7 najlepszych miejsc do zamawiania czeków online w 2020 r

17 lutego 2021
Category: Możesz Otrzymać

Zaoszczędź pieniądze, sprawdzając te renomowane typy

 • Dzielić
 • KołekE-mailZależy nam na badaniu, testowaniu i rekomendowaniu najlepszych produktów. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych po odwiedzeniu linków w naszych treściach. Dowiedz się więcej o naszym procesie weryfikacji.

  Płacenie rachunków czekami może wiązać się z kosztami. Chociaż Twój bank może dać ci zestaw startowy za darmo, w końcu będziesz musiał uzupełnić zapasy i, w zależności od tego, jak często wypisujesz czeki, może to być spory wydatek. Zamawianie czeków bezpośrednio z banku jest zazwyczaj najdroższą drogą, ale można znaleźć tańszego dostawcę.

  Nie czekaj jednak, aż dotrzesz do ostatniego czeku do zamówienia, ponieważ uzyskanie czeków zastępczych może zająć kilka tygodni. Aby pomóc Ci zacząć, zbadaliśmy najlepsze firmy zamawiające czeki online, zestawiając ich najlepsze funkcje, szczegóły dotyczące cen i nie tylko.

  Co jest potrzebne do zamawiania czeków online

  Zamawiając czeki online, weź jeden z istniejących czeków, ponieważ będziesz potrzebować kilku kluczowych informacji: banku, numeru konta i numeru rozliczeniowego. Numery rozliczeniowe i konta znajdują się na dole czeku.

  Zwróć uwagę, że są one zapisane tą czcionką ze względów bezpieczeństwa – w ten sposób instytucje bankowe mogą stwierdzić, że czeki są autentyczne. Nazywa się ono rozpoznawaniem znaków atramentu magnetycznego (MICR) i umożliwia odczytywanie czeków przez maszyny. To także uniemożliwia ludziom – i fałszerzom – samodzielne drukowanie czeków.

  Jeśli nie masz czeku pod ręką, możesz przejść do swojego konta bankowego lub zadzwonić do banku, aby uzyskać numer rozliczeniowy lub cokolwiek innego, czego potrzebujesz. Gdy informacje o koncie są gotowe do użycia, musisz również udostępnić, jakie informacje mają pojawiać się na czekach, w tym imię i nazwisko, nazwa firmy (jeśli dotyczy) i dane kontaktowe (opcjonalnie).

  Ale zanim złożysz zamówienie, musisz poznać najlepsze miejsca do kupowania czeków online – oto nasze najlepsze propozycje, które Ci pomogą.

  Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze: Sprawdza pocztą

  Można śmiało powiedzieć, że Checks In The Mail to renomowana firma: sprzedaje ponad miliard czeków rocznie klientom we wszystkich 50 stanach. Witryna zawiera również około 200 różnych stylów czeków i często zawiera wiele kodów kuponów, a także nowe oferty dla klientów umożliwiające jeszcze większe rabaty.

  Początkowa cena czeków w poczcie wynosi 21,25 USD za opakowanie 100 pojedynczych czeków osobistych. Ponadto w przypadku niektórych projektów można zamówić 25 czeków już od 5,25 USD. Dla osób, które rzadko używają czeków papierowych, ale chcą mieć pod ręką małą książkę, jest to świetna opcja.

  Istnieje również szereg ofert dla tych, którzy potrzebują kontroli biznesowych, w tym projektów o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

  Najlepsza wartość: czeki karuzelowe

  Trudno przebić 125 czeków za 6,99 USD, ale taką wartość otrzymasz, zamawiając w Carousel Checks. Witryna oferuje nawet oferty dwóch pudełek (250 czeków) za 7,98 USD. Podczas gdy tańsze style są po prostej stronie, w tej cenie są zawarte zabawne projekty, takie jak konie, bieliki, kwiaty lub motyle.

  Jeśli szukasz czegoś bardziej kapryśnego, zorientowanego na zwierzęta lub o tematyce zawodowej, Carousel Checks ma szeroki wybór, zaczynając od 19,99 USD za pudełko. Podobnie jak w przypadku innych firm, jeśli kupujesz hurtowo, otrzymasz lepszą ofertę.

  Należy tylko pamiętać, że zgodnie z najczęściej zadawanymi pytaniami zamówienie czeków może potrwać do trzech lub czterech tygodni.

  Najlepsze dla bezpieczeństwa: kontrole Costco

  Dzięki współpracy z Harland Clarke Check Printing, Costco Checks zapewnia niezły wybór opcji. Oczywiście, jak to zwykle bywa w przypadku Costco, będziesz musiał kupować hurtowo, ponieważ najmniejsza opcja zamówienia to 250 czeków.

  Chociaż gdzie indziej można znaleźć niższe ceny, szeroki wybór firmy, zaangażowanie w bezpieczeństwo i bezpłatna dostawa to duże bonusy. A jeśli jesteś członkiem wykonawczym, zaoszczędzisz dodatkowe 20 procent na swoim zamówieniu.

  Co więcej, High Security Business Checks firmy Costco ma 25 funkcji bezpieczeństwa – czyli więcej niż oferują inne firmy. Każda kontrola obejmuje widoczne i niewidoczne włókna fluorescencyjne, atrament wrażliwy na ciepło, hologramy i znaki wodne. Możesz otrzymać 500 czeków laserowych o wysokim poziomie bezpieczeństwa za 127,40 $.

  Costco ma również opcję kontroli osobistej z zabezpieczeniami przed fałszerstwami, w tym z paskiem z folii hologramowej i kółkiem z atramentem reagującym na ciepło. Ceny zaczynają się od 27,15 $ za 250 pojedynczych czeków dla członków Gold Star / Business.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy