[4 sposoby] Jak usunąć hasło z wyciągu bankowego PDF

17 lutego 2021
Category: Będziesz Mieć

Ochrona dokumentów osobistych w tym stuleciu jest bardzo ważna, ponieważ cały świat jest skomputeryzowany, a dokument zawierający informacje osobiste o tobie lub twojej firmie nie jest bezpieczny. Hasło jest niezbędne, aby zapobiec oszustwom i nieuprawnionemu dostępowi do danych osobowych.

Większość ludzi co miesiąc otrzymuje wyciąg bankowy w formacie PDF, który jest chroniony hasłem. Odbywa się to ze względów bezpieczeństwa, aby inne osoby nie mogły przeglądać ani kopiować Twoich danych osobowych. Wprowadzanie hasła do wyciągu bankowego za każdym razem, gdy chcesz go wyświetlić lub edytować, może być kłopotliwe. A co gorsza, całkowicie zapomniałeś hasła, co skutkuje brakiem dostępu do wyciągu bankowego, a tym bardziej jego edycji. Tutaj, w tym samouczku, zapewniamy całą wiedzę potrzebną do usunięcia hasła z wyciągu bankowego PDF.

Część 1: Usuń hasło z wyciągu bankowego PDF za pomocą hasła

Jeśli znasz hasło do wyciągu bankowego w formacie PDF i po prostu chcesz oszczędzić sobie kłopotu z wprowadzaniem go za każdym razem, możesz wypróbować dwie następne metody. Generalnie jest to prostsze w porównaniu z sytuacją, w której nie masz pojęcia o haśle.

1.1. Przez Google Chrome

Usunięcie hasła z pliku wyciągu bankowego PDF nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Aby usunąć hasło, wystarczy wykonać kilka kliknięć. Można to zrobić za pomocą własnej ulubionej przeglądarki „Google Chrome. Aby usunąć hasło do przeglądania pliku PDF za pomocą przeglądarki Google Chrome należy wykonać następujące czynności:

Krok 1:Kliknij prawym przyciskiem myszy zaszyfrowany dokument PDF iz menu „Otwórz za pomocą wybierz „Google Chrome.

Krok 2:Wprowadź prawidłowe hasło w wyświetlonym polu, aby otworzyć plik PDF w przeglądarce Google Chrome.

Krok 3:Kliknij ikonę „Drukuj w prawym górnym rogu. W sekcji „miejsce docelowe w menu po lewej stronie kliknij przycisk „Zmień.

Krok 4:Następnie wybierz „Zapisz jako PDF. Na koniec kliknij przycisk „Zapisz, aby zapisać odblokowany plik PDF. Teraz będziesz mógł edytować, modyfikować i drukować zawartość żądanego pliku PDF bez podawania hasła.

Google Chrome to bardzo prosta metoda usuwania hasła do dokumentu PDF, dzięki czemu możemy je swobodnie otwierać i edytować. Jednak ta metoda nie będzie działać, jeśli oryginalny wyciąg bankowy jest ograniczony do drukowania, ponieważ sposobem, w jaki Google Chrome osiąga ten cel, jest drukowanie oryginalnego pliku PDF w celu zapisania nowej kopii pliku PDF, który jest wolny od jakichkolwiek ograniczeń, a zatem wygodny dla nasze codzienne użytkowanie.

1.2. Przez Adobe Acrobat

Adobe Acrobat to kolejna opcja umożliwiająca usunięcie hasła dokumentu PDF, jeśli masz hasło. Wykonaj poniższe czynności, a to będzie działać szybko:

Krok 1:Upewnij się, że używany program Adobe Acrobat jest wersją pro (płatną) i otwórz go.

Krok 2:Kliknij opcję „Plik w lewym górnym rogu, w menu upuszczonym kliknij opcję „Otwórz i wyszukaj plik.

Krok 3:Jeśli nie ma hasła otwarcia dokumentu, będziesz mógł otworzyć je bezpośrednio. Jeśli plik PDF jest chroniony tylko otwartym hasłem, po prostu wprowadź wymagane hasło otwarcia. A jeśli dokument PDF jest zablokowany zarówno przez hasło otwarcia, jak i hasło dostępu, każdy z nich może go otworzyć.

Krok 4:Kliknij opcję „Chroń po prawej stronie ekranu, a zobaczysz 3 opcje widoczne pod menu u góry Adobe. Wybierz „Więcej opcji, a następnie „Właściwości zabezpieczeń.

Krok 5:Obok opcji „Metoda zabezpieczeń kliknij przycisk rozwijany i wybierz opcję „Brak zabezpieczeń. Jeśli ustawiłeś tylko hasło otwarcia dokumentu, wystarczy potwierdzić zmianę. Jeśli ustawiłeś hasło uprawnień, musisz je ponownie wprowadzić, aby zakończyć tę zmianę.

Krok 6:Po wszystkich tych operacjach zapisz plik, aby zastosować zmiany. Gdy następnym razem go otworzysz, zobaczysz, że nie ma już hasła, które mogłoby Ci przeszkadzać.

Część 2. Usuń hasło z wyciągu bankowego PDF bez hasła

W celu ochrony wyciągu bankowego hasło może być utworzone w zawiły sposób, co zwiększa możliwość jego zapomnienia. Zamiast lamentować nad tym problemem, możesz rozważyć użycie niektórych narzędzi, które można z grubsza podzielić na dwa rodzaje: narzędzie online i narzędzie innej firmy.

2.1. Korzystanie z narzędzia online

Popularnym narzędziem do usuwania haseł PDF online jest iLovePDF. Jest to strona internetowa, która nie tylko pomaga usunąć hasło z dokumentu PDF, ale także zapewnia różnorodne usługi związane z dokumentem PDF, w tym konwersję formatu PDF na inny format, łączenie dokumentów PDF i wiele innych.

Możesz sprawdzić następujący przewodnik, aby dowiedzieć się, jak usunąć hasło z wyciągu bankowego PDF online:

Krok 1:Przejdź do oficjalnej strony iLovePDF i wybierz „Odblokuj PDF.

Krok 2:Kliknij przycisk „Wybierz plik PDF i przejdź do zaszyfrowanego dokumentu PDF.

Krok 3:Kliknij przycisk „Odblokuj PDF. Poczekaj kilka sekund, a będziesz mógł edytować lub skopiować informacje z wyciągu bankowego.

1. iLovePDF może zarówno usunąć hasło do przeglądania, jak i hasło do edycji plików PDF, ale gdy napotka skomplikowane hasło, zostaniesz poproszony o podanie hasła.

2. Ponieważ jest to narzędzie online, konieczne jest połączenie z Internetem. Oczywiście musisz przesłać wyciąg bankowy, aby usunąć hasło, a serwer zapisze wyciąg przez 2 godziny. Dlatego jeśli bardzo martwisz się o prywatność, lepszym wyborem będzie oprogramowanie offline.

2.2. Korzystanie z narzędzia innej firmy

Ponieważ narzędzia internetowe niosą ze sobą pewne zagrożenia zagrażające bezpieczeństwu plików, w celu zachowania prywatności możemy wybrać tylko profesjonalne oprogramowanie offline, jednocześnie usuwając hasło z wyciągu bankowego PDF.

Passper PDF Password Removerto właśnie takie profesjonalne oprogramowanie offline, które zapewnia najbezpieczniejszy i najłatwiejszy sposób odblokowania plików PDF. Passper dla PDF zachowuje integralność wyciągu bankowego i obejmuje wszystkie typy haseł PDF, w tym hasło do przeglądania i hasło do edycji.

Kluczowe cechy Passper dla PDF:

Zapewnia 4 różne tryby ataku z inteligentnym algorytmem do łamaniahasła otwartegodokumentu PDF . Niezależnie od tego, jak skomplikowane jest hasło, które zapomnisz, Passper utrzymuje95% skuteczność złamaniadzięki czemu możesz później usunąć hasło.

Jedno proste kliknięcie, abyusunąć wszystkie ograniczeniatakie jak edycja, kopiowanie i drukowanie w pliku PDF w ciągu 1 lub 2 sekund ze100% skutecznością.

Całkowicie zabezpieczony przed wyciekiem i utratą danych.

Obsługuje wszystkie wersje plików PDF, w tym najnowszy PDF 1.7.

Jeśli zapomnisz lub zgubisz hasło, aby wyświetlić wyciąg bankowy w formacie PDF, zawsze możesz zwrócić się o pomoc do Passper. Po prostu postępuj zgodnie z poniższymi przewodnikami:

Krok 1: Pobierz Passper dla PDF i zainstaluj go w swoim systemie. Po zainstalowaniu uruchom go i wybierz opcję „Odzyskaj hasło.

Krok 2: Dodaj zaszyfrowany plik PDF do oprogramowania, przechodząc do lokalizacji pliku. Wybierz typ ataku, który Ci odpowiada, aby odszyfrować plik.

Krok 3: Po wybraniu odpowiedniego typu ataku kliknij „Odzyskaj, aby narzędzie zaczęło działać. Gdy hasło zostanie złamane, skopiuj je, aby odszyfrować plik PDF, a wkrótce będziesz mógł usunąć hasło.

Jeśli chcesz usunąć hasło, aby edytować pliki PDF, Passper jest również narzędziem, któremu możesz zaufać. Sprawdź poniższe kroki:

Krok 1: Po instalacji uruchom Passper for PDF i wybierz opcję „Usuń ograniczenia.

Krok 2: Dodaj zaszyfrowany plik PDF do oprogramowania, przechodząc do lokalizacji pliku i klikając „Usuń.

Krok 3: Ten proces usuwania ograniczenia zajmie tylko 1 lub 2 sekundy, a następnie będziesz mieć uprawnienia do edycji lub kopiowania pliku.

Wniosek

Rzeczywiście istnieje więcej niż jeden sposób usunięcia hasła z wyciągu bankowego PDF w różnych okolicznościach. Z hasłem w naszych rękach możemy zrobić to bez większego wysiłku, natomiast bez hasła musimy się dwa razy zastanowić, zanim zdecydujemy, którego narzędzia użyć. Narzędzia online stanowią pewne zagrożenie bezpieczeństwa i w dużym stopniu polegają na połączeniu internetowym. Jednak Passper dla PDF pomaga w usuwaniu szyfrowania z PDF z największą szybkością, a także wskaźnikiem sukcesu, a jednocześnie chroni bezpieczeństwo plików. Jeśli potrzebujesz pomocy z zaszyfrowanym dokumentem PDF, wypróbuj Passper dla PDF i nie będziesz rozczarowany.

William Wilson do PDF

Wysłany dnia 29 sierpnia 2019 (zaktualizowany: 11 września 2020)

William Wilson, bloger zainteresowany oprogramowaniem MS Office. W ciągu ostatnich trzech lat William próbował pisać artykuły, aby pomóc ludziom lepiej zrozumieć oprogramowanie MS Office.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy