Co to jest konto bankowe Jetblue Travel?

17 lutego 2021
Category: Konto Bankowe

JetBlue opracował innowacyjny sposób, aby pomóc swoim klientom zarządzać środkami, które zarobili za pośrednictwem linii lotniczych. Bank podróży JetBlue. Jeśli często podróżujesz, może to być dla Ciebie dobra wiadomość. Linia lotnicza podjęła ten krok, aby usprawnić system i ułatwić swoim klientom dostęp do informacji związanych z ich kontami w firmie. Jeśli jesteś nowy w systemie Travel Bank, oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Co to jest konto Travel Bank?

Podróżne konto bankowe to konto internetowe, które przechowuje kredyty uzyskane dla klientów JetBlue. Jest używany zamiast powłok kredytowych i voucherów, tworząc elektroniczny system śledzenia kredytów. System jest dobry do śledzenia twoich kredytów w jednym bezpiecznym miejscu.

Dostęp do konta Travel Bank

Wszyscy klienci, którzy utworzyli konto Travel Bank, otrzymają wiadomość e-mail zawierającą dane logowania. Jest dostarczany w dwóch oddzielnych powiadomieniach e-mail. Pierwsza będzie zawierała nazwę użytkownika wraz z numerem konta, a druga hasło. Łącze powiązane z kontem TrueBlue jest aktywne tylko przez 24 godziny i pozwala również zalogować się na konto TrueBlue. Jeśli nie otrzymasz e-maila, zadzwoń do centrum rezerwacji JetBlue pod numer 1-800-JETBLUE (538-2583).

Śledzenie i zarządzanie środkami JetBlue

Twoje konto Travel Bank zawiera listę wszystkich kredytów, które posiadasz w linii lotniczej. Należy pamiętać, że w większości przypadków kredyty można wykorzystać przez okres do jednego roku od daty ich wydania. Informacje o nich są przechowywane na Twoim koncie Travel Bank i śledzi daty wygaśnięcia. Są zarządzane w sposób, który pomaga Ci automatycznie wykorzystywać kredyty, których ważność wygasa jako pierwsza, gdy zdecydujesz się użyć ich jako płatności za dokonaną rezerwację. Jeśli Twoje kredyty mają wygasnąć w określonym dniu, masz do tego czasu zarezerwować rezerwację, aby ich nie stracić. Nie musisz podróżować przed datą wygaśnięcia, ale musisz zarezerwować lot do 23:59 w dniu wygaśnięcia.

A jeśli anuluję?

Jeśli anulujesz rezerwację, na którą wykorzystałeś swoje kredyty, zostaną one zwrócone na Twoje konto, ale pierwotna data ważności będzie obowiązywać. Po upływie terminu ważności kredytów nie można ich już używać. Rezerwacja nie przedłuża daty wygaśnięcia, więc nie jest dobrym pomysłem anulowanie, chyba że masz jeszcze czas do pierwotnej daty wygaśnięcia.

Na co mogę wykorzystać moje środki z Travel Bank?

Środki na koncie Travel Bank można wykorzystać do opłacenia podróży lotniczych za pośrednictwem JetBlue. Na przykład, jeśli zarezerwujesz pakiet wakacyjny, który obejmuje podróż samolotem, hotel i inne udogodnienia, środki na Twoim koncie są dostępne tylko na opłacenie części podróży lotniczej w pakiecie.

Jak działa konto TrueBlue z kontem Travel Bank?

Jeśli masz konto TrueBlue i nie możesz już uzyskać dostępu do kredytów, prawdopodobnie Twoje kredyty zostały przeniesione na konto Travel Bank, gdzie będą zarządzane. Nie utracisz kredytów TrueBlue, dopóki nie wygaśnie data ich ważności. Wszystkie Twoje transakcje i salda są teraz wymienione na Twoim koncie Travel Bank. Możesz użyć poświadczeń konta TrueBlue, aby zalogować się na konto Travel Bank przy użyciu poświadczeń TrueBlue. Po zalogowaniu przejdź do karty ostatniej aktywności i kliknij link „Wyświetl kredyty. To da ci informacje o wszystkich kredytach.

A jeśli nie mam konta?

Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail i nie jesteś pewien, czy masz konto w Travel Bank, zadzwoń do biura rezerwacji, aby uzyskać dane logowania. Jeśli masz kredyt w JetBlue, powinieneś mieć już założone konto na swoje nazwisko. Ponadto, jeśli podróżujesz z członkami rodziny, oni również otrzymują kredyty na ich imiona. Należy pamiętać, że kredytów rodzinnych nie można łączyć. Każda osoba ma własne kredyty i musi z nich korzystać indywidualnie.

Jak dokonać rezerwacji za pomocą kredytów Travel Bank

W przypadku nowej rezerwacji możesz skorzystać z rezerwacji online lub telefonicznej, aby wykorzystać środki z banku Travel Bank na rezerwacje. Możesz wykorzystać wszystkie kredyty lub możesz wybrać określoną kwotę, którą chcesz wykorzystać. Jeśli rezerwujesz telefonicznie, przygotuj numer konta i dane logowania, ponieważ będą one potrzebne do zakończenia transakcji.

Korzystanie z karty kredytowej z kredytami Travel Bank

Jeśli używasz karty kredytowej do płacenia za rezerwacje, użyj kredytu Travel Bank, aby zapłacić w całości lub w części za rezerwację. Karta kredytowa zostanie użyta do opłacenia pozostałego salda, jeśli ma to zastosowanie. Jeśli chcesz zmienić rezerwację, możesz użyć kredytów Travel Bank, aby pokryć wszelkie różnice w cenie biletu lotniczego lub opłatach powiązanych, ale nie można ich użyć do zmiany lub anulowania opłat za rezerwacje w punktach TrueBlue, opłat za zmianę tego samego dnia, opłat dodatkowych, takich jak Even Więcej miejsca, jeszcze większa prędkość, drobne opłaty bez opiekuna, opłaty za nadbagaż, opłaty za zwierzęta i tak dalej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy