Co to jest refinansowanie samochodu?

17 lutego 2021
Category: Twoja Ocena

Jeśli jesteś zainteresowany zarządzaniem kosztami kredytu samochodowego, auto refinansowanie jest jedną z opcji, którą powinieneś rozważyć. *

Refinansowanie samochodu to proces zaciągania nowego kredytu w celu zastąpienia istniejącego kredytu. Kredyt refinansowany to nowa umowa, zwykle zawarta z innym pożyczkodawcą, która daje możliwość uzgodnienia różnych warunków. W wielu przypadkach pożyczkobiorca refinansuje, aby zaoszczędzić pieniądze na odsetkach lub uzyskać bardziej wygodną miesięczną płatność.

Oto cztery typowe scenariusze.

Niższa miesięczna płatność – Refinansowanie może zmniejszyć miesięczną płatność w wyniku niższej stopy procentowej, dłuższego okresu lub obu.

Niższe oprocentowanie – obniżona stopa procentowa, z takim samym lub krótszym okresem pożyczki, zwykle oznacza, że ​​będziesz płacić mniejsze odsetki ogółem przez cały okres pożyczki.

Dłuższy okres kredytowania – w zależności od oprocentowania, wydłużenie okresu kredytowania spowoduje, że miesięczna rata będzie mniejsza. Dłuższy termin może jednak prowadzić do większego obciążenia odsetkami.

Krótszy okres pożyczki – odwrotnie, skrócenie terminu może zwiększyć miesięczną płatność, ale zmniejszyć łączne odsetki.

Kiedy refinansowanie ma sens Refinansowanie może być szczególnie interesujące, gdy zachodzi którakolwiek z poniższych sytuacji:

 • Twoja ocena kredytowa poprawiła się – lepszy wynik może umożliwić zakwalifikowanie się do niższej stopy procentowej i RRSO.
 • Stopy rynkowe spadły – nawet spadek o jeden lub dwa punkty procentowe może przynieść przyzwoite oszczędności.Na początek nie udało Ci się znaleźć najlepszej oferty – refinansowanie z pożyczkodawcą, takim jak RoadLoans, może dać ci lepsze warunki niż pierwotnie.Twoja sytuacja finansowa uległa zmianie – zmiana w budżecie może sprawić, że niższa miesięczna płatność będzie Twoim priorytetem. Alternatywnie możesz mieć środki na szybszą spłatę samochodu wyższą opłatą.Niezależnie od sytuacji, użyj kalkulatora refinansowania, aby lepiej zrozumieć, jak sumuje się refinansowanie. Kalkulator online RoadLoans umożliwia wprowadzenie szczegółów bieżącej pożyczki wraz z warunkami nowej pożyczki oraz dostosowywanie parametrów na bieżąco. Po wprowadzeniu pokaże różnicę między bieżącą i nową miesięczną płatnością, łącznymi opłatami z tytułu odsetek i potencjalnymi oszczędnościami.

  Oto kilka innych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas obliczania refinansowania:

  • Czas pozostały w ramach aktualnej umowy – opłaty z tytułu odsetek zazwyczaj maleją w trakcie pożyczki, więc jeśli jesteś na dobrej drodze do zawarcia umowy, wszelkie oszczędności mogą być ograniczone.
  • Kary przedpłaty – niektórzy pożyczkodawcy naliczają karę za przedterminową spłatę pożyczki. Jeśli podlegasz takiej karze, porównaj ją ze swoimi oszczędnościami, aby sprawdzić, czy refinansowanie nadal ma sens. Pożyczki samochodowe od RoadLoans nie wiążą się z żadnymi karami za wcześniejszą spłatę. Ciesz się łatwym automatycznym refinansowaniem Refinansowanie kredytu samochodowego może przynieść szereg celów i często jest łatwym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy lub dostosowanie się do zmiany okoliczności. Nawet jeśli niedawno zaciągnąłeś pożyczkę, nie ma okresu oczekiwania, zanim będziesz mógł złożyć wniosek o refinansowanie. W RoadLoans oferujemy usprawniony proces, który rozpoczyna się od krótkiego wniosku online i natychmiastowych decyzji. Twój pojazd musi mieć siedem lat lub więcej, mieć mniej niż 105 000 mil i kwotę refinansowania od 5000 USD (6000 USD w Kalifornii, 6001 USD w Massachusetts ) do 75 000 USD. Po zatwierdzeniu wystarczy wypełnić i odesłać formularze pożyczki, a my zajmiemy się resztą.

   Złóż wniosek o refinansowanie online.

   * Oświadczenia te są tylko sugestie informacyjnetylkoi nie powinny być interpretowane jako prawnerachunkowośćlub profesjonalnego doradztwa, ani nie są przeznaczone jako substytut poradnictwa prawnego lub zawodową.

   RoadLoans nie jest usługą doradztwa kredytowego i nie składa żadnych oświadczeń dotyczących odpowiedzialnego wykorzystania lub przywrócenia kredytu konsumenckiego.

   RoadLoans nie przyjmuje wniosków o refinansowanie od klientów Santander Auto Finance i Chrysler Capital.

  • Świergot
  • FacebookRob Looker jest starszym copywriterem w RoadLoans, piszę o samochodach, pieniądzach i miejscu ich spotkań na styku bezpośrednich pożyczek samochodowych. Jestem wielkim fanem ładnych samochodów i mam duże doświadczenie z mniej niż…

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy