8 najlepszych kursów inwestycyjnych w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Naszych Partnerów

Zarządzaj swoimi celami finansowymi i planuj na przyszłość

Publikujemy bezstronne recenzje produktów; nasze opinie są naszymi własnymi opiniami i nie mają na nie wpływu płatności, które otrzymujemy od naszych partnerów reklamowych. Dowiedz się więcej o tym, jak oceniamy produkty, i przeczytaj nasze oświadczenie reklamodawców dotyczące sposobu, w jaki zarabiamy.

Niezależnie od tego, czy nigdy nie zainwestowałeś dolara, czy jesteś profesjonalistą na giełdzie, możesz się wiele dowiedzieć o inwestowaniu. Inwestycje są ważne, ponieważ mogą pomóc w planowaniu przyszłości i uzyskaniu świetnej formy na emeryturę. A jeśli Twoim celem finansowym na 2020 rok jest nauczenie się inwestowania, możesz rozważyć kurs online. Zebraliśmy listę programów o różnym doświadczeniu i cenach, abyś mógł znaleźć taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

8 najlepszych kursów inwestycyjnych w 2020 roku
 • Giełda od podstaw : Ogólnie najlepszy
 • Biblioteka inwestycyjna i handlowa TD Ameritrade : najlepsza bezpłatna opcja „Podstawy inwestowania z morningstar.com : najlepsze za bezpłatne i dogłębne doświadczenie Warrior Trading’s Warrior Starter, Warrior Pro i Warrior Inner Circle : najbardziej wszechstronny kurs Bear Bull Traders : najlepszy dla społeczności Najlepsze inwestycje giełdowe: dowiedz się, jak wycenić akcje : najlepsze dla entuzjastów filozofii rynkowej Peak Analytics 'Direction First Newsletter : najlepszy dla handlowców mobilnych „Akcje, obligacje i inwestycje: och, mój! Z University of Central Florida Online : najlepszy dla nieskomplikowanych, praktycznych inwestorówOgólnie najlepszy: Giełda od podstaw

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Stock Market From Scratch, kurs internetowej akademii Udemy, może pochwalić się 40 milionami studentów i 130 000 kursów. Za 194,99 USD, Stock Market From Scratch zmieni Cię z początkującego inwestora w profesjonalnego inwestora giełdowego. Klasa wykorzystuje nagrane wcześniej lekcje wideo, dzięki czemu możesz uczyć się w swoim czasie i harmonogramie.

  Prowadzony przez instruktora Jatina Taneję, inwestora giełdowego z wieloletnim doświadczeniem, nauczysz się terminów, pojęć i pomysłów, takich jak wskaźniki techniczne, różnice między typami akcji i jak wybrać odpowiedniego brokera. W swoich kursach Taneja wykorzystuje wiele przykładów z życia wziętych i był chwalony za umiejętność wyjaśniania zawiłości giełdy osobom bez doświadczenia. Aby rozpocząć, potrzebujesz tylko komputera i połączenia internetowego.

  Najlepsza darmowa opcja: Biblioteka inwestycyjna i handlowa TD Ameritrade

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Jeśli masz konto w TD Ameritrade, możesz skorzystać z ogromnej biblioteki treści. TD Ameritrade skupia się na finansach osobistych: istnieją zajęcia takie jak „Proste kroki dla portfela emerytalnego i „Inwestowanie w dochód, dzięki czemu możesz być na bieżąco ze swoimi celami finansowymi.

  Po zalogowaniu się na jej stronie materiały są zarówno łatwe do zrozumienia, jak i bardzo obszerne: poradniki dotyczące inwestowania, samouczki, filmy instruktażowe, zabawne animacje, słowniki słownictwa i quizy. Z pomocą trenera edukacji kursy są łączone z transmisjami internetowymi i wydarzeniami, które pomagają osiągnąć Twoje cele. W zależności od tego, jak dogłębnie chcesz się zająć, możesz nauczyć się różnych sposobów tworzenia portfela, który pomoże Ci przynieść dochód.

  Potrzebujesz nauki w podróży? Dzięki centrum informacji w aplikacji mobilnej jest to łatwe. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, czy doświadczonym specjalistą od inwestycji, w ich bibliotece treści jest coś dla każdego.

  Najlepsze za darmo i dogłębne doświadczenie: „Podstawy inwestowania z morningstar.com

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Jeśli nie masz konta TD Ameritrade i szukasz szczegółowego podejścia do inwestowania, możesz zapisać się do bezpłatnego programu maklerskiego i firmy inwestycyjnej Morningstar. Nie ma potrzeby inwestowania w nie żadnych pieniędzy, aby uzyskać dostęp do obszernego katalogu 170 kursów.

  W ramach programu możesz uczyć się na czterech różnych ścieżkach kursu: fundusze, wybór portfela, akcje i obligacje. Jeśli dopiero zaczynasz, jego kurs „Podstawy inwestowania jest świetnym rozwiązaniem. W przeciwieństwie do TD Ameritrade nie ma zabawnych animacji, quizów ani aplikacji mobilnej. Ale jeśli wolisz bardziej proste, oparte na tekście podejście do nauki, jest to świetna opcja. „Podstawy inwestowania to doskonała opcja do samodzielnej nauki dla początkujących lub tych, którzy mają już podstawowy zestaw umiejętności.

  Najbardziej wszechstronny kurs: Warrior Trading’s Warrior Starter, Warrior Pro i Warrior Inner Circle

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Jeśli jesteś ciekawy inwestowania i chcesz przejść od początkującego do zaawansowanego, Warrior Trading ma trzy różne kursy, które Cię tam doprowadzą. Naucz się rozpędu od znanego w całym kraju inwestora giełdowego Rossa Camerona, który moderuje kursy. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze programowi możesz skorzystać z czatów, a nawet programu symulacyjnego, dzięki czemu nie tracisz prawdziwych pieniędzy na giełdzie. A te trzy kursy zapewnią, że jesteś na odpowiednim poziomie.

  Oprócz materiałów do nauki, pakiet Warrior Starter zawiera pokoje rozmów i symulator handlu, a ceny zaczynają się od 997 $. Warrior Pro, ich najpopularniejsza oferta, zaczyna się od 1497 USD miesięcznie przez trzy miesiące i ma wyżej wymienione funkcje w pakiecie startowym, a także dzienny kurs handlu, kurs handlu wahadłowego, zaawansowany kurs o dużej kapitalizacji, kurs kryptowalut i kurs opcji . Dodatkowo będziesz mieć mentoring w małych grupach sześć razy w tygodniu. Warrior Trading oferuje również pakiet Warrior Inner Circle, kurs obejmujący tylko aplikację, który zapewnia Warrior Pro oraz mentoring indywidualny.

  Najlepsze dla społeczności: Bear Bull Traders

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Bear Bull Traders

  Jeśli chcesz nawiązać kontakt z jednym z najlepszych specjalistów z branży handlowej, Bear Bull Traders może być na Twojej drodze. Współzałożyciel autora Briana Penzima, który napisał How To Swing Trade , co tydzień tworzy filmy o rynkach i ma godzinną aktualizację rynkową na żywo, w której omawia handel wahadłowy na czacie Bear Bull. Wysyła również alerty dotyczące handlu kilka razy w tygodniu.

  Penzim jest szanowany w branży za swoje spostrzeżenia, a uczestnicy naprawdę cenią sobie możliwość komunikowania się z nim i poznawania jego strategii handlowych. Wszystkie te korzyści są uzupełnieniem wszechstronnych lekcji, od podstawowych do zaawansowanych, symulatora handlu, materiałów do handlu wahadłowego i nie tylko. A jeśli wykupisz członkostwo na całe życie, możesz nawet przejść szkolenie indywidualne z Brianem Penzimem. Ceny zaczynają się od 99 dolarów miesięcznie.

  Najlepsze dla entuzjastów filozofii rynkowej: Najlepsze inwestycje giełdowe: naucz się wyceniać akcje

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Jeśli próbowałeś już swoich sił na rynku, ale nie masz pewności, jak dokonać długoterminowych wyborów, które przyniosą wzrost wartości, zechcesz wziąć udział w tym kursie Udemy. Współprowadzący Randy i Kevin Tudor mają łącznie 40 lat doświadczenia, a 37-klasowy kurs zawiera quizy i notatki do rozdziałów, które pomogą Ci rozwinąć naukę.

  Ale jeśli szukasz bardziej filozoficznego podejścia – mniej handlu wahadłowego, a więcej filozofii handlu – ten kurs spodoba się. Dowiedz się, jakie rodzaje akcji kupować i kiedy oraz jak odpowiednio wyceniać akcje, aby nie płacić za nie zaniżać. Dzięki klasowym tablicom dyskusyjnym będziesz mieć bezpośredni dostęp do swoich instruktorów, gdzie szybko udzielą odpowiedzi na pytania związane z treścią kursu. Pod koniec kursu będziesz miał plan gry krok po kroku, aby wejść na rynek. Ostateczne inwestowanie na giełdzie: Dowiedz się, jak wycenić akcje kosztuje 49 USD.

  Najlepsze dla handlowców mobilnych: pierwszy biuletyn Peak Analytics

  Chcesz uczyć się w przystępnej formie? Kurs Peak Analytics ma formę biuletynu. Każdego dnia będziesz otrzymywać ich listę rekomendacji akcji, zawierającą informacje o tym, za co należy handlować na rynkach walutowych, obligacji i towarów. Inną cechą jest technik wartości usługi, który oferuje porady i zalecenia dla inwestorów jednodniowych z niedoszacowanymi aktywami.

  Wraz z biuletynem będziesz również otrzymywać codzienne informacje o aktywności firmy Peak Analytics, które umożliwiają skonfigurowanie alertów mobilnych i e-mailowych, aby otrzymywać wiadomości o nietypowych ruchach na rynku w czasie rzeczywistym. Po zasubskrybowaniu dostępny będzie również kanał działalności firmy konsultingowej. Chociaż nie otrzymujesz zajęć i quizów w ramach tej subskrypcji, zyskujesz dostęp do portfolio, które radziło sobie lepiej niż S&P 500 od 2016 roku. W cenie 39 USD miesięcznie ten kurs jest zdecydowanie niedrogi.

  Najlepsze dla prostego, praktycznego inwestora: „Akcje, obligacje i inwestowanie: ojej! Z University of Central Florida Online

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  University of Central Florida

  Powiedzmy, że nie przepadasz za nauką filozofii rynku. Nie chcesz, aby handel był pracą na pół etatu, a nawet hobby. Chcesz po prostu zaoszczędzić pieniądze na emeryturę, spłacić dług lub osiągnąć inne cele finansowe. „Akcje, obligacje i inwestycje: och, mój! z University of Central Florida Online byłby idealnym wyborem.

  Za 129 dolarów absolwent Yale Matt Crabtree nauczy Cię tylko praktycznej natury inwestowania. Zajęcia trwają sześć tygodni i nauczysz się, jak otworzyć konto emerytalne, tworzyć plany oszczędzania na duże cele, takie jak fundusz uczelni, i jak osiągać cele finansowe, które są ugruntowane w rzeczywistości. Osoby, które wzięły udział w zajęciach, mówią, że jest to zabawne i interaktywne, a na pewno docenisz możliwość poznania finansów osobistych, a także technicznych warunków inwestowania. Pod koniec tego kursu będziesz mieć pewność podejmowania niezależnych decyzji finansowych bez konieczności płacenia brokerowi lub doradcy finansowemu.

  Jak nauczyć się inwestować?

  Każdy może nauczyć się być mądrym inwestorem, zwłaszcza jeśli jest uzbrojony w odpowiednie narzędzia i zasoby.

  Jeśli chcesz nauczyć się wskazówek i strategii niezbędnych do dokonywania inteligentnych inwestycji, zastanów się najpierw, jak się uczysz. Czy wolisz praktyczne podejście do majsterkowania, czy też lepiej przechowujesz informacje, gdy ktoś osobiście prowadzi Cię przez kolejne etapy?

  Następnie zbadaj najlepsze opcje pasujące do Twojego harmonogramu, budżetu i stylu uczenia się. Może to oznaczać wzięcie udziału w kursie inwestowania w lokalnym college’u lub zapisanie się na webinarium. Możesz lepiej skorzystać z kursu symulatora inwestycji online lub może przeglądając biblioteki edukacyjne oferowane przez wiele dużych domów maklerskich.

  Czy mogę zacząć inwestować za niewielkie pieniądze?

  Obecnie każdy może zacząć inwestować, bez względu na budżet. Musisz tylko wiedzieć, jakie rodzaje inwestycji są dostępne w oparciu o fundusze, które chcesz i jesteś w stanie zainwestować.

  Znajdziesz wiele rachunków maklerskich ze znacznymi minimalnymi wymaganiami inwestycyjnymi; może być konieczne wykasowanie 10000 USD, aby otworzyć konto handlowe w Internecie u jednego brokera, podczas gdy inny ma na przykład wysokie wymagania dotyczące 30000 USD. Ale na szczęście jest tak samo wiele innych, które mają niskie lub żadne minimalne wymagania, jeśli chodzi o otwarcie konta i inwestowanie środków. Wcześniejsze 

  Spora część dzisiejszych brokerów internetowych pozwala również na inwestowanie ułamkowe, co ułatwia inwestowanie w niewielką część nazwisk, które znasz i lubisz, czasem nawet za 1 dolara. A jeśli naprawdę chcesz uprościć swoje wysiłki inwestycyjne, nie odczuwając przy tym zbytniego szczypania, możesz wybrać platformę, która zaokrągla Twoje codzienne zakupy i zainwestuje zaoszczędzoną resztę za Ciebie. Wcześniejsze 

  Jakie są rodzaje kursów inwestycyjnych?

  Bez względu na to, jakiego typu inwestorem jesteś i jakie masz doświadczenie, istnieje kurs inwestowania dla Ciebie.

  Niektóre kursy obejmują podstawy inwestowania, w tym akcje, obligacje, fundusze wspólnego inwestowania i fundusze emerytalne. Inni zagłębiają się w kontrakty terminowe i towary, a nawet inwestycje międzynarodowe.

  Oczywiście możesz (i powinieneś) wybrać kurs, który najlepiej pasuje zarówno do Twoich zainteresowań, jak i posiadanej wiedzy. Jeśli dopiero zaczynasz moczyć nogi, dostępne są podstawowe kursy inwestowania, których celem jest nauczenie Cię o rynku, jego działaniu i tym, co różne rodzaje inwestycji mogą przynieść Tobie i Twojemu portfelowi.

  Jeśli parasz się od lat i chcesz zainwestować w coś nowego lub podnieść swój wysiłek, istnieje wiele zaawansowanych kursów.

  Ile kosztują kursy inwestycyjne?

  Nauka inwestowania nie musi kosztować fortuny. W rzeczywistości wiele domów maklerskich oferuje klientom bezpłatne biblioteki online, dzięki czemu możesz nauczyć się wielu tematów bez żadnych kosztów. Jeśli podejście do samouka i samodzielnego tempa jest Twoim stylem, jest to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy – które możesz umieścić w swoim portfolio!

  Możesz zapisać się na interaktywne kursy – które obejmują quizy – już za 49 USD. Jeśli chcesz wydać trochę więcej i otrzymywać ciągłe instrukcje, niektóre kursy oferują plany za 99 USD miesięcznie, które mogą obejmować społeczności internetowe, czaty na żywo, a nawet instrukcje indywidualne.

  I oczywiście, jeśli naprawdę chcesz zagłębić się w swoją edukację w zakresie inwestowania i masz wolne pieniądze, istnieją kursy, które z łatwością kosztują ponad 4000 USD za 90 dni nauki.

  Jak wybraliśmy najlepsze kursy inwestycyjne

  Aby wybrać najlepsze dostępne obecnie kursy inwestowania, przyjrzeliśmy się kilku zaufanym platformom i porównaliśmy je z szeregiem kryteriów edukacyjnych. Przyjrzeliśmy się rodzajom oferowanych kursów i zapewnianym poziomom edukacji. Przyjrzeliśmy się również, czy zajęcia obejmowały jakiekolwiek instrukcje na żywo, zaangażowanie społeczności, czy też były prowadzone we własnym tempie i / lub samodzielnie.

  Aby określić najlepszą wartość, wzięliśmy również pod uwagę cenę i rodzaje kursów, które były dostępne dla użytkowników, zwłaszcza pod względem stałego dostępu i zasobów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy