Konwertuj Bitcoin na PayPal

17 lutego 2021
Category: Wiele Osób

Chociaż nie możesz bezpośrednio zamienić bitcoinów na pieniądze PayPal , niektóre usługi wymiany dokonają tej konwersji za Ciebie. Te giełdy działają jako pośrednik, umożliwiając wymianę bitcoin na PayPal.

Najważniejsze giełdy bitcoinów nie zapewniają usługi wymiany bitcoinów na USD lub EUR, a następnie dokonywania wypłaty fiducjarnej na konto PayPal. Ale niektóre niszowe giełdy i usługi płatnicze znalazły teraz rozwiązanie tego problemu. Niektóre z nich mają jednak dość wysokie opłaty transakcyjne, więc wybieraj mądrze. Jak możesz sprzedać bitcoiny do PayPal? Mamy odpowiedzi.

Konwertuj Bitcoin na PayPal na giełdach

LocalBitcoins

Jest to rynek do lokalnego handlu bitcoinami za wybrane płatności gotówkowe lub online. Ponieważ wszystkie transakcje na tej platformie odbywają się między użytkownikami on-line , musisz znaleźć sprzedawcę, który jest skłonny zamienić bitcoin na PayPal, przeglądając oferty handlowe on-line i negocjując warunki procesu kupna / sprzedaży.

Jako posiadacz konta PayPal zazwyczaj płacisz firmie PayPal opłaty. Kupujący często uwalnia środki natychmiast i nie będzie zadawać pytań „dlaczego. Witryna zapewnia wbudowany system reputacji, więc zawsze możesz mieć do czynienia z osobami o wysokiej reputacji które dokonały już setek transakcji.

Brzmi skomplikowanie, ale to niewiele. Po prostu załóż konto i przekonaj się, jak wypłacić bitcoiny na PayPal. Podobną usługę oferuje również Paxful, ale z mniejszą liczbą sprzedawców i wyższymi prowizjami.

xCoinsxCoins zapewnia inny sposób przesyłania bitcoinów do PayPal. Robią to, oferując zabezpieczoną pożyczkę bitcoin . Chociaż oficjalnie jest to strona pożyczkowa, działa bardziej jak kupno / sprzedaż bitcoinów do usługi PayPal i możesz łatwo zignorować terminologię pożyczkową. Będziesz potrzebować działającego konta PayPal, aby przyjmować depozyty zabezpieczające pożyczkę oraz odsetki.

Wiele osób zgłasza ogólnie przyzwoitą obsługę, ale opłaty są znacznie wyższe niż w opisanych powyżej LocalBitcoins.

LocalCryptosTa platforma jest bardzo podobna do LocalBitcoins, jednak jest to nieupoważniony rynek P2P . LocalCryptos to rynek peer-to-peer, na którym ludzie wymieniają się kryptowalutami. Na LocalCryptos ludzie kupują i sprzedają kryptowaluty na swoich warunkach, używając dowolnej metody płatności. Akceptowanych jest ponad 40 metod płatności.

W przeciwieństwie do innych rynków P2P, LocalCryptos zapewnia Ci kontrolę. Nie naruszają Twojej prywatności i nie naruszają Twoich funduszy. Hakerzy ukradli kilka miliardów dolarów ze scentralizowanych usług kryptograficznych. LocalCryptos ma inne podejście. Zmniejszają ryzyko związane z platformą, dając Ci kontrolę nad swoim portfelem. Podczas handlu na LocalCryptos tylko Ty znasz swój klucz prywatny – nigdy nie przejmują opieki nad Twoimi monetami.

PaybisPaybis to cyfrowa i kryptowalutowa giełda, założona w 2014 roku. Oferuje szeroką gamę metod płatności umożliwiających kupno, sprzedaż lub wymianę kryptowalut. Na początku byliśmy sceptyczni, ale ta wymiana ma doskonałe recenzje na Trustpilot na temat ich usług.

Problem z nimi polega na tym, że ich opłaty są dość wysokie spodziewaj się utraty 10,5% wartości bitcoina . Wysyłają również środki PayPal za towary i usługi (Paypal pobiera regularne opłaty za otrzymywanie środków). Spodziewaj się, że zakończą transakcję w ciągu 24 godzin, ponieważ zlecenia konwersji bitcoinów na PayPal nie są natychmiastowe.

CoinbaseZweryfikowani użytkownicy Coinbase mogą teraz sprzedawać BTC i zdeponować swoje środki w USD na portfelu PayPal. Po prostu połącz swoje konto PayPal i Coinbase, aby dokonać natychmiastowych wypłat. Aby rozpocząć, odwiedź stronę metod płatności w Coinbase lub dotknij Ustawienia, a następnie Metody płatności w systemie iOS lub Android.

Nie ma żadnych opłat za wypłatę środków na PayPal.

Virtual World ExchangeAKTUALIZACJA: To był najpopularniejszy sposób przez długi czas, ale niestety Virtual World Exchange (VirWoX) na stałe zamknął swoją działalność 6 stycznia 2020 r.

Konwertuj Bitcoin na PayPal na forach

Podajemy tę opcję na końcu z podaniem powodu. Tak, możesz również sprzedawać bitcoiny, aby uzyskać PayPal na forach internetowych, takich jak rynek Bitcointalk, ale musisz być naprawdę ostrożny, z kim handlujesz .

Jak zapewne wiesz, bitcoin oferuje pewien poziom anonimowości, a dzięki funkcji transakcji jednokierunkowych niewiele możesz zrobić, jeśli sprzedawca nie dostarczy środków. PayPal słynie również z zamrażania kont osób, które używają go do konwersji bitcoinów, więc nie krzycz na głos, że to robisz. Podczas prowadzenia interesów na forach sugerujemy skorzystanie z usługi escrow na określonym forum lub skorzystanie z usługi zewnętrznej, aby uniknąć potencjalnych problemów. Przynajmniej najpierw zrób małą transakcję testową.

Związane z
  • Czy naprawdę chcesz kupić bitcoiny za pomocą PayPal? Nie szukaj dalej, mamy najlepszy przewodnik dotyczący kupowania BTC za pomocą PayPal. Możliwości zakupu bitcoinów za pieniądze PayPal są niestety znacznie bardziej ograniczone.
  • Bitcoin sprawia, że ​​usługi takie jak PayPal są bardziej dostępne dla każdego na całym świecie. Nie potrzebujesz konta bankowego ani karty kredytowej, aby zasilić konto PayPal pieniędzmi, a sprzedaż bitcoinów przez PayPal sprawia, że ​​tak się dzieje!Radzimy być bardzo ostrożnym w przypadku znalezienia usługi, której nie ma na liście powyżej . Wokół jest wiele oszustw. Kiedy testowaliśmy dla Ciebie usługi, również zostaliśmy oszukani. Jeśli wyślesz komuś swoje bitcoiny, możesz nigdy nie otrzymać środków na swój PayPal!Istnieje wiele innych opcji sprzedaży bitcoinów.Nie sprawdziliśmy i nie testowaliśmy niektórych dostawców, korzystasz z nich na własne ryzyko. Na liście: Cryptex24 i Unichange.Jedna myśl na temat „Zamień Bitcoin na PayPal

    Świetne i pomocne informacje. Dziękujemy za udostępnienie tych przydatnych informacji dotyczących konwersji bitcoinów na Paypal.

    Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedźTa strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy