Dlaczego lub dlaczego nie zainwestować w kryptowalutę, taką jak Bitcoin

17 lutego 2021
Category: Jeśli Jesteś

Wiele słyszeliśmy, że ktoś, kto zarobił fortunę, inwestując w kryptowaluty takie jak Bitcoin. Ten artykuł oczyści Twoje myśli i da Ci jasny pogląd na to, dlaczego lub dlaczego nie inwestować w kryptowaluty, takie jak bitcoin. Inwestowanie w kryptowalutę jest jak inwestowanie w zwykłe akcje i uwierz mi, jest też łatwe.

Trochę za późno, żeby zostać kryptomilionerem czy coś w tym stylu. Właśnie przegapiłeś złoty pociąg, który wyjechał na początku 2016 roku. Chociaż nadal możesz zamienić swoje 100 na 1000, a może na 0 . Chodzi o to, że w przypadku kryptowaluty jest duża szansa, że ​​zmienisz swoje 100 na 0. Zaufaj tylko tym giełdom, które mają świetną reputację, jak Binance i Coinbase. Lub lokalne giełdy, takie jak WazirX lub Bitbns (w Indiach).

Dlaczego nie zainwestować w kryptowaluty

Kto wie, może wybierzesz platformę wymiany, wymieniasz swoje $$ na kryptowaluty i następnego dnia dzieje się magia. Platforma wymiany jest zamknięta / zhakowana i wszystko, co masz teraz, nie istnieje. Może cena spadła jak szalona i pomyślnie przekonwertowałeś swoje 100 na 10 lub 0. Teraz zacząłeś tego żałować. To nie jest założenie, wygoogluj to, istnieje ponad 20 giełd kryptowalut na całym świecie, które albo zostały zhakowane. Oto 5 najgorszych hacków w świecie kryptowalut.

Żałujesz, że nigdy nie zainwestowałeś w to swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Chodzi mi o to, że rynek kryptowalut jest bardzo zmienny (ceny bardzo często się zmieniają) i jeśli nie zostanie zrobiony bezpiecznie, pieniądze można zhakować. Ponieważ założenie własnej platformy kryptowalutowej jest bardzo łatwe i tanie, istnieje kilka podróbek. Dadzą ci pewność, że dostaniesz dwa razy tyle, ile zainwestujesz i od tego się zaczęły wszystkie kłopoty. Ufasz mu, nie przeprowadzałeś żadnych badań i po prostu inwestujesz. Oto przykład monety Kashh, która dokonała oszustwa za 300 milionów dolarów.

Jeśli nie masz nic przeciwko takiej sytuacji, to jest OK . Jeśli nie, trzymaj się od tego z daleka. Nie bądź bardziej chciwy. Inwestuj w fundusze powiernicze, inne akcje, za którymi stoi organ zarządzający. Inwestowanie w kryptowaluty jest łatwe, ale wyciągnięcie z niego zysków wymaga czasu. Jeśli masz czas, aby poświęcić czas na badania i analizę sentymentów, zapraszamy.

Jeśli jesteś studentem, trzymaj się z daleka, ponieważ zajmie to dużo czasu, który możesz wykorzystać, aby lepiej wykorzystać.

Dlaczego i jak inwestować w kryptowaluty

Jeśli nadal chcesz inwestować w kryptowalutę, inwestuj tylko to, co możesz stracić. Czy możesz stracić 10 $? Olej to. Jeśli możesz stracić 1000 $, zainwestuj je, pokonaj ciepło w sobie. Ale zawsze bądź przygotowany, że wszystko może się zdarzyć, ponieważ nie ma ciała zarządzającego, zawsze istnieje lęk przed stratą. Nie żałuj później, że nigdy o tym nie wiesz. Handluj z bezpiecznymi i niezawodnymi giełdami kryptowalut, takimi jak Binance, Coinbase, Kucoin, Hotbit, Huobi.

Dobrą rzeczą jest to, że możesz łatwo uchronić się przed oszustwem . Wystarczy być cierpliwym, spokojnym i patrzeć na wszystko otwartym okiem zamiast ślepo komukolwiek ufać. Ludzie nadal zarabiają sporo po zainwestowaniu w kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Litecoin, Ripple i kilka innych, dzięki odpowiedniej analizie, cierpliwości i badaniom.

Tak zwani sprytni inwestorzy używają handlu na marginesie, handlu stop loss, więc nie tracą dużo. Prowadzą odpowiednie badania i inwestują tylko w te, które ich zdaniem mają przyszłość. Traderzy inwestują w koncepcję projektów i ludzi, którzy za nimi stoją, zamiast słuchać tylko jednego gościa. Cierpliwie poświęcają swój czas na analizę, zanim zainwestują w kryptowaluty i czekają na sprzedaż zamiast FOMO. Są aktywni na każdej platformie mediów społecznościowych i nieustannie szukają nastrojów ludzi do monety, zwanych analizą sentymentów.

Jak inwestować w kryptowaluty

Jak wspomniałem wcześniej, bardzo łatwo jest zacząć handlować kryptowalutami. Bezpieczne i niezawodne giełdy na całym świecie, takie jak Binance, Coinbase, Kucoin, Hotbit, Huobi, znacznie ułatwiają nowicjuszom. Aby zainwestować na którejkolwiek z tych giełd, wystarczy mieć kartę debetową / kredytową do zakupu dowolnej kryptowaluty.

Udostępniliśmy już kompletny przewodnik dotyczący korzystania z Binance, w którym jako początkujący będziesz wiedział wszystko, co chcesz wiedzieć o handlu.

Wniosek:

Dlaczego nie zainwestować w kryptowaluty:

  • Ryzykowne środowisko – Oszustwa, hacki. Chociaż można tego uniknąć.
  • Zbyt zmienne – cena zmienia się w ułamku sekundy. Cena wyniesie 11 000 USD i wyniesie 40 USD, jeśli ktoś znajdzie błąd w jego kodzie.Zajmuje dużo czasu – zajmowało dużo czasu na badaniach i analizach.Dlaczego warto inwestować w kryptowaluty:

    • Większe ryzyko wiąże się z większymi nagrodami.
    • Technologia jest wciąż nowa, ludzie ją przyjmują, kilka krajów wprowadziło legalny handel.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy