USD miesięczne płatności wyniosą 572,90 USD. Przy 123 000 USD Twoje miesięczne płatności wyniosą 587,22 USD. To niewielki wzrost o około 15 USD miesięcznie.

Nakłonienie sprzedawcy do zapłaty

W zależności od rynku możesz skłonić sprzedającego do pokrycia kosztów zamknięcia. Dzieje się tak w każdym przypadku indywidualnie, więc porozmawiaj ze swoim agentem nieruchomości, jeśli chcesz zbadać tę opcję. Być może będziesz musiał złożyć wyższą ofertę, aby zrekompensować koszty zamknięcia, ale na dłuższą metę może to być tego warte.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni bez kosztów zamknięcia

Jaki jest najlepszy pożyczkodawca hipoteczny bez kosztów zamknięcia? Niestety, nie ma sposobu, aby zagwarantować, że pożyczkodawca zaoferuje Ci kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia. Wszystko zależy od Twojej indywidualnej sytuacji.

Najlepszą opcją jest współpraca z wysokiej jakości pożyczkodawcami, którzy mają udokumentowane doświadczenie w zakresie przejrzystości. Możesz również chcieć zapoznać się z pożyczkami mieszkaniowymi, które nie wymagają zaliczki, co może również znacznie obniżyć koszty początkowe.

Oto nasze najlepsze oferty dla kredytodawców hipotecznych z doskonałymi osiągnięciami.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

1. Najlepsze ogólnie: Quicken Loans®

Quicken Loans® oferuje wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta. Oznacza to, że możesz oczekiwać jasnej komunikacji od ekspertów ds. Pożyczek na temat każdego aspektu kredytu mieszkaniowego, w tym kosztów zamknięcia.

Quicken Loans oferuje szeroką gamę produktów hipotecznych, w tym pożyczki konwencjonalne, FHA, VA i USDA. Niezależnie od tego, czy kupujesz dom po raz pierwszy, czy też kupiłeś i sprzedałeś kilka nieruchomości, Quicken Loans to doskonały wybór.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

2. Najlepsze dla weteranów: Veterans United

Weterani i obecni członkowie usług mogą kwalifikować się do pożyczek VA, które są dostępne bez zaliczki. Może to zaoszczędzić kwalifikującym się pożyczkobiorcom tysiące kosztów początkowych.

Veterans United to zaufany wybór, jeśli rozważasz pożyczki VA. Oferuje całodobową obsługę klienta i od 4 kolejnych lat jest największym pożyczkodawcą VA. Otrzymuje entuzjastyczne recenzje od pożyczkobiorców, powołując się na profesjonalizm i wiedzę jej przedstawicieli.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

3. Najlepsze dla pożyczkodawców pracujących na własny rachunek: luksusowy kredyt hipoteczny

Kredytobiorcy pracujący na własny rachunek napotykają wyjątkowe przeszkody, jeśli chodzi o uzyskanie kredytu hipotecznego. Dowód stałego dochodu może być trudny, gdy finanse przedsiębiorstwa są zróżnicowane. Luxury Mortgage to rozumie i oferuje hipotekę na wyciągu bankowym, która pozwala zakwalifikować się na podstawie zarobków, jak pokazano na wyciągach bankowych.

Luxury Mortgage oferuje osobistą obsługę i działa na rynku od ponad 20 lat. Jej eksperci mogą przeprowadzić Cię przez każdy etap procesu, w tym ocenić opcje dotyczące kosztów zamknięcia.

Luksusowy kredyt hipoteczny jest licencjonowany tylko w stanie Kalifornia, CO, CT, DC, FL, GA, IL, MD, MA, MI, NC, NH, NJ, NY, PA, SC, TN, TX, VA, WA.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

4. Najlepsze dla procesu hipotecznego online: Better.com

Better Mortgage Corporation oferuje całkowicie online kredyt hipoteczny. Nie pobiera również prowizji ani opłat za swoje usługi, co już znacznie obniża koszty zamknięcia.

Better oferuje wysoki poziom przejrzystości, dzięki czemu wiesz dokładnie, za co płacisz. Better jest dostępny przez całą dobę i może przedstawić oszacowanie pożyczki w ciągu kilku minut. Oferuje szybką obsługę bez uszczerbku dla jakości.

Śr. Dni do zamknięcia pożyczki
Minimalna ocena kredytowa

5. Najlepsze dla pożyczek FHA: hipoteka gildii

Pożyczki FHA mają niskie wymagania dotyczące zaliczki, co może zwolnić środki na koszty zamknięcia. Guild Mortgage oferuje pożyczki FHA i może pomóc Ci przejść przez ten proces. Guild Mortgage działa od prawie 60 lat i posiada oddziały w całym kraju. Możesz współpracować z osobistym doradcą ds. Pożyczek, który pomoże Ci ocenić opcje kosztów zamknięcia.

Czy kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia jest dla mnie odpowiedni?

Kredyt hipoteczny bez kosztów zamknięcia może być dla Ciebie odpowiedni, ale zależy to od Twojej sytuacji. Nasz przewodnik po kredytach hipotecznych pomoże Ci rozważyć wszystkie opcje.

Zanim zdecydujesz, uzyskaj oferty od wielu pożyczkodawców i dokładnie je przejrzyj. Podejmując decyzję, weź pod uwagę swoją zaliczkę, koszty zamknięcia i oprocentowanie. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, ale możesz znaleźć odpowiedni kredyt hipoteczny z kosztami zamknięcia dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Porozmawiaj z ekspertem ds. Kredytów mieszkaniowych

Zadzwoń teraz, aby omówić swoją obecną sytuację

Domy na sprzedaż blisko Ciebie

Domy na sprzedaż blisko Ciebie

Oferty są stale aktualizowane, więc nie przegapisz domów, które właśnie trafiły na rynek.

popularne artykuły
 • 7 najlepszych pożyczkodawców kredytów hipotecznych
 • Najlepsze firmy udzielające kredytów hipotecznych
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla kupujących po raz pierwszy w domu
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni online
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla osób samozatrudnionych
 • Najlepsze oprocentowanie i pożyczkodawcy VA (Veterans)
 • Ile domu mogę sobie pozwolić?
 • Jak uzyskać wstępną zgodę na kredyt hipoteczny
 • Jak uzyskać pożyczkę VA
 • Jak kwalifikować się do pożyczki FHA
Uzyskaj najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego
Współpracuj z najlepszymi specjalistami od kredytów hipotecznych w branży. Rozpocznij wycenę zakupu lub refinansowania w kilka sekund.

Polecane przewodniki – najlepsze z

Najlepszy kredyt hipoteczny Jumbo

Gotowy, aby znaleźć najlepszą pożyczkę typu jumbo dla swoich potrzeb? Nasz przewodnik po najlepszych firmach hipotecznych, które oferują duże pożyczki, ułatwi nieco przeprowadzkę do wymarzonego domu.

Najlepsze firmy udzielające kredytów hipotecznych

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji o pożyczkodawcy hipotecznym. Poznaj siedem najlepszych firm hipotecznych. Wskazówki dotyczące znalezienia najlepszego kredytodawcy hipotecznego.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla kupujących po raz pierwszy w domu

Chcesz kupić swój pierwszy dom? Zobacz najlepszych pożyczkodawców hipotecznych dla kupujących pierwszy dom, w tym aktualne oprocentowanie kredytów hipotecznych i nie tylko.

Najlepsi tradycyjni kredytodawcy hipoteczni

Co to jest zwykły kredyt hipoteczny i czy pasuje do Ciebie? Oto przewodnik Benzinga po konwencjonalnych kredytach hipotecznych i najlepszych konwencjonalnych kredytodawcach.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla osób samozatrudnionych

Jesteś samozatrudniony i szukasz najlepszego pożyczkodawcy hipotecznego? Zobacz najlepszych pożyczkodawców w zakresie kredytów z wyciągów bankowych i zacznij kupować lub refinansować.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni online

Pożyczkodawcy online są popularni na rynku pożyczek mieszkaniowych, ponieważ oferują łatwy proces składania wniosków i krótkie terminy realizacji. Benzinga sporządziła listę najlepszych obecnie dostępnych kredytodawców hipotecznych online.

Recenzje kredytodawców hipotecznych

Nowe fundusze amerykańskie
Dyby
Bank of America Mortgage
Kredyty hipoteczne
Postać
Refinansowanie
Veterans United Mortgage
Zakup
Luksusowy kredyt hipoteczny
Zakup
Morty
Zakup
PHH Corp
Zakup
Refinansowanie
M&T Bank Corp
Refinansowanie
Quicken Loans Mortgage
Refinansowanie
Wells Fargo – hipoteka
Refinansowanie
Kredyt hipoteczny Wyndham Capital
Refinansowanie

Metodologia: Aby określić najlepszych kredytodawców hipotecznych, Benzinga przeanalizowała ponad 100 kredytodawców i brokerów hipotecznych. Zwróciliśmy uwagę na pożyczkodawców hipotecznych, którzy oferują wiele rodzajów pożyczek, mają okres zamknięcia wynoszący maksymalnie 30 dni i minimalny wynik kredytowy 620. Preferowaliśmy również pożyczkodawców hipotecznych, którzy mają możliwość składania wniosku o pożyczkę online i aplikację mobilną.

Ujawnienie: Ta witryna jest bezpłatnym zasobem internetowym, który stara się oferować odwiedzającym pomocne treści i funkcje porównawcze. Informujemy, że operator tej witryny akceptuje rekompensatę reklamową od firm, które pojawiają się w witrynie, a taka rekompensata wpływa na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy (i / lub ich produkty) są prezentowane, a w niektórych przypadkach może również wpływać na ocena, która jest im przypisana. W zakresie, w jakim oceny pojawiają się na tej stronie, taka ocena jest określana przez naszą subiektywną opinię i opiera się na metodologii, która agreguje naszą analizę udziału w rynku i reputacji marki, współczynniki konwersji każdej marki, wypłacone nam wynagrodzenie i ogólne zainteresowanie konsumentów. Wpisy firm na tej stronie NIE oznaczają poparcia.

Zastrzeżenie: Benzinga nie jest bankierem ani pożyczkodawcą (dostawcą informacji). Wiodący dostawcy usług, którzy uczestniczą w tej witrynie, mogą oferować produkty pożyczkowe, które spełniają Twoje kryteria. Zebrane informacje NIE są wnioskiem o kredyt lub pożyczkę hipoteczną, ani nie są wykorzystywane do wstępnej kwalifikacji do żadnego Usługodawcy. Benzinga po prostu odsyła Cię do Usługodawców, którzy pomogą Ci znaleźć potrzebne informacje.

Nie ma żadnych kosztów, aby złożyć wniosek, uzyskać połączenie z dostawcami usług i otrzymać informacje lub potencjalne oferty pożyczki. Benzinga nie pobiera od Ciebie, konsumenta, opłaty za swoje usługi. Możesz przejrzeć informacje od dostawców usług i porozmawiać z nimi według własnego uznania. Wybrany przez Ciebie usługodawca może zażądać opłaty za przetworzenie Twojej prośby, ale możesz zatrzymać ten proces przed poniesieniem opłaty. Kto płaci rachunki w tej witrynie? Dostawcy usług. Jesteś oczywiście odpowiedzialny za uiszczenie wszelkich opłat związanych z poszukiwanymi informacjami, które mogą skutkować pożyczką od usługodawcy.

JEST TO STRONA INTERNETOWA ZAWIERAJĄCA INFORMACJE. BENZINGA NIE JEST Pożyczkodawcą. OTRZYMANE INFORMACJE ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE JEDNEJ LUB WIĘCEJ OSÓB TRZECICH W ZWIĄZKU Z TWOIM ZAPYTANIEM.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy