Jak długo czekają na Ciebie karty Citi? 2020

Jak długo czekają na Ciebie karty Citi? 2020
16 października 2020
Category: Jeśli Twoja

Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje są wyłączną własnością autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów. Firma UponArriving nawiązała współpracę z CardRatings w zakresie obsługi produktów kart kredytowych. UponArriving i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.

Częstym pytaniem jest, ile czasu zajmie dostarczenie mojej karty kredytowej. Każdy wydawca może być inny iw tym artykule skupię się na tym, ile czasu zajmuje dostarczenie kart Citi. Omówię nowe zatwierdzenia, zgubione i skradzione karty, przyspieszone dostawy oraz czas oczekiwania na zmiany produktów.

Chcesz poznać najlepsze podróżne karty kredytowe w tym miesiącu? Kliknij tutaj, aby je sprawdzić!

Spis treści

Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz swoją kartę w ciągu 14 dni.

Możesz również otrzymać wiadomość e-mail z informacją, że Twoja karta dotrze w ciągu 7 do 10 dni.

Jednak rzeczywisty czas dostawy od Citi może się różnić. Wiele osób otrzymało swoje karty w ciągu 7 dni (od czterech do pięciu dni roboczych). Dlatego generalnie spodziewam się, że wydanie mojej karty kredytowej zajmie Citi około 10 dni.

Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz zmaksymalizować nagrody, czekając na dostarczenie swoich kart , rozważ zakup karty takiej jak karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards. Oferuje premię za wczesne wydatki o wartości 500 USD na podróż po osiągnięciu minimalnej kwoty wydatków i jest świetna do anulowania wszelkiego rodzaju kosztów podróży.

Jeśli właśnie otrzymałeś zgodę na nową kartę kredytową, Citi prawdopodobnie NIE pozwoli Ci przyspieszyć dostawy. W przeszłości niektórym osobom udało się zażądać przyspieszonej dostawy, ale ogólnie wydaje się, że Citi odrzuca te prośby.

Możesz mieć trochę szczęścia, jeśli wyjaśnisz, dlaczego potrzebujesz przyspieszenia tej karty. Na przykład, jeśli masz na horyzoncie duży i ważny zakup, możesz przekonać Citi, aby przyspieszył Twoją kartę na ten zakup. Po prostu nie spodziewałbym się tego jednak od Citi.

Wraz z premierą nowego Citi Prestige w styczniu 2019 roku możemy zobaczyć, jak Citi wdroży nowy system dostarczania swoich kart premium (ale nie liczyłbym na to).

Zgubione lub skradzione karty?

Jeśli Twoja karta została zgubiona lub skradziona, Citi zwykle wyśle ​​Ci nową kartę w trybie przyspieszonym. Citi faktycznie ma sposób na śledzenie kart zastępczych za pomocą telefonu komórkowego.

Wskazówka : nie przegap mojej nr 1 karty podróżnej. Ta karta oferuje teraz nową, wysoką ofertę w wysokości 60 000 punktów (o wartości 750 USD na podróż) po wydaniu 4000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy po otwarciu konta!

Jeśli dokonałeś aktualizacji, obniżenia lub zmiany produktu w Citi, istnieje duża szansa, że ​​możesz czekać bardzo długo na dostarczenie nowej karty. Po zmianie produktu musiałem czekać ponad 6 tygodni na nadejście kart po zmianie produktu. Nie jestem pewien, co trwa tak długo, ale wydaje się, że zmiany produktów znajdują się na dole totemu, jeśli chodzi o terminy dostaw.

Oto kilka kart, na które musiałem długo czekać, mając do czynienia ze zmianami produktu i aktualizacjami / obniżeniami:

  • Citi DoubleCash
  • Citi Diamond Preferred
  • Citi Simplicity
  • Citi Platinum Select
  • Citi ThankYou Premier

Jeśli Citi potrzebuje więcej niż dwa tygodnie na wydanie nowej karty lub nadal przeciąga sprawy z dostawą zmian w produkcie, proponuję zadzwonić w celu sprawdzenia statusu dostawy. Być może będziesz musiał to robić w sposób ciągły, ale może to być konieczne. W pewnym momencie możesz poprosić o przyspieszoną dostawę, jeśli czekałeś dłużej, niż określił Citi, że powinieneś oczekiwać.

Możesz również spróbować zażądać jakiejś formy rekompensaty za czas oczekiwania. Kiedyś otrzymałem 1000 mil AA, ponieważ moja karta Citi Platinum Select nie dotarła przed wyznaczonym czasem.

Citi ma złą reputację, jeśli chodzi o dział IT, dlatego czas dostawy kart kredytowych może być problemem, z którym można się spotkać w kontaktach z Citi. W przypadku nowych kart powinieneś spodziewać się ich w ciągu 7 do 10 dni, ale zwróć uwagę, ile czasu zajmie otrzymanie karty. Jeśli zajmie to więcej czasu niż określiło to Citi, zdecydowanie zadzwoń i zapytaj o przyspieszenie i / lub otrzymanie odszkodowania w postaci mil lub punktów.

Firma UponArriving nawiązała współpracę z CardRatings w zakresie obsługi produktów kart kredytowych. UponArriving i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart. Reklamodawca bankowy nie udziela ani nie zleca odpowiedzi. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy