Jaka jest średnia kwota zadłużenia karty kredytowej

Jaka jest średnia kwota zadłużenia karty kredytowej
16 października 2020
Category: Stóp Procentowych

Zadłużenie z tytułu kart kredytowych stale rośnie, podobnie jak dochody wielu Amerykanów. Nasza coroczna analiza zawiera wskazówki dotyczące obniżania kosztów odsetek i ustalania priorytetów tych sald.

Erin El Issa,

2 grudnia 2019 r

Dochody Amerykanów rosły szybciej niż koszty życia w ciągu ostatniej dekady, co jest świetną wiadomością dla budżetów wielu konsumentów. Jednak zadłużenie konsumenckie Amerykanów – w tym z tytułu kredytów samochodowych, studenckich i kart kredytowych – nadal rośnie.

Salda kart kredytowych przenoszone z jednego miesiąca do następnego osiągnęły 413,7 miliardów dolarów w połowie 2020 roku, zgodnie z roczną analizą zadłużenia gospodarstw domowych w USA przeprowadzoną przez NerdWallet. Zadłużenie z tytułu kart kredytowych spadło o ponad 5% w ciągu ostatniego roku, ale wzrosło o 20% w ciągu ostatnich pięciu lat.

Niektóre gospodarstwa domowe są bardziej skłonne do posiadania środków na karcie kredytowej niż inne. W tegorocznym raporcie przyjrzano się kosztom rodzicielstwa po raz pierwszy i stwierdzono, że rodzice dzieci poniżej 18 roku życia są bardziej skłonni do posiadania środków na karcie kredytowej niż Amerykanie z dorosłymi dziećmi lub bez dzieci, zgodnie z ankietą przeprowadzoną na 2076 amerykańskich dorosłych zleconą przez NerdWallet i prowadzone przez The Harris Poll. Nasze badanie wykazało również, że wielu Amerykanów miałoby trudności z uniknięciem długów, gdyby zostali teraz rodzicami po raz pierwszy.

Oto podział zobowiązań gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych, zarówno ogółem, jak i średnią kwotą przypadającą na gospodarstwo domowe z każdym rodzajem długu na czerwiec 2020 r. [1]:

Rodzaj zadłużenia Suma zadłużenia przeciętnego amerykańskiego gospodarstwa domowego z tym długiem Razem należne w USA * Ten dług może obejmować kredyty hipoteczne, kredyty pod zastaw domu, kredyty samochodowe, karty kredytowe, kredyty studenckie i inne zadłużenie gospodarstw domowych, zgodnie z danymi Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku. ** Dane dotyczące zadłużenia na karcie kredytowej na tym wykresie reprezentują salda odnawialne na kartach kredytowych – te, które są rozliczane z miesiąca na miesiąc – a nie wszystkie salda na kartach kredytowych. Całkowite zadłużenie amerykańskich kart kredytowych wynosi 922 miliardy dolarów na czerwiec 2020 r., Co obejmuje zarówno salda odnawialne, jak i salda transakcyjne.
Dowolny rodzaj zadłużenia * 137 729 $ 14,3 biliona dolarów
Karty kredytowe (odnawialne) ** 6124 $ 413,7 miliarda dolarów
Kredyty hipoteczne 197,445 $ 9,78 biliona dolarów
Pożyczki samochodowe 27.649 $ 1,34 biliona dolarów
Kredyty studenckie 46.459 USD 1,54 biliona dolarów

Zadłużenie przenoszone z jednego miesiąca na następny jest długiem odnawialnym i zwykle wiąże się z naliczeniem odsetek. Przeciętne gospodarstwo domowe w USA z odnawialnym zadłużeniem z tytułu kart kredytowych miało szacunkowy bilans 6 849 USD we wrześniu 2019 r. [2], co kosztowało średnio 1162 USD odsetek rocznie [3].

Wielu Amerykanów prawdopodobnie zapłaci odsetki od kart kredytowych przez długi czas: 10% Amerykanów zadłużonych na karcie kredytowej twierdzi, że spłata zajmie im więcej niż 10 lat, a 9% nie sądzi, że kiedykolwiek będą całkowicie wolni. zgodnie z naszą ankietą.

Pomimo ostatnich spadków, zadłużenie z tytułu kart kredytowych jest nadal jedną z najdroższych form zadłużenia.

Sara Rathner, ekspert ds. Kart kredytowych w NerdWallet

Odwiedź naszą stronę, aby zapoznać się z innymi badaniami dotyczącymi kart kredytowych NerdWallet , w tym z zeszłorocznymi badaniami dotyczącymi zadłużenia kart kredytowych gospodarstw domowych.

Kluczowe wnioski

 • Koszty medyczne rosną szybciej niż dochody. W ciągu ostatnich 10 lat wydatki medyczne wzrosły o 33%, w porównaniu z medianą wzrostu dochodów o 30%, zgodnie z analizą NerdWallet na podstawie danych Bureau of Labor Statistics i US Census Bureau. [4]
 • Rodzice częściej mają zadłużenie na karcie kredytowej. W naszym badaniu 4 na 5 rodziców dzieci poniżej 18 roku życia (80%) stwierdziło, że ma zadłużenie na karcie kredytowej, w porównaniu z 58% respondentów, którzy nie są rodzicami dzieci poniżej 18. roku życia. Około 1 na 10 rodziców ma zadłużenie na karcie kredytowej ( 11%) stwierdziło, że uważa, że ​​uwolnienie się od zadłużenia karty kredytowej zajmie im ponad 10 lat.
 • Amerykanie czekają na dzieci ze względu na koszty. Prawie 2 na 5 Amerykanów (37%) opóźnia lub opóźnia posiadanie dzieci z powodów finansowych, a mniej więcej połowa Amerykanów, którzy nie mają dzieci (48%), twierdzi, że całkowite koszty (od urodzenia do 18 lat) związane z posiadaniem dziecko powstrzymałoby ich od posiadania.
 • Oprocentowanie karty kredytowej sumuje się. Amerykańskie gospodarstwa domowe, które z miesiąca na miesiąc zadłużają się na kartach kredytowych, zapłacą średnio w tym roku odsetki w wysokości 1 162 USD [3]. Para z dziećmi zapłaci średnio 1382 USD rocznych odsetek od karty kredytowej [5].

Dochód przewyższa większość kosztów, ale nie tak duży

Po latach stałych, ujemnych lub minimalnych ruchów wzrost dochodów w ostatnich latach przewyższał koszty utrzymania. Podczas gdy koszty utrzymania wzrosły o 19% w ciągu ostatniej dekady, mediana dochodu gospodarstwa domowego wzrosła o 30%. [4] Może to dać konsumentom więcej miejsca w budżecie na oszczędzanie, spłatę długów lub poprawę stylu życia. Ale wciąż jest jedna kategoria wydatków, która przewyższa dochody: koszty medyczne.

Od 2009 r. Koszty leczenia wzrosły o prawie 33%. [4] Osoby, które nie mają ubezpieczenia lub mają ubezpieczenie z wysokimi udziałami franczyzowymi, mogą dostawać rachunki medyczne, na które ich nie stać, a nawet ubezpieczeni Amerykanie bez poważnych problemów zdrowotnych mogą odczuwać szczyptę rosnących kosztów leczenia. Mogą zdecydować się na opłacenie rachunków medycznych za pomocą kart kredytowych, ponoszenie wysokich opłat odsetkowych lub pozostawienie rachunków nieopłaconych, niszcząc przy tym ich wyniki kredytowe.

Co mogą zrobić konsumenci: przenosić salda i badać opcje ubezpieczenia

Dla osób, które mają zadłużenie na karcie kredytowej na wydatki medyczne lub coś innego, priorytetem powinna być minimalizacja kosztów odsetek. Konsumenci z dobrym kredytem – z wynikiem FICO 690 lub wyższym – mogą otrzymać kartę przelewu salda 0%, która zazwyczaj pozwala na spłatę salda karty kredytowej bez naliczania odsetek od 12 do 18 miesięcy.

„Poszukaj karty salda, która zapewni Ci najdłuższy czas na spłatę zadłużenia bez odsetek, jednocześnie obciążając Cię najniższą możliwą opłatą za przeniesienie salda” – mówi Sara Rathner, ekspert ds. Kart kredytowych w NerdWallet. „Niektóre z najlepszych opcji, jakie widzieliśmy, pobierają opłatę w wysokości 3% od przeniesionego salda i zapewniają 18 miesięcy bez odsetek. Po prostu pamiętaj o przekroczeniu limitu czasu miesięcznych płatności, aby przed wygaśnięciem stawki promocyjnej saldo spadło do zera, ponieważ po tym stopa procentowa wzrośnie.

Przeniesienie salda na nieoprocentowaną kartę może obniżyć całkowity koszt już poniesionych rachunków medycznych. Zapobieganie wysokim rachunkom często wymaga przede wszystkim ubezpieczenia zdrowotnego. Ale jak może zaświadczyć każdy, kto miał problemy ze znalezieniem przystępnej opieki zdrowotnej, zwykłe mówienie ludziom, aby „wykupili ubezpieczenie”, jest często nierealne i nadmiernie upraszcza wyzwania. Mimo to niektórzy ludzie, którzy mogliby uzyskać pokrycie, działają bez niego.

Młodsze i zdrowsze osoby, które mają dostęp do ubezpieczenia, czasami odmawiają ochrony, ponieważ uważają, że drogie składki są niepotrzebne. Ryzyko wydaje się akceptowalne dla tych, którzy nie mieli poważnych problemów zdrowotnych, ale jeden duży problem medyczny może doprowadzić do bankructwa konsumenta – lub wymusić decyzje w oparciu o przystępność, a nie zdrowie.

Większość Amerykanów uzyskuje ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem swojego pracodawcy lub programu rządowego, takiego jak Medicare, według najnowszych danych Kaiser Family Foundation. Osoby, które nie mają dostępu do takiego ubezpieczenia, zobacz przewodnik NerdWallet dotyczący wyboru planu ubezpieczenia zdrowotnego.

Amerykanie nie doceniają kosztów rodzicielstwa po raz pierwszy

W naszej ankiecie Amerykanie oszacowali, że obecnie przeciętna para w Stanach Zjednoczonych wydałaby średnio 14081 USD na przygotowanie się do zostania rodzicami po raz pierwszy w ciągu pierwszego roku rodzicielstwa. Prawie połowa Amerykanów (46%) twierdzi, że przeciętna para wydałaby łącznie mniej niż 10 000 USD. W rzeczywistości może to kosztować znacznie więcej niż którekolwiek z tych szacunków w czasie ciąży i pierwszego roku rodzicielstwa.

Pewne opóźnienia w posiadaniu dzieci ze względu na koszty

Prawie 2 na 5 Amerykanów (37%) twierdzi, że opóźnia lub opóźnia urodzenie dziecka lub dzieci z powodów finansowych, jak wykazało nasze badanie, a mniej więcej połowa Amerykanów (48%) bez dzieci twierdzi, że całkowite koszty (od urodzenia do 18 lat) ) związane z posiadaniem dziecka powstrzymywałyby ich od posiadania dzieci.

Jest dobry powód do takiego niepokoju: według analizy NerdWallet trzy miesiące bezpłatnego urlopu rodzicielskiego – liczone jako jedna czwarta średniego rocznego dochodu w USA – kosztowałoby 8516 USD przed opodatkowaniem. [6]

Jeśli dziecko przebywało w żłobku przez pozostałe dziewięć miesięcy pierwszego roku, kosztowałoby to średnio 8565 USD. Kwota ta jest bardzo zróżnicowana, w zależności od miejsca zamieszkania rodzica i dostępnych opcji opieki nad dzieckiem. Na przykład w Mississippi dziewięciomiesięczna opieka nad dziećmi kosztuje średnio 4077 dolarów, podczas gdy w Waszyngtonie – 18182 dolarów. [7]

Dla wielu tylko utracone zarobki i koszty opieki nad dziećmi już przekraczają średnie szacunki całkowitych kosztów przygotowania do pierwszego rodzicielstwa w pierwszym roku życia dziecka w wysokości 14 000 dolarów, które cytowali Amerykanie w naszym badaniu. Ta kwota nie obejmuje rachunków medycznych, mleka modyfikowanego, odzieży, pieluch, sprzętu dziecięcego lub większego domu lub samochodu – ponad połowa Amerykanów (52%) twierdzi, że musieliby ponieść dodatkowe koszty mieszkaniowe, a ponad 2 na 5 ( 43%) musiałaby ponieść dodatkowe koszty transportu, przygotowując się na przybycie dziecka, gdyby teraz zostali rodzicami po raz pierwszy.

Wszystkie te koszty sumują się, a nie każdy budżet może je w rozsądny sposób pokryć. Wielu rodziców po raz pierwszy (i drugi lub trzeci) sięga po karty kredytowe, aby pokryć wydatki. W naszym badaniu 4 na 5 rodziców dzieci poniżej 18 roku życia (80%) stwierdziło, że ma zadłużenie na karcie kredytowej, w porównaniu z 58% respondentów, którzy nie są rodzicami dzieci poniżej 18. roku życia. mają zadłużenie na karcie kredytowej (11%) uważają, że uwolnienie się od zadłużenia na karcie kredytowej zajmie im więcej niż 10 lat.

Niedoszli rodzice chcą uniknąć długów, ale prawdopodobnie nie mogą

Prawie połowa Amerykanów (48%) twierdzi, że unikanie zaciągania dodatkowego zadłużenia byłoby jednym z ich głównych priorytetów finansowych poza pokryciem miesięcznych wydatków na życie / podstawowych potrzeb, gdyby mieli teraz zostać rodzicem po raz pierwszy; 46% twierdzi, że priorytetowo traktowałoby spłatę / spłatę istniejącego zadłużenia. Według naszej ankiety ponad połowa Amerykanów (56%) przyznałaby, że priorytetowo traktowałaby oszczędzanie na edukację swojego dziecka.

Możesz pożyczyć pieniądze na studia, ale nie ma czegoś takiego jak pożyczka emerytalna. Jeśli nie zaczniesz oszczędzać dla siebie, narażasz swoją zdolność do utrzymania się na emeryturze.

Sara Rathner, ekspert ds. Kart kredytowych w NerdWallet

Wszystkie te cele są godne podziwu, ale taka jest rzeczywistość: około dwie trzecie Amerykanów (67%) twierdzi, że gdyby teraz zostali rodzicami po raz pierwszy, musieliby przelać na kredyt koszty związane z przygotowaniem na przybycie dziecka. karta. Prawie połowa z nich (44%) twierdzi, że nie byłaby w stanie spłacić całego salda, myśląc o łącznej kwocie, jaką musieliby wpłacić na kartę kredytową.

Co mogą zrobić konsumenci: nadaj priorytet spłacie długów i emeryturom niż oszczędnościom w college’u

Zmniejszenie zadłużenia i oszczędzanie na emeryturę to dwa z najlepszych działań, jakie należy podjąć dla zabezpieczenia finansowego. Chociaż 3 na 5 Amerykanów (60%) uważa, że ​​rodzice powinni płacić za wydatki na edukację pomaturalną swoich dzieci, nawet jeśli oznacza to mniej oszczędności na emeryturę, zaleca się, aby konsumenci nie rezygnowali z oszczędzania na złote lata.

„Możesz pożyczyć pieniądze na studia, ale nie ma czegoś takiego jak pożyczka na emeryturę. Jeśli nie zaczniesz oszczędzać dla siebie, narażasz swoją zdolność do utrzymania się na emeryturze ”- mówi Rathner. „Możliwość sfinansowania edukacji dziecka to ogromny dar, ale może to oznaczać, że staniesz się obciążeniem finansowym dla swoich dzieci, gdy będą starsze i będą wspierać własne dzieci”.

Spłacaj swój dług tak agresywnie, jak to tylko możliwe, aby decyzje Fed nie musiały wpływać na Twój budżet.

Sara Rathner, ekspert ds. Kart kredytowych w NerdWallet

Oprocentowanie karty kredytowej sumuje się

Zadłużenie z tytułu kart kredytowych jest jednym z najbardziej kosztownych rodzajów zadłużenia i jest to prawdą nawet po kilku rundach obniżania stóp procentowych przez Rezerwę Federalną w tym roku. Według danych Federal Reserve Bank of St. Louis, od sierpnia 2019 r. Średnie oprocentowanie rachunków kart kredytowych wyniosło 16,97%. Gospodarstwa domowe z zadłużeniem na karcie kredytowej mają średnie saldo w wysokości 6849 USD we wrześniu 2019 r. [2], co oznacza, że ​​odsetki płacone w ciągu roku wynoszą około 1162 USD. [3]

Para z dziećmi ma średnie saldo na karcie kredytowej w wysokości 8.145 dolarów, co w ciągu roku kosztowałoby 1382 dolary z tytułu odsetek. [5] To około 19% wyższe odsetki niż przeciętne gospodarstwo domowe z zadłużeniem na karcie kredytowej.

„Niższe stopy procentowe nie są otwartym zaproszeniem do przerwy w spłacie zadłużenia. Pomimo ostatnich spadków, zadłużenie z tytułu kart kredytowych jest nadal jedną z najdroższych form zadłużenia ”- mówi Rathner. „Ponadto stawki są zmienne, więc to, co spada, z pewnością może wzrosnąć. Spłacaj swój dług tak agresywnie, jak to możliwe, aby decyzje Fed nie musiały wpływać na budżet ”.

Co mogą zrobić konsumenci: dokonaj dodatkowych płatności, aby zmniejszyć odsetki i zmniejszyć wydatki

Nie każdy może przenieść zadłużenie z karty kredytowej na nieoprocentowaną kartę, zwłaszcza jeśli nie ma dobrego kredytu (wynik FICO co najmniej 690). Innym sposobem na obniżenie kosztów na koncie karty kredytowej z oprocentowaniem jest dokonywanie wielu płatności co miesiąc.

Odsetki od karty kredytowej są naliczane na podstawie średniego dziennego salda konta, a nie salda w dniu wymagalności płatności lub w dniu zamknięcia wyciągu. Dokonując więcej niż jednej płatności w miesiącu, średnie saldo dzienne jest niższe, podobnie jak naliczane od niego odsetki, nawet jeśli suma płatności nie przekracza każdego miesiąca.

Dla rodziców wiele kosztów – takich jak opieka nad dziećmi, wydatki medyczne i sprzęt dla niemowląt – jest nieuniknionych. Sprawdź swój budżet pod kątem niepotrzebnych wydatków przeniesionych z życia w wieku przedszkolnym i zmniejsz wydatki na spłatę zadłużenia karty kredytowej.

Metodologia

Badanie zostało przeprowadzone online przez The Harris Poll dla NerdWallet w dniach 19-23 września 2019 r. Wśród 2076 dorosłych Amerykanów w wieku 18 lat i starszych. Ta ankieta internetowa nie jest oparta na próbie prawdopodobieństwa, więc nie można obliczyć oszacowania teoretycznego błędu próby. W celu uzyskania pełnej metodologii badania, w tym zmiennych ważących i wielkości próby podgrup, należy skontaktować się z [zabezpieczony adres e-mail].

Analiza NerdWallet obejmuje dane z następujących źródeł:

 • Household Debt and Credit, czerwiec 2020 r., Przygotowany przez Bank Rezerwy Federalnej w Centrum danych mikroekonomicznych w Nowym Jorku.
 • Rodziny i gospodarstwa domowe, grudzień 2019, US Census Bureau.
 • Badanie finansów konsumenckich 2016, przygotowane przez Radę Gubernatorów Systemu Rezerwy Federalnej.
 • Odnawialne salda na kartach bankowych i dokonywanie transakcji, czerwiec 2019 r., Za pośrednictwem poczty elektronicznej od Experian, jednej z głównych agencji informacji kredytowej w USA
 • Indeks cen konsumpcyjnych, wrzesień 2019 r., Z US Bureau of Labor Statistics.
 • Historyczne tabele dochodów: gospodarstwa domowe, sierpień 2019, z US Census Bureau.
 • The Cost of Child Care, lipiec 2019, Economic Policy Institute, think tank non-profit zajmujący się potrzebami pracowników o niskich i średnich dochodach w dyskusjach na temat polityki gospodarczej.
 • Rzeczywisty średni dochód osobisty w Stanach Zjednoczonych w 2018 r. Z Federal Reserve Bank of St. Louis.
 • Oprocentowanie banków komercyjnych dla planów kart kredytowych, oszacowane rachunki, sierpień 2019 r., Z Federal Reserve Bank of St. Louis.

[2] Odnawialne zadłużenie na karcie kredytowej jest obliczane inaczej niż w przypadku innych rodzajów zadłużenia gospodarstw domowych. Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku wykorzystuje dane dotyczące sprawozdawczości kredytowej z Equifax, jednej z głównych agencji informacji kredytowej w USA, jako źródło danych dotyczących zadłużenia na kartach kredytowych i obejmuje salda odnawialne (zadłużenie przenoszone z miesiąca na miesiąc) i salda transakcji ( dług, który zostanie spłacony przy następnym wyciągu). Oszacowaliśmy kwotę długu odnawialnego na podstawie danych z biura kredytowego Experian w celu określenia sald, które były obrotowe i dokonywane na bankowych kartach kredytowych. Dane o saldach odnawialnych na detalicznych kartach kredytowych nie były dostępne, więc założyliśmy, że posiadacze kart regulują zadłużenie odnawialne z tytułu detalicznych kart kredytowych i bankowych kart kredytowych w tym samym tempie. Następnie pomnożyliśmy całkowite saldo niespłaconych kart kredytowych w USA- 922 mld USD w czerwcu 2020 r. – według odsetka długu odnawialnego. (Według nowojorskiego Fed, krajowe gospodarstwa domowe miały zaległe salda na kartach kredytowych w wysokości 817 miliardów dolarów w czerwcu 2020 r., W tym zadłużenie na bankowych kartach kredytowych, ale nie na detalicznych kartach kredytowych. Aby uczynić tę liczbę bardziej reprezentatywną dla wszystkich zadłużenia z tytułu kart kredytowych, wziął 817 miliardów dolarów i dodał je do 25% zgłoszonego „innego” długu; Bank Rezerw Federalnych w Nowym Jorku twierdzi, że około jedna czwarta tak zwanego innego zadłużenia to niespłacone zadłużenie detaliczne z tytułu kart kredytowych.) Na koniec podzieliliśmy tę kwotę przez liczba gospodarstw domowych posiadających odnawialny dług na karcie kredytowej. Oszacowaliśmy liczbę gospodarstw domowych, mnożąc całkowitą liczbę gospodarstw domowych w USA (wykorzystując szacunki z 2020 r. Na podstawie danych ze spisu powszechnego USA z 2019 r.),przez odsetek gospodarstw domowych posiadających ten dług (na podstawie szacunków z 2020 r. opartych na danych z 2016 r. w badaniu Federal Reserve of Consumer Finances).

[3] Aby określić oprocentowanie kart kredytowych w ciągu roku, wykorzystaliśmy nasz szacunek odnawialnego zadłużenia na karcie kredytowej oraz dane o średniej stopie oprocentowania rachunków kart kredytowych oszacowanych przez Federal Reserve Bank of St. Louis od sierpnia 2019 r. Przy założeniu stałego salda pomnożyliśmy średnie odnawialne zadłużenie z tytułu kart kredytowych wśród gospodarstw domowych z zadłużeniem z tytułu kart kredytowych przez średnią RRSO. To tylko szacunki – dla uproszczenia nasze obliczenia nie uwzględniają dziennego łączenia lub wahań sald.

[4] Indeksy cen konsumpcyjnych mierzą zmiany cen zestawu towarów i usług konsumpcyjnych. Indeksy cen, które zbadaliśmy, obejmują ceny odzieży, edukacji i komunikacji, żywności i napojów, żywności w domu, żywności poza domem, mieszkań, medycyny, innych towarów i usług, rekreacji i transportu. Według US Bureau of Labor Statistics indeks cen wszystkich pozycji wzrósł z 215 861 do 256 358, a indeks cen leków wzrósł z 378 359 do 502 301 od września 2009 do września 2019 roku. Aby porównać wzrost kategorii indeksu cen ze wzrostem dochodów od W 2009 r. Przewidzieliśmy medianę dochodu gospodarstwa domowego w 2019 r. Na podstawie stopy wzrostu w ciągu ostatnich 10 lat. Na podstawie danych ze spisu powszechnego mediana dochodu gospodarstwa domowego wyniosła 49 777 dolarów w 2009 roku; nasze prognozy pokazują, że mediana dochodu gospodarstwa domowego w 2019 r. wyniosła 64 875 USD.

[5] Aby oszacować oprocentowanie kart kredytowych w ciągu roku dla pary z dziećmi, wykorzystaliśmy dane demograficzne dotyczące zadłużenia z tytułu kart kredytowych z badania finansów konsumenckich z 2016 r. I przeskalowaliśmy je w górę do naszych szacunków dotyczących odnawialnego zadłużenia z tytułu kart kredytowych z 2019 r. Zakładając stopę procentową na poziomie 16,97%, szacujemy, że te gospodarstwa domowe byłyby winne średnio 1382 USD rocznych odsetek od karty kredytowej.

[6] Aby oszacować utracone zarobki z trzech miesięcy bezpłatnego urlopu, wykorzystaliśmy dane o medianie dochodów osobistych z Federal Reserve Bank of St. Louis, aby przewidzieć medianę dochodów osobistych na 2019 r. Na podstawie stopy wzrostu w ciągu ostatnich 10 lat. Nasze prognozy pokazują, że średni roczny dochód osobisty w 2019 r. Wyniósł 34062 USD, czyli 8516 USD w ciągu trzech miesięcy.

[7] Aby oszacować koszt opieki nad dziećmi, uśredniliśmy dane stanowe z Economic Policy Institute, aby uzyskać roczny koszt opieki nad dziećmi na poziomie 11 420 USD, czyli 8565 USD w ciągu dziewięciu miesięcy. Instytut wykorzystał dane z 2017 r. Z Child Care Aware of America i zawyżył je na podstawie średniej CPI-U-RS (seria badań indeksu cen konsumpcyjnych z 2018 r. Przy użyciu obecnych metod), aby uzyskać dane dotyczące stanu z 2018 r.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy