Avengers: Infinity War po wyjaśnieniu sceny Credits

17 lutego 2021
Category: Który Jest

Jaki był ten symbol na końcu Avengers: Infinity War po scenie napisów końcowych? Mamy tutaj wszystkie odpowiedzi.

Ten artykuł zawiera spoilery MAJOR Avengers: Infinity War , ale prawdopodobnie już to wszystko zrozumiałeś z nagłówka, prawda?

Cóż, zakończenie Avengers: Infinity War z pewnością jest kłopotem, prawda? Chodzi mi o to, kto by pomyślał, że po prostu zakończą cały Marvel Cinematic Universe, wygrywając Thanos po osiągnięciu swojego ostatecznego celu, jakim jest zniszczenie połowy całego życia w całym wszechświecie? Nerw Marvel Studios, którzy będą teraz nie wprowadzać kolejny film ponownie, pozostawiając nas z zwycięskiej złoczyńcę, który jest po prostu nie sposób dać przykład …

Czekaj… jest scena po napisach po napisach Avengers: Infinity War ? Oczywiście, że jest! Jest też zaskakująco tajemniczy. Cóż, przynajmniej według standardów Marvela.

Avengers Infinity War kredyty dodaj scena służy trzem celom: aby przypomnieć nam o pierwszej punktacji pocztowe sceny Marvel w 2008 w Iron Man filmu, aby pokazać wpływ w świecie rzeczywistym zwycięstwa Thanos’ i niech fani wiedzą, że następnym ważnym graczem in the Marvel Cinematic Universe przygotowuje się do debiutu.

Reklama – treść jest kontynuowana poniżej

Przez pierwsze kilka sekund Avengers: Infinity War po scenie kredytowej, kiedy widzimy Marię Hill Cobie Smuldersa i Nicka Fury’ego Samuela L. Jacksona, prawie zastanawiałem się, czy to retrospekcja… a potem wszystko idzie do diabła, samochody się rozbijają i spadające z nieba samoloty. Czemu? Cóż, tak się dzieje, gdy kierowcy i piloci znikają.

Tak więc, na wypadek gdyby ktoś się zastanawiał, czy zwycięstwo Thanosa polegało tylko na zniszczeniu tych superbohaterów, którzy go denerwowali, pomyśl jeszcze raz. Ta scena dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że połowa populacji Ziemi właśnie wychrypiała, a takie sceny rozgrywają się w całym wszechświecie.

W oryginalnym komiksie Infinity Gauntlet jest kilka momentów, które pokazały ten rodzaj rzeczywistego wpływu, zwłaszcza taki, w którym piloci samolotu pasażerskiego najwyraźniej zgasli, pozostawiając samolotowi zabrakło paliwa, dopóki nie można go było nakłonić do lądowania na nowojorskiej ulicy przez pomocnych superbohaterów.

Tak dobrze, jak to jest właściwe, aby Nick Fury powrócił po napisy po napisach, 10 lat po tym, jak po raz pierwszy wypowiedział słowa „Avengers Initiative w Iron Man , jego odcięte „skurwysynu… wydaje się być echem frustracji Sama Jacksona o byciu zepchniętym na margines MCU przez tak długi czas, po tym jak był siłą jednoczącą wszystko na początku! Nie martw się, Nick, wrócisz. Dojdę do tego za minutę.

Reklama – treść jest kontynuowana poniżej

Furyowi udaje się uwolnić sygnał alarmowy, zanim przestaje istnieć… i otrzymuje w odpowiedzi tajemniczy symbol. To symbol wojska obcej rasy Kree (zobacz wszystkich niebieskoskórych kosmitów w Guardians of the Galaxy i Agents of SHIELD sezon 2? To są Kree), a także taki, który nosi obecnie Carol Danvers, czyli Kapitan Marvel. I tak jak słowo „Avengers było ważne przez następne 10 lat hitów Marvela, podejrzewam, że symbol Kapitana Marvela na ekranie będzie równie ważny przez następne 10 lat.

Kim jest Kapitan Marvel?

Nie zepsuwając zbytnio, Carol Danvers jest oficerem Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, który spotyka żołnierza Kree w ludzkim przebraniu. Ich spotkanie pozostawia Carol z kosmicznymi mocami i jednym z najfajniejszych kostiumów we współczesnych komiksach o superbohaterach (wersja filmowa też wygląda świetnie). Mówimy o sile na poziomie Thora i względnej niewrażliwości, projekcji energii i zdolności latania. Tak, kobieta, która potrafi latać na misjach bojowych w zaawansowanych myśliwcach, będzie mogła skopać tyłek w powietrzu bez pomocy samolotu. W rzeczywistości szef Marvel Studios, Kevin Feige, powiedział nam, że Kapitan Marvel „jest potężniejszy niż jakikolwiek bohater, którego kiedykolwiek przedstawiliśmy.

Joss Whedon początkowo miał nadzieję wprowadzić Carol Danvers pod koniec Avengers: Age of Ultron , ale tak się nie stało. Więc tak naprawdę nie spotkamy się z Carol Danvers, dopóki Kapitan Marvel nie zostanie otwarty w przyszłym roku. Więc to tylko żart, prawda?

Cóż, nie do końca. Widzisz, akcja Captain Marvel toczy się w latach 90., co czyni go drugim filmem MCU (po doskonałym Captain America: The First Avenger ), który ma miejsce w przeszłości. Więc nie zobaczymy Carol Danvers odpowiadającej na wezwanie Nicka Fury’ego w tym filmie. Cóż, możemy zobaczyć, jak odpowiada na jakieś wezwanie pomocy od niego, ponieważ w tym filmie spotkamy młodszą wersję Nicka Fury (i agenta Phila Coulsona)… ale nie będzie to spowodowane zniknięciem połowy światowej populacji. Mamy tutaj więcej szczegółów na ten temat.

Ale fakt, że pager pokazuje tę wiadomość jako „otrzymaną, oznacza, że ​​Carol Danvers nie jest jedną z 50% wszechświata, który rozpadł się na popiół. Więc będzie w pobliżu, aby dołączyć do pozostałego podstawowego zespołu Avengers (plus Rocket), aby pomóc Thanosowi w Avengers: Endgame zapewnić dobre samopoczucie w tym roku . Nadchodzi kawaleria, a zagra ją Brie Larson.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy