Dodawanie Autoryzowanego Użytkownika

17 lutego 2021
Category: Limitu Kredytowego

Razem możesz skorzystać z dodania Autoryzowanego Użytkownika

Zdobywaj nagrody szybciej

Otrzymasz nagrody za każdy zakup dokonany przez Twojego Autoryzowanego Użytkownika.

Buduj kredyt

Dodając znajomego lub członka rodziny jako Autoryzowanego Użytkownika do swojej karty Discover®, pomagasz mu budować historię kredytową w odpowiedzialny sposób. 1

Śledź zakupy

Możesz wygodnie śledzić wszystkie wydatki na koncie w jednym miejscu.

Dodanie Autoryzowanego Użytkownika jest szybkie, łatwe i bezpłatne

  1. Wprowadź dane osobowe Autoryzowanego Użytkownika.
  2. Złożyć wniosek.
  3. Gotowe! Po zatwierdzeniu wyślemy Ci kartę dla Twojego Autoryzowanego Użytkownika bez żadnych kosztów.

Posłuchaj posiadaczy kart, którzy dodali autoryzowanego użytkownika

„Jest to bardzo przydatne do śledzenia wydatków mojego Autoryzowanego Użytkownika.

Rosemarie / Wyspy Dziewicze

„Dodałem moją narzeczoną jako Autoryzowanego Użytkownika i to również buduje jej kredyt.

Darnell / Missouri

„Dodanie autoryzowanego użytkownika jest szybkie i proste.

Yvonne / Teksas

Pytania? Mamy odpowiedzi.

Kim jest autoryzowany użytkownik?

Autoryzowany użytkownik to osoba dodana do konta bez dodatkowej kontroli kredytowej. Otrzymają kartę z imieniem i nazwiskiem i będą mieć wspólne uprawnienia do pobierania opłat (do wysokości dostępnej linii kredytowej głównego posiadacza karty).

Autoryzowany Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za uiszczanie opłat na koncie. Główny posiadacz karty (i drugorzędny, jeśli ma to zastosowanie) jest odpowiedzialny za wszystkie obciążenia rachunku, w tym przez Autoryzowanego Użytkownika.

Kto może być Autoryzowanym Użytkownikiem?

Autoryzowany użytkownik musi mieć co najmniej 15 lat i może być dowolnym członkiem rodziny, przyjacielem lub osobą, której ufa główny posiadacz karty.

W jaki sposób upoważniony użytkownik jest dodawany do konta karty Discover?

Główny posiadacz karty może dodać Autoryzowanego Użytkownika, logując się do Centrum kont, wybierając „Zarządzaj, a następnie „Zarządzaj upoważnionymi użytkownikami.

Nie jesteś zarejestrowany w Account Center? Zarejestruj się teraz.

Jakie informacje są potrzebne, aby dodać Autoryzowanego Użytkownika do konta?

Naszą praktyką jest weryfikacja tożsamości wszystkich użytkowników konta karty Discover. W tym celu wymagamy od głównego posiadacza karty podania imienia i nazwiska, adresu, daty urodzenia i numeru ubezpieczenia społecznego wszystkich Autoryzowanych Użytkowników dodanych do konta karty Discover.

Uwaga: te informacje pomagają nam lepiej zrozumieć naszych klientów i osoby upoważnione do korzystania z kont.

Czy ocena kredytowa głównego posiadacza karty lub ocena kredytowa Autoryzowanego użytkownika ulegnie zmianie, gdy autoryzowany użytkownik zostanie dodany do konta?

Dodanie użytkownika nie wpłynie na wynik kredytowy głównego posiadacza karty. Jednakże główny posiadacz karty i każdy dodatkowy posiadacz karty są odpowiedzialni za terminowe opłacenie rachunku zgodnie z warunkami konta, w tym za opłaty pobierane przez Autoryzowanego użytkownika. Dodając znajomego lub członka rodziny jako Autoryzowanego Użytkownika do swojej karty Discover, możesz pomóc im zbudować historię kredytową w odpowiedzialny sposób. 1

1. Discover przekazuje historię kredytową konta do trzech głównych biur informacji kredytowej w zakresie dotyczącym Ciebie i Autoryzowanego Użytkownika. Może to pomóc w tworzeniu historii kredytowej Autoryzowanego Użytkownika, jeśli jest używane w sposób odpowiedzialny. Opóźnienia w płatnościach, zaległości w płatnościach lub inne obraźliwe działania na rachunkach kart kredytowych i pożyczkach mogą niekorzystnie wpłynąć na zdolność użytkownika i Użytkownika Upoważnionego do uzyskania kredytu.

Co mogą, a czego nie mogą robić Autoryzowani Użytkownicy na koncie?

Autoryzowani Użytkownicy mogą zgłaszać wszelkie zgubione lub skradzione karty, prosić o dodatkowe karty, uzyskiwać informacje o koncie, takie jak saldo konta i nagród, inicjować spory dotyczące rozliczeń, żądać kopii wyciągów, pytać o opłaty i kwotę / termin płatności, dokonywać płatności, wypełniać BT lub gotówkę awansować lub usunąć się w dowolnym momencie.

Autoryzowani Użytkownicy nie mogą zamknąć konta, dodać kolejnego Autoryzowanego Użytkownika, zwiększyć limitu kredytowego, zażądać niższej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), zmienić osobistego numeru identyfikacyjnego (PIN), poprosić o pomoc centrum obsługi konta, zmienić informacji o koncie, takich jak adres e-mail konta ( es) lub skonfiguruj bezpośrednie wynagrodzenie.

Dodaj autoryzowanego użytkownika już dziś

Dzięki Autoryzowanemu Użytkownikowi możesz łatwo uzyskać więcej z karty Discover. Dodaj użytkownika w kilka minut bez żadnych kosztów.

Uzyskaj zwrot gotówki bez opłaty rocznej. *

* Zobacz ceny, opłaty, warunki nagród i inne informacje.

1. Discover przekazuje historię kredytową konta do trzech głównych biur informacji kredytowej w zakresie dotyczącym Ciebie i Autoryzowanego Użytkownika. Może to pomóc w tworzeniu historii kredytowej Autoryzowanego Użytkownika, jeśli jest używane w sposób odpowiedzialny. Opóźnienia w płatnościach, zaległości w płatnościach lub inne obraźliwe działania na rachunkach kart kredytowych i pożyczkach mogą niekorzystnie wpłynąć na zdolność użytkownika i Użytkownika Upoważnionego do uzyskania kredytu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy